Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość tomasztomasz5000
1400 netto kierownik sklepu? to chyba zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety sama prawda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie więc jak tu mieć motywacje ...można powiedzieć pracujemy dla żartu.... przez 3 m-c napewno tyle a max do osiągniecia w zarobkach dla kierownika to 1740 na reke i to nie odrazu napewno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ladnych kilku dlugich latach mam az 1690 na reke i trzeba pamietac ze robimy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biedronce na % to kasjer dostaje 2 tys na reke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo smiechu warte ale co zrobic :p a tylko wymagaja jeszcze he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu... z jakiej paki jedna kierownik sklepu dostaje 1700 na rękę a inna zaledwie 1500;/ 200 zł to jednak jest różnica;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo te co maja 1700 maja premie 400 jeszcze dana za schleckera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pelen etat pewnie, bo nie wszytskie mamy pełne etaty też jestem ciekawa dostawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po dzisiejszej dostawie drogeria zoologiczna ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym tu robić obrót zero chemi w dostawie idą święta i porządki a towaru brak tak dokładnie zrobiłam zamówienie a tu zaledwie 4 kontenery śmieszne szkoda czasu poswięconego na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosz kurde żartujesz??? 4 kontenery przed świętami???? a ile miałaś pozycji na zamowieniu bo ja zrobiłam 2100 żeby towar był na świeta..... i co ..... bezsensu.... o jakiej motywacji my tu mowimy robota niedocenian... a mimo tego finalnie okazuje się ...............BEZSENSOWNA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a średni koszyk miałyście dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczyłam conajmniej na 12 kontenerow a tu taka niespodzianka ucieszyłam się że mm-ka weszła odrazu ale co z tego nędzny towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZYM ROBIĆ TEN KOSZYK BĘDZIE TOWAR BĘDZIE KOSZYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogli sie postarac z dostawa przed mikołajem, jak jeszcze powtorza postepowanie przed swietami to juz calkiem bedzie SUPER ŚREDNI KOSZYK hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dostawie nie bylo nic co bylo zamowowione za do.mnostwo zarcia dla psa i kota oczywiscie tego ktorego juz mase mamy i potem pelno napoji bo wiadomo ww grudniu kazdy cos kupi do picia. Mialo nie byc przydzialow w nowym systemie ta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120 słoików papryczki dzisiaj w dostawie super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba sobie jaja robicie... paprykę proponuje poukładać w pustych szafach .... rownież nowiutkiej bell............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha u nas papryki to cały czas stoi z jakieś 400 słoików, bo nikt nie chce tego kupić !! niech lepiej dadzą papier zewa i kreta!! bo już tego tak dawno nie było ze hoho no i jeszcze by się jakieś perfumy przydały bo też brak! a zwierzak to i tak nie schodzi! będzie sobie leżał i leżał!! Oni po prostu nie myślą! A może na magazynie po prostu już nic nie ma? No i jak będą tak dalej robić to ta firma długo nie pociągnie! tak i tak już straciliśmy klientów przez ich głupotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też.....niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się bijecie o to kto ma podejść do kasy?po tych planach wytyczonych przez kps żeby wyrobić plan tygodniowy bo jak nie to na dywanik!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam gdzieś ten ich dywanik!! Jak są tacy mądrzy to mogą sami się zatroszczyć o to by towar w sklepie był.. bo jak może sklep funkcjonować bez odpowiedniego towaru... a co do dziur to chyba logiczne, że będziemy się starać aby ich nie było.. wyłożymy chociaż wszędzie MR. HOUSE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ja tez mam w d***e ich koszyk ! u nas nikt sie nie zabija o kase ! oszalalyscie ?! to tylko u nas mogli cos takiego wymyslic co jest smieszne i zalosne ! idioci i tyle czym wy sie wogole przejmujecie ?! oni sie nami nie przejmuja a ja sie bede spuszczac zeby jakis popieprzony koszyk zrobic ?! z czego z mr housa ?! z jedzenia dla zwierzakow ?! a idzice szkoda slow :P milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prawda z czego my mamy koszyk zrobić . utargi u nas są porażka takie małe . a co do papryki to u nas jakoś po malu idzie bo pezd kasa polozylismy 5 zgrzewek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałyscie dziewczyny maila z chusteczkami z standem . przecież my już jeden taki sam stojak mamy to po co na drugi masakra ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No racja my już na magazyn ten stary stojak z tymi chusteczkami schowałyśmy bo nie ma na niego miejsca a tu drugi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
dostawa do kitu z zmówienia prawie nic a papryki 120 szt której już mamy chyba 300 po co system skoro i tak nikt nie patrzy na stany ,wszystko trzeba i tak podawać regionalnym powim wam że zero motywacji do tej pracy,i jeszcze jakieś śmieszne tabelki wymyślili ,święta coraz bliżej a tu towaru zero jutro mikołaj a po obrotach tego nie widać bo przecież housem tego nie zrobimy miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez sie nie bijemy o to ktora ma klienta obsluzyc nawet sprzedaza przykasowa dzielimy sie po rowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bić się o klienta? :o To fajna atmosfera u Was panuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×