Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Jaki wzrost przychodów .Przecież to wszystko zalega na magazynach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dostałam żadnego sms na temat godzin otwarcia. A jak brzmiał dokładnie sms? Mam nadzieję że nie będziemy siedzieć dłużej w sklepie. Czekam na treść tego sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też dostałyśmy sms o godziny otwarcia i też zastanawiam się co to znaczy!!bo nawet nie dopuszczam takiej myśli do siebie że mogli by przedłużyć godziny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
treść sms-a to po prostu prośba o jak najszybsze podanie godzin otwarcia sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może chodzi o wymianę lamp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał ktoś malowany sklep???Jak to wygląda i kiedy to robią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa praca
Dziewczyny przestańcie się oszukiwać i trwać w tej archiwalnej strukturze. Pracowałam przez kilka lat jak Wy ale kiedy zaczeło sie robić syf, poszukałam nowej pracy. Pracuje na tym samym stanowisku zarabiam o połowe więcej na ręke niż u Antka z perspektywą podwyżki po okresie próbnym... Swiat nie kończy się na Dayli szanujcie się i okażcie troche ambicji, bo za kilka lat nie będzie potrafiły się odnależć w żadnej nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak niewiedzą jak mają sklepy pootwierane???gdyby mieli stary system to by wiedzieli ze utarg miedzy 18;30 a 20 to max 20 zzzzzzzl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nie ma o tej godz w ogóle ludzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też nie ale mowie tu o super wyjatkach raz kiedys.....to samo soboty....bo niedziele to wogole katastofa....a w soboty max 14 i to koniec ....ludzi niema nawet na ulicy latem czasem ktos po wode mineralna wejdzie a teraz jak coraz zimnie to i predzej ruch zamiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raz ze nie wiedza jak sa sklepy pootwierane - co zaskakujace a dwa przeciez prosto to sprawdzic wchodzac na strone firmy - nie latwiej tak niz pisac kilkadziesiat wiadomosci:-\ no chyba ze to co na stronie to bzdura. A co do malowania to juz bylo - Panowie sie szybko uwijaja, sa tak cisi jakby ich nie bylo, nie balagania i sa naprawde mili. I ladnie robia :-) zalezy od wielkosci sklepu od 2 dni w zwyz.Tylko potem od cholery sprzatania no bo nie wszystko da sie przykryc a maluja w godzinach otwarcia rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W godzinach otwarcia to robia???:)Ale jazda.Nieźle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któryś sklep dostał mdema z Warszawy z nowym programem;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. dostałyśmy MDE z nowym oprogramowaniem i już zamówienie na nim robiłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a robiłyście już zamówienie promocyjne z nowego formularza i na nowym MDE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówienia promocyjnego nie robimy.Podobno już wogole nie bedzie takich zamówień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie jak to jest ze zmiana cen ktora wprowadzamy na kase. dokladnie chodzi mi o to czy wszystkie zmiany cen obciazaja sklep czy tylko jedna ta ostatnia. czy jezeli wprowadzilam zmiane cen i wyszlo mi np. 1000zl. a pozniej zobaczylam ze towar z magazynu nie zliczony i wprowadzilam towar od nowa wszystkie pozycje plus ten z magazynu i wyszlo mi np 1500 zl. to czy sklep ma obciazenie tylko to 1500zl czy sumuje jedno i drugie i jest to 2500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep zostanie obciążony tylko ostatnią kwotą . Możesz robić tą samą zmianę cen nawet pięć razy a i tak pod uwagę jest brana tylko kwota z ostatniego wydruku. Tak więc spokojnie ...... POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś cos wie o co kamon z tymi godzinami otwarcia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli znajdziesz na magazynie towar nie policzony,to robisz na kasie poprawkę,ale wprowadzasz 0 na produkty, które wcześniej wpisałaś i dopisujesz tylko te sztuki ,które znalazłaś i chyba obciążona jesteś ostatnim wprowadzaniem.Jeśli znalazłaś towar,którego cena wzrasta to myślę,ze nie musisz sie za bardzo przejmować,gorzej gdy jest to towar,którego cena idzie w dół.Nie policzony towar drożejący wyrówna się w trakcie sprzedaży i na inwenturze.Ten,który tanieje nie "podnosi" obrotów.Pozdrawiam i życzę przyjemnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówienie promocyjne trzeba zrobić razem z zamówieniem zwykłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 2013-09-14 19:42:49 przecież jak zrobię teraz zamówienie na promocję która ma być dopiero w połowie października to mam zawalony magazyn bo towar przyjedzie teraz z dostawą...już teraz nie ma gdzie się ruszyć a co dopiero będzie jak przyjdzie zwykła dostawą razem z zamówieniem promocyjnym...jeszcze trochę to zacznę układać towar w biurze bo na magazynie brak już miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec piesni
A skad macie takie wiadomosci ze zamowienia zwykle i promocyjne mamy robic tego samego dnia ? Nam nikt nic takiego nie przekazal?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy był u kogoś(albo dzwonił) tajemniczy klient?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto dostał info że każdy pracownik ma notować sprzedaż artykułów z kasy do specjalnego zeszytu.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy maja to notowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu to ma służyć? I czy tak już będzie zawsze -))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informacje o tym,że zamówienie promocyjne trzeba zrobić ze zwykłym pochodzą od pana Bromboszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzec beda która jak sprzedaje,jak bedziesz miała mało sprzedanych to cie zwolnia bo sie nie nadajesz,krótka piłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×