Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
a nie na minusie przypadkiem....???? czeski film poprostu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plusie - na odwrót tu jest, zobaczcie sobie potem w deklaracjach kasjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie nie wiadomo. jesli ktoras to dobrze rozumuje niech sie podzieli wrazeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam dziewczyny po dzisiejszych dostawach???Dostałyscie MMki.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie moja prace w dayli tylko ze nikt nam nie pomaga to ogarnac a troche dodrej woli i praca zadowalalaby kazdego z nas czy nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak właśnie jest, niestety w tej firmie musimy same wszystko zrobić... bo na nikogo nie możemy liczyć... Nikt nic nie wie, a niestety my mamy wszystko wiedzieć! No i te komputery to jest jedna wielka pomyłka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz piszę. Aby obliczyć różnicę musimy od kwoty którą chcemy włożyć do sejfu odjąć kwotę, która widnieje na wydruku pod nazwą "oddaję", czyli jeśli mamy 500 zł do sejfu a wydruk pokazuje 470 to 500-470=30 , czyli mamy 30 zł na plusie. Natomiast jeśli mamy 500 zł a na wydruku jest 530 zł to 500-530= -30, czyli 30 zł na minusie. I znowu narzekacie. Wszędzie są komputery, to się nazywa POSTĘP TECHNOLOGICZNY i niestety musi dotknąć każdego. Poza tym mamy z nimi o wiele więcej możliwości..wystarczy włożyć w to troszkę pracy i czasami logicznie pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak logicznie myśleć, tylko dlaczego jak się coś stanie to nie można na nikogo liczyć? w tej firmie jest jedno słowo umiesz liczyć licz na siebie! No i chcąc mieć w firmie komputery to powinno być szkolenie z krwi i kości!! a nie na wszystkim jest oszczędzanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W firmie nie jest za ciekawie, ale zapewniam was, że w innych jest o wiele gorzej. Jak ogromne macie problemy, że nikt wam nie pomógł w ich rozwiązaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czym wy się tak podniecacie i biadolicie....wiecznie stękacie wiecznie niezadowolone....ja też pracuję w tej firmie i włosów z głowy sobie nie wyrywam praca fajna i przyjemna wystarczy trochę wrzucić na luz i zmienić podejście.....w naszym sklepie wszystko wchodzi wszystko się sprzedaje sprzedaż wzrosła więc po co narzekać szkoda waszego zdrowia głowa do góry i wszystko jest dobrze....same niepotrzebnie się nakręcacie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czym wy się tak podniecacie i biadolicie....wiecznie stękacie wiecznie niezadowolone....ja też pracuję w tej firmie i włosów z głowy sobie nie wyrywam praca fajna i przyjemna wystarczy trochę wrzucić na luz i zmienić podejście.....w naszym sklepie wszystko wchodzi wszystko się sprzedaje sprzedaż wzrosła więc po co narzekać szkoda waszego zdrowia głowa do góry i wszystko jest dobrze....same niepotrzebnie się nakręcacie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyn mam pytanie biore z kasetki pieniazk na wyslanie listow do krakowa wchodze w finanse kasa wyda wpisuje date i kwote ktora wybieram np 9.10. drukuje ten wydruk potwierdzajacy wyplate gotowki i rozliczam swoja deklaracje ale w mojej deklaracji jest zawsze minus na ta kwote ktora zabralam czy tak powinno byc??? czy cos zle robie?? dodam ze tak mam za kazdym razem kiedy biore z kasetki pieniadze zawsze w deklaracji na koniec zmian mam minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się robi z obsługi sprzedaży a nie finansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ta kwota na samym końcu to nie jest żadna różnica, nam informatyk powiedział że nie mamy na to patrzeć, po prostu system jest niedopracowany, różncę, możesz sobie przejrzeć w deklaracjach kasjerskich z poprzednich dni, lub policzyć, ta kwota w nawiasie i ta obok, wystarczy odjąć i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumdum1234
tam w obsłudze sprzedaży w operacjach jest taka ikonka bodajże niebieska z napisem kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam;mam pytanie jak nie mam towru na mm to w jaki sposób go wprowadzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumdum1234
przez inwentaryzację częsciowa jako dopisz...i wysłać info w tabelce do regionalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy stand cały tez tak zrobic***póżniej będe mogła go rozbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy wchodzą wam te kupony promocyjne np. kup 4 torebki jedna gratis?? bo mi jakos to nie wchodzi nioewiem dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz kupon tylko z naszej gazetki którą dostałyśmy na sklep to ci nic nie wejdzie;/ to muszą być jakieś specjalne kupony, które nawet nie wiadomo gdzie są;/ u nas klienci są tym oburzeni;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też klienc**przychodzą z wyciętymi kuponami z gazetki, które nie wchodzą na kasę, bo chodzi o jakieś inne;/ i jak tu wytłumaczyć klientom gdzie są te kupony... eh... my się denerwujemy, klienci mówią, że to kłamstwa z naszej strony, bo w gazetce wyraźnie są narysowane nożyce że kupon jest do wycięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kupony z naszej gazetki wchodzą bo sprawdzałam tylko na zwierzaki i na torebki nie wchodzi . a na reszte wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak rozbić stand z książeczek bo nie miałam ich na mm pomóżcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz przez inwentaryzacje częsciowa przez dopisz a potem ten stand z ksiazeczkami rozpisujesz według instrukcjii,a potem w tabelke wpisz to co nie miałąs na mm,ta tabelke co do regionu sie wysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziemy sprzedawać mocny alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ----koncesja za droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z ta różnicą ktora kwote od ktorej sie odejmuje?? ta w nawiasie od ej obok czy odwrotnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszcie jak wprowadzić ten stand jak nie mam go w mm ???abym go póżniej mogła rozbić...pilne>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam wprowadzić przez dopisz ten stand cały ale nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możecie mi napisać dokładnie jak wprowadzić ten stand przez inwenturę na dopisz,bo mi coś nie wychodzi;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×