Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
I tak wcześniej czy później im podziękują po kontroli zeszytów aktywnej sprzedaży.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
tu chyba z nas nikt nie jest normalny skoro wytrzymujemy tyle wymysłów naszych KR...w innych firmach to już by się zakładało jakieś związki zawodowe i coś by próbowano z tym zrobić. a tu jak zwykle jedna na drugą napadacie jakby to była tylko i wyłącznie nasza wina że utargi do du...y ;-) bo klienci mają dość zakupów w Drogerii Spożywczej DAYLI ( hahahahahahaha :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze jest to że oni chcą paragon na klienta minimum 20 zł. jak można coś takiego osiągnąć skoro jest pełno spożywki i u nas np. przychodzą dziewczyny ze sklepów obok i biorą tylko zupkę, kawę 3 w 1 lub coś do 2 zł;/ klientów ponad 100 ale utargu nawet 2000 nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klocicie sie jak by wam jakas kase dawali za ta sprzedaz ci na górze czytaja i sie smieja z pospólstwa jak sie żrą miedzy soba .powiem wam żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde żenujace.Jak to mówia sracie we własne gniazdo.Zamiast sie wspierac to skaczecie sobie do gardeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze- śmiać to w tej chwili tylko można się z tego chorego systemu jaki własnie zapanował w tej firmie, jeszcze dwa miesiące tych "rankingów" i skończę w psychiatryku, tak mam juz tego dosyć... Ja już naprawdę nie rozumiem co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanki nie denerwujmy sie nie warto róbmy swoje ile mozemy to co piszemy to jest tylko i wyłącznie wylewanie swoich zali na cala sytuacje jaka nam sprezentowala gora. Nie oskarżajmy sie nawzajem to nic nie da a tylko popsuje atmosfere między nami a chyba o to chodzi GÓRZE zebysmy sobie do gardel skakaty i jedna na druga kablowala. Wiem ze to jest jedyne miejsce gdzie mozna dać upustu swoim emocja i dobrze. Dziewczyny piszmy jak nam źle a od razu lepsze ma się później samopoczucie. Nikt nam tego nie zabierze!!!! Pracownik na etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dla pań kasjerek ktore myslą ze firma nam to za kare nakazuje robić!!!!!! (choć to firma powinna szkolic i uświadamiac a z drugiej strony kazdy handlowiec powinien to wiedziec)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
koleżanka wyżej ma rację po co sobie to wbijać do głowy...nie ważne ile będziemy się starać jak będą chcieli nas zwolnić i zatrudnić osoby z grupą to i tak nas wykopią na zbity pysk!!! ********************************************************************************** My z kierowniczką i pozostałymi dziewczynami staramy się sprzedać jak najwięcej produktów z aktywnej sprzedaży (czasami aż nas gęba boli od tego paplania, a klient traci do nas cierpliwość bo jak tu polecać jednocześnie 5 produktów ;-)) ale dajmy sobie powiedzieć wszystkiego od razu nie da się wypchnąć ze sklepu. Za duże przydziały....Nasze sklepy to nie MARKETY!!! Magazyn też mniejszy niż w markecie... ********************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo jeśli komuś sie nie chce pracować wykonywać obowiązków do których nalezy teraz aktywna sprzedaż kasowa To droga wolna co tu robicie?? Idźcie tam gdzie jest "lepiej" i nie róbcie problemu. Zadna z nas nie będzie chciala pracować z taka zaloga gdzie jedna stara sie wyrobić te min przynajmniej lub nawet więcej jak cos idzie i rozluźnić magazyn żeby mieć spokój a druga będzie sobie lajcikowo podchodzić bo po co ma sie starac skoro ta pierwsza juz tyle sprzedala to niech sprzedaje jak osiol. Ciekawe co gora kombinuje skoro kazala zalozyc te zeszyty sprzedaży?? Jakieś pomysly?? Moze ktoś ma jakieś przecieki?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
