Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
nie dajmy sie zwariowac...my tez dzielimy sprzedaz przykasowa po rowno...w ogole nie dajmy sie zastraszyc dziewczynki...ta firma nie jest tego warta...na ich bezmyslnosc nie ma lekarstwa...robmy swoje na miare mozliwosci i ctrl f 12 koniec pracy i do domku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święta racja, niech regionalni się tłumaczą; to oni swoimi rządami doprowadzili sklepy do obecnej sytuacji, jeżeli dla nich ważniejsze są tabelki niż faktyczna sytuacja na sklepie....hmmm no cóż; nic na to nie poradzimy !!!taka zabawa w sklep długo nie potrwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te które myślą że ktoś doceni ich pracę i starania niech od razu się zwolnią...w dayli nikt nie myśli o najniższym personelu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas sprzedaz przykasowa jest strasznie marna czasem 2 sztuki za caly dzien sie sprzeda czasem 1 ale mamy to gdzies nie bedziemy sie za bardzo wysilac bo i tak tego nikt nie doceni czy sprzedamy 20 szt czy 2 sztuki na tydzien kasa na wyplate taka sama. dziewczyny a wy duzo sprzedajecie tych produktow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OZIĘBLE POZDRAWIAMY NADGORLIWE PANIE Z JAROCINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZWŁASZCZA PANIĄ ANGELIKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAROCIN
Jarocin również pozdrawia i zachęca do aktywnej sprzedaży MR. HOUSE :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ta papryka przesadzacie my się cieszymy ze przyszła bo klienci się pytaja . zrobcie degustacje na sklepie tak jak my to wam zejdzie bo jest pyszna. a ja pozdrawiam pania która wymyśliła zestawy mr hause bardzo dobry pomysł .tez tak zrobiłyśmy i jest większe zainteresowanie.wezcie się do roboty a nie nazekacie.jak klient wchodzi i widzi wasze skwaszone miny to się nie dziwie ze nic nie kupuje . a prace zawsze możecie zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto zapłacił za ta degustacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaplacilysmy 3 zl to nie majatek od tego nie zbiedniałyśmy , ale papryka poszla jak swieze bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mam jeszcze kupić wstążki i celofan zeby paczuszki z mr. hausa robic !!! Pani Angelika ładnie nadgorliwa jest za pomysł, za opakowania żeby zrobić paczki pewnie firma zwróc****eniądze hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
folie zrobiłam odpis na sklep bo miałam i wstazke tez i się nie wymadzaj tylko weź do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie przez takie durne,nadgorliwe paniusie teraz Nas będą gnebic!!!!!!!!!!!!!!!!! A swoja droga,dlaczego my mamy brac się do roboty????A region to co,tylko za robiebienie tabelek i pisanie smsów ma płacone????My robimy najwięcej,najczarniejsza robote a zpłaty za to jakoś nie widać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tak tak najlepiej napisac "zmien robote" a dlaczego niby mam ja zmieniac??????Ja jestem fair i robie az zanadto jak na swoja pozycje kasjera sprzedawcy,za włażenie w d**e nikt mi nie zapłaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej pani z Jarocina gratuluje pomyslu i mam nadzieje ze ktos z najblizszych obdaruje pania takim wspaniaym prezentem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysł z paczkami niczego sobie (sarkazm) klient kupi raz i już więcej nie przyjdzie no chyba, żeby wygarnąć osobie, która poleciła takie dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piernicze ta pani co to wymysliła z tymi paczkami housa dostanie za to nobla albo statuetke najgorszego pomysłu...he,he masakra....masakra...masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no brawo ! ha ha nie wierze w to co czytam ! masakra jakas ! bede ludzia kity wciskac i to jeszcze przed swietami ?! jak tak mozna ! paczki ! ha ha nieeee no nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka a pomoze nam ktos, byl u mnie dzisiaj pan od gum i przywiozl kilka pudelek pierwszy raz w nowym systemie i za bardzo nie umiem ich zaksiegowac...ktos wie i pomoze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak dostać pod choinkę zestaw do czyszczenia kibelka ha ha, naprawdę