Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
szafa weszła na kontener ale przez drzwi sklepu nie przejdzie i trzeba ją położyć, a waży chyba ze sto kilo....nawet nie wiem gdzie mam ja dać bo przy tych dwóch biednych szafach rimmel i miss sporty to na pewno nie bo tam nie ma miejsca a szafa bell jest wolnostojąca a nie wkładana na półki jak tamte. masakra, mówię wam, brak już słów. ok, zgodzę się że to dobrze że jest nowa kolorówka ale do cholery to powinien jakiś facet ustawiać a nie ja się z tym szarpać. oszczędności kosztem ludzi i ich zdrowia, gratuluję...a przy okazji jak tak dalej pójdzie i będę tak się ze wszystkim szarpać to już nie trzeba będzie udawać niepełnosprawności z work serwice bo mi kręgosłup siądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a Wy sobie wyrobiłyście lewą grupę inwalidzką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze taki jest plan...niechca dobrowolnie z premie zo zrobimy to innymi metodami hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam, ale jeszcze pozostało 38 premii do rozdania ;) a potem zrobią zakład pracy chronionej ha ha ha, pełen pełnosprawnych niepełnosprawnych. Tylko prawda jest taka, że tych prawdziwych niepełnosprawnych to oni nie chcą, bo by im sie źle reprezentowały na sklepach, bo to pani palce obcięte, jedna noga krótsza itp. Nie, takich to oni nie chcą wcale. Oj posypią się kary z PFON-u jak ten cały przekręt wyjdzie na jaw.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komputery są już w obu krakowskich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie tylko tam??? a co z resztą sklepu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo...i jak się to sprawuje?. Chodzi mi o komputery?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta premia 300 zł to jednorazowa czy do każdej wypłaty ? Ktoś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowa i to jest jeszcze 300 zł ale brutto!! Odlicz sobie podatek to jakieś 220 zł;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep glowno to nie porozumienie Zaopatrzenie bardzo slabe a obsluga nie mila i bardzo zajeta prywatnymi rozmowami przez telefon i z kolezankami Szkoda bo kiedys badzo lubilam ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szafa bell ładna podświetlana ale na kase nie wchodzi-pip. duzo papryki i chusteczki euro i jakies orzeszki mega drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysmy już dostały cenowki na poniedziałkowa promocje dzisiaj wszystko poczta przyszło przynajmniej w przyszłym tygodniu nie będzie bieganiny tylko spokojnie w niedziele się wyłoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a ta szafa bel głęboka jest...tj tak jak astor np.....bo mam miejsce na nia ale tylko na 3 czesci polkowe...a nie jak astor na 4 i sie martwie ze mi fiknie z tego jak głeboka jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bell jest w całości nie zakłada się jej na półki tylko jest wolno stojąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale podstawe ma na podstawie regału...tak jak astor on tez nie stoi bezposrednio na podlodze..... i wlaśnie o głebokosc tego dołu mi chodzi..... i naprawde ta szafa jest nie do ruszenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szafa Bell jest bardzo wysoka wiec postawiłysmy ja bezsposrednio na podłodze i wyglada super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałyscie etykiety na Tekanne i jakies nowe napoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cenowek brak....chyba ze promo sa a zwykłe dosla po promo.... kurde to bedzie jazda z ta szafą bo na podłodze to niemam gdzie :( eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my szafe Bell mamy od tygodnia i fakt gdyby nie pan z ochrony to byśmy jej nie ruszyły ale za to jest dobrze zaopatrzona, ceny produktow sa rozsadne a przz to dobrze sie sprzedają :). pozdrawiam i życzę powodzenia w ustawianiu szafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia w stawianiu szafy na regale.... dopóki kogoś nie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma ktoś szafe w regał wstawioną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma ktoś szafe w regał wstawioną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na podłodze, jest wąska ale bardzo wysoka, na regale nie da rady bo sie przechyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie stoi na podłodze, na regale nie da rady, jest za ciężka i za wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze szafa bell musi stac na podlodze i tylko tak, po 2 jesli chodzi o kurierow i dostawy to jest to doslownie parodia bo sami nie daja rady z wozkami, jest klotnia przy kazdej dostawie bo kurier twierdzi ze naszym obowiazkiem jest mu pomoc tylko ze my na to sily nie mamy a chwili wolnej tym bardziej bo bedac w pojedynke na sklepie sie nie rozerwe a ochroniarza niestety nie moge dac od rana bo mam go na AZ 30 godzin w tygodniu - co tez jest idiotyzmem bo nie dosc ze jestesmy wieczorami same! to o ochronie do 20 i w wekendy zapomnij, 4 pracownika nie dostaniemy bo obroty spadly, obrotow nie podniesiemy bo ciezko polecac z kasy 3 produkty jedoczesnie - bo nikt nie pomysli ze trzeba sie skupic na jedym i to takim w super cenie, pisanie durnych smsow kto ile sprzedal tego CUDOWNEGO... pozal sie boze mr housa a potem wyliczanie smsem kto ile i nakaz tlumaczenia sie dlaczego tylko 3 to po prostu dno. Czesc z nas wogole nie ma przewidzianej premii, nie mamy zadnych rabatow dla siebie , nie dostajemy zadnych gratisow, praktycznie zadnych probek - wiec wez polecaj klientowi w ciemno bo jak nie kupisz to firma ci nie umozliwi wyprobowania( chociazby nowosc)... I te niedzielne promocje...ludzie obudzcie sie i spojzcie na obroty w niedziele! Czy to naprawde tak ciezko zrobic niedzielne promocje w soboty kiedy sa ludzie?? My w niedziele mamy po 200 jak dobrze pojdzie! Rece opadaja.. O Regionalnych nie wspomne - wypadaloby zeby przyjechali spotkali sie z cala ekipa na kazdym sklepie i pogadali jak czlowiek z czlowiem a nie tylko sms za smsem i ciagle pretensje ze malo i czemu tak malo . Pewnie, latwiej tylko oczekiwac i brac niz dac cos od siebie. Ciekawe co bedzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie napisane. Popieram w całej rozciągłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×