Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
jak masz grupę to tak,a jak nie masz to musisz niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepełnosprawni - tylko za zgodą lekarza Ustawa zabrania, co do zasady, kierowania do pracy nocnej osób z orzeczonym jakimkolwiek stopniem niepełnosprawności. Pracownik ma tu jednak większą swobodę, niż w przypadku ciężarnych i młodocianych. Przede wszystkim - jeśli jego obowiązkiem zawodowym jest "pilnowanie mienia" - zakaz go nie dotyczy. Niepełnosprawny ma też możliwość zatrudnienia się "na nocki" na własną prośbę - jednak konieczne są do tego pozytywne opinie opiekującego się nim lekarza, lub specjalisty medycyny pracy, przeprowadzającego badania profilaktyczne. Nie można zmuszać rodziców małych dzieci Matka lub ojciec dziecka, które nie ukończyło czterech lat, mają prawo w dowolnym momencie odmówić pracy w godzinach nocnych, powołując się na konieczność opieki nad potomkiem. Co istotne - nawet w przypadku, gdy rodzic został zatrudniony na stanowisko, które w oczywisty sposób wymaga takiego czasu pracy (np. stróż nocny) - może zażądać od pracodawcy, by umożliwił mu pracę wyłącznie w dzień. Takie wycofanie zgody nie jest powodem do zwolnienia pracownika. Z odmowy pracy w nocy może równocześnie korzystać tylko jeden rodzic. moja dziecko jeszcze nie ma 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno inwentura w nocy a na drugi dzień o 6stej rano mają być informatycy. wychodzi na to,że od któregoś pięknego dnia pójdziemy do pracy a wrócimy kolejnego wieczorem. a propo kuriera. przy ostatnim zamawianiu pani przyjmująca zlecenie oznajmiła,że najpóźniej o 13stej może go wpisać więc nie wiem jak go zamawiacie na 18stą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden lekarz nie zgodzi sie aby pracownik z grupa pracował na nockę,chyba ze ta osoba bardzo bedzie nalegała,a ja nie mam zamiaru,nie po to mam grupę i schorzenie aby doginac im w nocy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas pracy osoby niepełnosprawnej zależy od orzeczenia stopnia niepełnosprawności. Przy lekkim stopniu (częściowa niezdolność do pracy, dawna III grupa inwalidzka), czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i 40 godzin tygodniowo. W przypadku pracownika mającego znaczny (całkowita niezdolność do pracy i niezdolność do samodzielnej egzystencji, dawna I grupa inwalidzka) lub umiarkowany (całkowita niezdolność do pracy, dawna II grupa inwalidzka) stopień niepełnosprawności czas pracy nie może przekraczać 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo. Wskazany wymiar czasu pracy musi być stosowany od następnego dnia po przedstawieniu pracodawcy orzeczenia o niepełnosprawności. Osoba niepełnosprawna nie może być zatrudniona w porze nocnej i w godzinach nadliczbowych. Powyższych zakazów nie stosuje się w następujących przypadkach: w stosunku do osób zatrudnionych przy pilnowaniu, w przypadku gdy na wniosek osoby zatrudnionej lekarz przeprowadzający badanie profilaktyczne lub z powodu jego nieobecności lekarz sprawujący opiekę nad daną osobą wyrazi na to zgodę. Koszt tych badań ponosi pracodawca. 2. Dodatkowa przerwa: Osoba niepełnosprawna ma prawo do dodatkowej przerwy w pracy na gimnastykę usprawniającą lub wypoczynek. Czas dodatkowej przerwy wynosi 15 minut i jest wliczany do czasu pracy. Uwaga: Dodatkowa przerwa 15 minut + 15 minut przerwy, wynikające z art. 134 Kodeksu pracy = 30 minut przerwy w pracy. Stosowanie krótszych norm czasu pracy nie może spowodować obniżenia wysokości wynagrodzenia wypłacanego w stałej miesięcznej wysokości. Godzinowe stawki wynagrodzenia zasadniczego, które odpowiadają zaszeregowaniu wykonywanej pracy, po przejściu na zmienione normy czasu pracy (po orzeczeniu stopnia niepełnosprawności) ulegają podwyższeniu w stosunku, w jakim pozostaje dotychczasowy wymiar czasu pracy do tych norm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety dziewczyny bez grupy bedziecie doginac w nocy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak skończymy inwenturę po godz 2.00 to musi być przynajmniej 14 godzin wolnego hehe :) więc kolejny dzień wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co wy na to, żeby pisać o przydział mikrofalówki na sklep, będziemy kupować te jedzonko którego znowu tak dużo przyszło, odgrzewać i jeść na przerwie;) aaaa i jeszcze w takiej formie proponować klientom albo dziewczynom z okolicznych sklepów ;) np. 15sztuk tygodniowo ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim terminie od tej inwentaryzacji informują, że takie cos bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi by ale niekoniecznie tak beda kazali zrobic,abys miała 14 godz przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inwentura a na drugi dzien informatycy i zmiana systemu, szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też tak ma być i inwentura w godzinach pracy sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest chyba bardziej rozsądne, inwentura w godz pracy. wszystkie przyjdziemy i jakos to pójdzie a nie że beda nas po nocy ciągali do pracy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole w nocy to robić,a nie w ciągu dnia liczyć i biegać do kasy albo rozmawiać z klientami i im doradzać. w nocy na spokojnie pojdzie o wiele szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dadza na te inwentury nadgodziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wole w dzień ale przy zamkniętym sklepia-))))).W końcu przy takich utargach to nikt by tego nawet nie odczuł...Pozdrawiam Poudnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowości hahaha np. mleko, musli, sól, kasza, przyprawy... kotleciki sojowe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takie nowości niech dołożą jakies półki czy regały hehe nie ma juz gdzie upychać tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie juz by se darowali i zamkneli sklep na 1 dzien bo sie naprawde jakies skargi do urzedow posypią...... 1 dzien zamkniete informatyk na 5 z 2 godzinki od rana zamknąć...... i potem otwieramy i gotowe..... a z tymi nockami to bedzie afera...... bo jak im ktoś padnie na tym sklepie ...(wiem ze to brzmi śmiesznie ale ja przy duzym zmeczeniu omdlewam) to dopiero cuda beda..... PANIE WIDZISZ I NIE GRZMISZ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A TA INWENTURA TO TEZ NIEPUJDZIE TAK HOP SIUP JAK ZA SCHLECKERA JAK JESZCZE RAZ TYLE TOWARU JEST....I JUZ WIDZE TA DOKLADNOSC..... PRZY NOCNYM ZMECZENIU..... panie rządzący....ja wiem ze nas na gurze wszystkich w jednym worku macie...i za nierobow uważacie ale..... kurde my lesteśmy ludzmi a nie maszynami.....!!!! w dodatku pracujemy bez motywacji ale to juz inny temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj już niedługo będziemy pracować z motywacją, za procenty od obrotu ;) to się dopiero zacznie dziać!!! zaczniemy sprzedawać w końcu bo do tej pory to się tylko obijałyśmy na tych sklepach przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow ktos wyrwał jakies nowe wiesci czy to domysły tylko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie. co to za info z tymi premiami od obrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dlaczego tak sie stresujecie..dziewczyny wyluzujcie. Nasi kierownicy wyluzowani wiec nie bądźmy dłużne :) a jeśli chodzi o dostawy to nie wiem po co te komentarze. I tak dostajemy to co oni chcą nam dać. Ja dostałam może z 30 pozycji na 800..reszta przydziały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przyjechał Biały Jeleń czy dalej na brakach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co zamawiałam w zeszłym tyg.Moze 2 czarne skrzyneczki były!Jelenia nie ma.w ogole nie ma nic...Tylko spozywka,której wszedzie na kopy i znów beda kolejne przeterminy.A towaru nie mam juz gdzie wykladac.magazyn nie jest z gumy niestety.:(Szkoda kasy na kuriera ,niby po co to zamówienie robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez mamy inwent w przyszlym tygodniu, tez jestesmy we 3 na sklepie i mamy byc wszystkie na inwentaryzacji a potem na nastepny dzien w pracy, regionalny nam powiedzial ze mamy sie nie przejmowac zlamaniem doby, wszystko bedzie zaplacone, liczyc mamy od zamkniecia sklepu - no wzglednie magazyny mozemy sobie policzyc wczesniej tylko wiadomo ze juz wtedy jest nic do ruszenia stamtad i tak to ma wg regionalnego wygladac. Co do dostawy - nie przyszla wogole zewa ktora jest przeciez w promocji za to przyszlo od cholery recznikow, pieluch, poscieli i poszewek na poduszki, poza tym spozyyyyywki i znowu papryka konserwowa niewiem po co - znowu promocja? :-\a jak wam idzie fitella nice tea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie był sanepid i powiedzieli że muszę mieć klime skoro przyszło mleko i czekoladowe rzeczy;/ ja ciągle to zgłaszam regionalnej ale oni nic sobie z tego nie robią;/ ale skoro sanepid ostrzegał to na pewno jak nie założą to posypią się kary;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BOZE WIDZISZ I NIE GRZMISZ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał ktos katalog do zamówien na Bell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×