pomysłowe, taki talent marnuje się w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomozcie jak zrobić ta tabelkę na temat dziur na polkach o jakie dziury chodzi te co zatykamy bo towar nie przychodzi czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie gum-musisz zrobić zamówienie pro-forma na Kramela-zamówic to co dostałaś,potem z tego zamówienia przyjąć dostawę, Ilość i ceny będą świecić na czerwono,wtedy trzeba zadzwonic do ilc ,pan to poprawi i księgujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa jestem ktory region podszywa sie pod kasjerke i wymysla takie glupoty z zestawami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczyny pani z jarocina moze pomysl ma dobry icheci doceniam ale troche ja ponioslo.papryka ok zgodze sie jest smaczna tania ale te praliny na kasie szampon bez promocji iplyn drozszy od ajaxa u nas obok w sklepie to poprostu kpiny z klienta.jestem uczciwa ten plyn jest sredniej jakosci inie bede go wciskac swoim klientom.a tak na marginesie czy pani z jarocina ma pomysl co zrobic gdy nie ma towaru a zeby byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie degustacji może i pomysł nie głupi ale dlaczego my mamy kupić paprykę nawet za własne pieniądze może to i niewiele ale to nie my zakupiłysmy ten towar albo go nie domawiałyśmy to niech oni się martwią co z tym zrobić. Co do stojaka z chusteczkami hygenic no rewelacja nie wiem czy tak trudno im zajrzeć na nasze stany i zobaczyć ile tego u nas zalega ? przeciez mamy identyczne stojaki na sklepie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zestawu Mr House to fakt dostałyśmy maila ze zdjęciem, zresztą chyba wszystkie sklepy dostały...mnie tylko zastanawia jedno, że ponoć ta pani z Jarocina napisała że miała na sklepie wstążkę i folię i odpisała....no to ja kojarzę, że myśmy miały wszystkie wstążki i folie jakoś w zeszłym roku albo zaraz po świętach odesłać na magazyn, więc pani ich nie odesłała? Albo pani ściemnia, kupiła za swoje, zrobiła zdjęcie i wysłała do swojego regionu żeby się pochwalić...bez komentarza. A swoją drogą to winszuję eleganckiego zestawiku świątecznego, jest wiele innych pomysłów na to, żeby towar sprzedać i niekoniecznie muszą być one takie żenujące ;) u nas w regionie swego czasu po wprowadzeniu raportów aktywnej sprzedaży był taki sklep, który codziennie sprzedawał kilkadziesiąt sztuk mr housa, w sumie ich sprzedał kilkaset, regionalny nam pisał że na szkolenie do nich mamy się zgłosić. A teraz, kiedy system rejestruje sprzedaż ten sklep jest zawsze w zestawieniu na środku a czasami i na końcu listy ;) coś nie tak, co? I z tymi prezentami z mr housa też tak pewnie jest, jakaś nawiedzona wpadła na szalony pomysł a szalona firma pomysł pochwaliła. Róbcie dalej swoje i tyle, można dobrze sprzedawać niekoniecznie narażając się przy tym na kpiny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie wiem czy bede umiala przyjac dostawwe :/ kurcze jak by ktos ktrok po kroku napisal....ok jakos dam rade dzieki a co do dziur to czy masz jakies puste polki na sklepie ?! jak nei to piszesz zero :) i tyle oto im chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to się zastanawiam skąd Jarocin ma czas na robienie takich paczek...sprawdzanie dostawy,sprzątanie,czyszczenie półek, lista dat ważności, upychanie towaru na połkach i chodzenie za klientem,żeby cokolwiek kupił zajmują nam tyle czasu,ze nie ma czasu herbaty wypić... Nie powiem,bo ładnie te paczki niby wyglądają, ale ogólnie to wygląda dziwnie...paczka składająca się z płynu do WC i i do podłogi...Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dac jarocinowi po zegarku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem szczerze ze trudno jest zwabic klienta do zakupienia plynu po normalnej cenie gdyz czekaja na promocje przedswiateczna bo moje drogie konkurencja nie spi a czasy takie ze kazdy szuka promocji.nie sztuka dzis namowic naklonic klienta do zakupu ale sztuka aby po swiatecznym bum do nas wrocil czego wam i nam serdecznie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem byly dwa zegarki a ciekawe czy w jarocinie byla degustacja blacka a moze nawet piwa bo nie wiem czy maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×