Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
kolezanka to juz przez to zasiedzenie w tej firmie długie,ma spaczony obraz prawdziwej normalnej tzn jasne warunki pracy,pracuje tyle ,ze nie wie ze jeszcze istnieje normalna ,przejrzysta praca,kochana oczewiscie że kazda może odejsć,ale my jako pracownicy też mamy oczekiwania względem pracodawcy,nie może być tak że jak pracujesz we firmie to nie masz nic do gadania i na wszystko pochylasz grzecznie głowę,bo wten sposób człowiek traci szacunek sam dla siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pochylam grzecznie glowy, moze tez nie zgadzam sie z paroma kwestiami naszej firmy, ale biore pod uwagę fakt, ze firma przechodzi reorganizację i stąd różne zawirowania. Moim zdaniem trzeba to po prostu przeczekać a wtedy jesli nic sie nie zmieni to wtedy należy sie burzyć i domagać różnych dla nas ważnych spraw! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczewiscie ze firma przechodzi zmiany ,ale one przeprowadzane sa w sposób chaotyczny,pracownicy nic nie wiedza jak co maja robic bo co chwilke są decyzje zmieniane, Moim zdaniem jest zła organizacja,i to na lepsze sie nie zanosi,dowiedziaąłm sie od osób wyzszych,że to wszystko to jest cyrk ,i nie da się tu pracowac,wiec to daje do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Toba, ale jak przetrwamy ten cyrk to wtedy bedziemy mogły powiedziec cos na temat pracy w tej firmie. Nie wiem czy bedzie lepiej czy nie! Bo faktycznie na razie nie zapowiada sie dobrze- ale wszystko w życiu potrzebuje czasu... Wiec czy warto pisać tv takie różne głupoty, które w ogóle nie trzymaja sie kupy? I te narzekania na nas- Kierowniczki, to niech sobie zalatwia takie stanowisko i ciekawa jestem, czy nikt by im nic nie zarzucał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie sobie opinie o pracy w HYGIENICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam jak tylko pojawiła się wizja higieniki.....i dlatego wiem ze dobrze niebedzie...a pracownik to szarak nic niewart...poobcinaje kase..... beda leciec dyscyplinarki za przysłowiowe pierniecie....ale moze sie myle....mam taka nadzieje.... .... kase i tak nedzna ... ukrocą .... a wtedy ja odpadam.... choc prace lubie ..... a sklep jest moim oczkiem w głowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny,co podajecie kobiecie z UPC chcąc wysłac przesyłke do Piotrkowa???Numer płatnika i ILC... czy Piotrków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A trzeba dzwonić wogole po kuriera??Bo my dostałyśmy smsa iod regionalnej 6.09.13 i pisało ze stary odesłac do w-awy i trzeba zadzwonic pod nr zamówic kuriera ,a po nowy zgłosi sie kurier i my nie dzwonimy nigdzie.A wczesniej było info zeby dzwonić??Więc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej!. Jest tu jakaś dziewczyna z Pobiedzisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak w nowym czytniku mam wrococ do menu glownego?? wcisnelam przez przypadek 1 i chcialam z tego wyjsc klawiszem c ale to nie dziala. nie powrocilam do ekranu glownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na nowym czytniku zrobic zamowienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby zrobic zam.wchodzisz w opcje DOPISYWANIE,aby sie wycofac do menu wciskasz F1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wcisnelam dopisywanie to pisalo zeby podac kod?? o jaki kod chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz 1 lub 0 i enter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timon i pumba
zamówienie przy pomocy "nowego" kolektora to koszmar...cen nie ma...więc klientowi ceny tez nie sprawdzisz ;-) ile się sprzedało tez nie widać...więc nie wiadomo ile zamówić...ile jest w opakowaniu w zbiorczym też nie więc trzeba uważać ile się tego zamawia...jak się kto pomyli to lipa bo już się nie da tego usunąć. Koszmar!!!! Teraz to dopiero będą magazyny sklepowe zawalone!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny..wy jesteście jakieś dziwne. Wystarczy troszkę pomyśleć..przecież to nie jest wcale trudne ! Ciągle wam coś nie pasuje..a co to będzie jak rzeczywiście wprowadzą te komputery..ale tak to jest jak cały czas nic się nie robiło a teraz trzeba trochę wytężyć szare komórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żeby jeszcze tego było mało to ten nowy MDE wyświetla kod towaru ale nie ten z pasa tylko ten z kodu kreskowego na artykule .I dlatego KICHA .Dalej nie wiadomo gdzie wyłożyć towar ,bo.dane z kolektora są dla nas bezużyteczne.To co mi wyświetla kolektor mogę odczytać z kodu kreskowego. Czy to się zmieni Czy już tak zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie narzekam, przynajmniej cos sie dzieje :) Robiłam za Antka, robie i teraz, caly czas swoje. Bywalo gorzej. Wazne, ze płacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też jest ok, tylko niech na nas nie wrzeszczą że źle jest towar ułożony albo syf na sklepie bo bez tamtego MDM jest ciężej. A jak dziewczyny z waszymi przeterminowanymi rzeczami? u mnie cała skrzynka leży na magazynie;/ trochę z dziewczynami kupiłyśmy to co może nam się przydać w domu i nie jest w najgorszym stanie, ale z resztą będzie problem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto wam kazał to wykupić? z jakiej racji my mamy za to płacić? my takich ilości nie zamawiamy żeby nam się to przeterminowało. jak chcą to nich góra to wykupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o zamówienia kuriera zamawiamy za każdym razem jednak a nie tak jak podano w sms że on przyjedzie sam. płatnikiem jest ILC. Z tymi kurierami jeden wielki bałagan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie popiepszone jest z tym jak niewiem co pisza co innego a okazuje sie co innego! Wszedzie szukaja oszczednosci a kurier to co nie kosztuje? Czytalyscie sms ze we wroclawiu jest spotkanie z lekarzem od niepelnosprawnosci pewnir bedzie zalatwial grupy za kase pewnie w kazdym regionie tak bedzie powinien sie za to ktos wziasc!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec pieśni
do: "12.09.13 gość czytałam jak tylko pojawiła się wizja higieniki.....i dlatego wiem ze dobrze niebedzie...a pracownik to szarak nic niewart...poobcinaje kase..... beda leciec dyscyplinarki za przysłowiowe pierniecie....ale moze sie myle....mam taka nadzieje.... .... kase i tak nedzna ... ukrocą .... a wtedy ja odpadam.... choc prace lubie ..... a sklep jest moim oczkiem w głowie...." jakby przeczytała swoje myśli zgadzam się choć mam nadzieje że jednak im się uda n\u nas np. ostatnio utargi zaczęły wzrastać wreszcie bo było już bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas utargi to nadal porazka stali klienci poodchodzili.... jak zabiorą coś z pensji to ja też odchodze -charytatywnie nie bede pracować, mam nadzieje ze to jednak nie nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co chodzi z tym smsem odnośnie godzin otwarcia sklepu ? kto dostał takiego smsa? zamierzają coś zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znowu zmieniaja godziny na jakie ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no my tez jestesmy ciekawe o co biega z tym smsem o godzinach - mam nadzieje ze nie dowala godzin bo klienci juz mowia ze to glupota siedziec do 20 o niedzieli nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zrobia do 22 to ja się zwolnie,i jeszcze samemu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno Hygienika przeprowadziła due dilligence w zagranicznych oddziałach Dayli i uznała, że nie warto ich kupować. Wciąż jednak możliwa jest zmiana profilu działalności spółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×