le j tu czegoś nie rozumiem.... wy polecacie wszystko na raz???!!!!! bo ja dostosowuje poprostu towar polecany do klienta. i myślałam że to o to chodzi z tym, że mamy aż 3 różne rzeczy do polecania... jak przychodzi nastolatek to nie bede mu żeli do toalet polecać a starszej pani nie bede wciskać olejku do kąpieli albo nice tea bo ona przez pol h bedzie dopytywac do czego to służy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam nikt nie kazał zadnych zeszytów sprzedazy zakladac.mamy sobie tylko na dany dzien notowac ile sprzedało sie danych produktów Moze co region to inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez patrzę co klient byl by skłonny kupić tak jak mówi koleżanka wcześniej trzeba byc elastycznym do klienta a jak uda mi sie sprzedac jeden to pytam sie czy nie chce jeszcze kolejnych i tak leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dostałyście kanapke WASA z czekoladą z terminem do końca pażdziernika?. I przyprawy?. I kotlety sojowe?. I masło orzechowe?. I zapalarki i zapalniczki BIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanapki WASA to jest GRATIS dla klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad nasze kierowniczki wiedza czy firma z zewnatrz właśnie nie prowadzi rekrutacji na wasze stnowiska osób z grupą,tu piana wam idzie z ust,jedna na druga gada,a za chwilke dostaniecie wypowiedzenia,i wtedy wasza ogromna ilosc sprzedanych mr house,nie bedzie miała znaczenia,bo znaczenie bedzie miało tylko to ze nie jestescie rentowne dla firmy nie ma z was dodatkowej kasy,przemyslcie sobie to zanim sie pokłocicie miedzy soba na sklepach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dajmy spokoj kazda ma troche racji i kierowniczki i kasjerki - wszyscy jestesmy tylko ludzmi, na ktorych zle wplywa caly ten burdel, wiadomo ze co do "gory" to pare osob jest na niewlasciwych miejscach ale nie psujmy sobie relacji na sklepach przez czyjesc glupie widzimisie ;-). Powodzenia z dzisiejsza papryka i spokoju wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drodzy kierownicy regionalni!!! wasz system motywowania pracowników do dalszej aktywnej pracy sięgnął dna!!! jestem na sklepie który systematycznie poprawia sprzedaż, mimo to wiecznie słyszę... źle...popraw...napraw...słabo...!!! nie widzę więc sensu żeby dalej się tak starać i tak was się nie zadowoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a nam na sklep niedawno dali ochroniarza. jakies tydzien temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tym zeszytem aktywnej sprzedaży ja nic takiego niemam tylko dziennie piszemy sobie czego ile sprzedałysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja chce sie odniesc do smsa dotyczacego tego ze dopoki nie bedzie nowego systemu to nic nie zwracamy.. no dobrze ale co z produktami sezonowymi tj. na rajd przeciez jest do tego formularz zwrotu tak samo dotyczy to art szkolnych do ktorego tez jest formularz... to i tego zwracac nie mozemy dopoki niema syatemu???? bo juz nie kumam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czli zeszyt to nie wymysł gory......tylko regionalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam wiadomość że zwroty możemy robić ale musimy skserować sobie wypełnione formularze i zostawić je w biurze na wypadek gdyby w tym całym bałaganie zginęły im orginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szkodzi ze sa formularze na zwroty dopoki nie bedzie nowego systemu NIC nie idzie do zwrotu itp. Wszystko narazie zostaje i czeka pomimo ze sa formularze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma już ktoś komputer na sklepie jak to wygląda gdzie wogole będzie ten komputer bo chyba nie w biurze jak w pojedynke pracujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Komputer z tego co wiem jest na razie tylko na Senatorskiej w Krakowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktoś tu miesza, ZWROTY Z POCZTY SKLEPOWEJ robimy, nie robimy zużycia własnego, przeterminów i uszkodzonych- było wyraźnie podane w sms. A zeszyt aktywnej sprzedaży miał być już dawno załozony (gdzieś w okolicach sprzedaży pasty colgate 50szt), bynajmniej w regionie centrum. I w regionie centrum te zeszyty maja byc do wglądu KR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
centrum regionu to nby kto............jakie miasta dzięki...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×