Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
jmam dostawe nawet ok duzo kremow loreal nawet schol sie pokazał ale co z tego jak niemam mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość kremów Loreal które przysłali były dawno temu u nas wycofane, tak samo kremy Garniera na których osobiście robiłam kropki żeby nie zamawiać...Ziaji nadal brak, tak samo Biały Jeleń towar u nas chodliwy nie przyjeżdża od kilku tygodni. Podpaski Always może i przyjechały ale co z tego jak klienci którzy u nas je kupowali to już nie przychodzą bo nie były one u nas dostępne od listopada 2012!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SŁUSZNA UWAG ALBO LAKIERY EVA .....brak w bazie danych..... ziaji też w katalogu ktory służy do zamowień niema ..... WIĘC JA SIĘ DO CHOLERY PYTAM....CZYM MAM ROBIC OBROT JAKIKOLWIEK....A CO DOPIERO CZYM ROBIĆ WIEKSZY!!!!!!!!!!!!! ZEWA PAPIER......BRAK udało się klienta przekonac po tym jak się obraził że niemieckiego papieru niemam.....to zewy też już nie mamy....no jasna cholera!!!!! też zaczne chyba drinkowac wieczorową porą!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowko dziewczyny :D ! !!!!!! tylko sie napic ! a maz mi sam polał żebym sie odstresowała ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a sprawdzacie tą mm dokładnie???? jak sztuka po sztuce??? przecież to jest nierealne ..... a co jak zaksięgujecie i odnajdziecie jakąś niezgodnosc...????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jak tak dalej bedzie bez żadnej poprawy to drina walic będzie trzeba wchodząc do sklepu a nie wieczorem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już mam tej firmy dosyć mnóstwo obowiązków a zarobki marne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wchodzą wam słodycze świąteczne na kasę ? Czy musimy też zrobić jako rozbicie towaru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drink nie pomoże to za mało by móc to wszystko wytrzymać polecam co najmniej dwa.jeden aby móc iść do pracy drugi by móc odpisać i opisać idealnie tabelki a jeszcze dodam że trzeba sporo sprzedać i się uśmiechać i zachęcać . a do czego?same wiecie wypijcie wiecej idbajcie o siebie.pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodycze Ci nie wchodzą bo na pewno nie masz ich na mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dziś pani kazała zrobić zamówienie na to, czego nie ma na MM i wysłać, a oni mi to odeślą jako dodatkową MM - fajna zabawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dziewczyny ostatnio jest tyle pracy ze po.prostu wymiekam jestem w pracy ponad 8 godzin i nawet nie mam czasu ani zjesc ani czasem sie napic. ciagle cos jest do zrobienia zrzucaja wszystko na nas nie pamietaja ze mozna powiedziec ze w zasadzie jestesmy po 1 osobie na skklepie na zmianie... pracy jest przynajmniej na 2 lub 3. jestem twarda ale ostanio tez coraz czesciej mam dosc tego.bajzlu to jest nie do pomyslenia. miali byc lepiej jak tylko wprowadza system... system jest tylko srednio cos dziala. a czy te zestawy swiateczne mozna domowic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziaja szampony i odzywki widzialam ostatnio w katalogu niestety i tak nic nie przyslali. to jest chore przysla po 2 kartoniki aronatow do pieczeni mmysla ze wszyscy pobiegna do drogerii kupic aromat do ciast. pewnie zamiast wyjsc z odswiezaczem powietrza ktorego u nas nie kupia pokropia sie okejkiem do ciast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby tak regionalni w 10% pracowali jak dawna ekipa sklepy o niebo lepiej by wygladaly...a i my chodzilybysmy mniej zestresowane...zamiast robic raporty i inne p*****ly za nich zajelybysmy sie tym co zwieksza obrot....KLIENTEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest właśnie najgorsze: mamy tyle roboty, że dochodzi do sytuacji, w której klient zaczyna nam wręcz przeszkadzać - coś tu jest nie tak chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jestem tego samego zdania co koleżanka wyżej, napisała ważną rzecz, klient zaczyna nam przeszkadzać, jest tyle roboty, że zamiast zając się sprzedażą, człowiek lata po sklepie jak szalony, bo nie sposób wszystkiego ogarnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc powiem wam ze zaczyna to troche lepiej wyglądać, towar troche lepszy no i regionalny zaczął się nawet troche interesowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGERIA RYBNA
towar towarem a drogo!!!!!!!! nigdzie tak nie ma. a co to za wynalazek drogeria spożywcza? może wymyślą drogeria budowlana lub drogeria agd lub drogeria cukiernicza hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obowiązków faktycznie co nie miara...współczuje moje kierowniczce bo codziennie kończy prace 2-3 h później niż ma w grafiku. Nie wiem skąd ona ma do nas tyle cierpliwości bo niestety system komputerowy to dla nas "CZARNA MAGIA"...Życia prywatnego to też nie ma bo non stop odbiera telefony. Na szczęście rozliczanie wytłumaczyłam nam jak super i bynajmniej żadne manka nam nie wychodzą...DZIĘKUJEMY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogeria motoryzacyjna
a co nas obchodzi twoja kierowniczka. chce robić darmo!!!, niech se robi!!! garba się dorobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto twierdzi że robi darmo???? Ja nic takiego nie pisałam!!!!!!! Kto dba ten ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie dziewczyny czy któraś wie jak wydrukować zbiorcza fakture?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś wie jak cokolwiek wydrukowac bez tonera??? kolejny nonsens.... wszyscy zdziwieni ze tusz w drukarkach sie kończy...... a nie jest wieczny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wieczny nie jest ale pojawia sie info że się kończy to trzeba sobie zamówić proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko trzeba mieć jeszcze szczęście aby dodzwonić się do magazynu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tonery zamawiamy w krakowie był u nas mail na ten temat napisała go pani z magazynu.to dobrze ze twój regionalny zaczął sie interesowac bo nasz to szkoda gadać nic nie wie jak zawsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no proste w teorii probuje juz tydzień...i nazmiane magazyn odsyła do krakowa a krakow do magazynu..... dzis dopiero bylo info ze magazyn sobie zamowił...... i mamy brac z magazynu..... wiec jak dobrze bedzie to koniec przyszłego tygodnia dostaniemy i jak drukarka ruszy i zaczne drukowac te 2 tygodnie to chyba odrazu 2 te tonery musze zamowic.............................. zero organizacji na WSZELKICH PŁASZCZYZNACH tego śmiesznego biznesiku!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my miałyśmy wczoraj prawie 4 tyś utargu:) wiec może jeszcze nie zbankrutujemy i popracujemy jeszcze trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zarobiłyście na moje 1300..... na pewno nie zbankrutujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak u was z ruchem po 18 i w sobotę po 14 i w niedziele???? bo nam to tylko zaniza całodzienna prace i całotygodniowe starania..... a ma ktos zamknietą niedziele bo rozsyłali szyldy na nieczynna niedziele też ..... wiec jak to jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×