Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Ajak tam dziewczyny nowa środa z wystrzałową promocją!!!Klient to nie palant żeby kupic 2 herbaty za 6 zł. ma najpierw wydać 35 zł pogratulować pomysłu żenata na maxa pogratulować pomysłodawcy.Hoo is hoo w tej firmie bo już nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo, z tą środą była niezła jazda...To dopiero dobre posunięcie: przyzwyczaić klienta do czegoś, co go przyciągało, a potem to jakby nigdy nic zmienić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waka waka dayli to sraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny może któraś z was wie jak wygląda proces zamykania sklepu. u nas,niestety,sytuacja jest kiepska, gdyż kończy nam się umowa najmu a nasz k.r. nabrał wody w usta i nic nie mówi...... kierowniczka ma umowę na czas nieokreślony i już dawno powinna dostać wypowiedzenie a tu cisza jak makiem zasiał.......do pana d.b.nawet nie ma co pisać,ponieważ my biali robotnicy chleba, nie jesteśmy dla niego kimś godnym zapamiętania :( a co do szczerości to jak same wiecie,różnie to bywa i nie wiadomo komu można zaufać a komu nie. ja jedynie mogę wam powiedzieć,że naszej załodze żal będzie się rozstawać i na dodatek tego boimy się, że nasza firma nie stanie na wysokości zadania i trzeba się będzie z nią sądzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej w końcu chemia z niemiec i od razu lepszy utarg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA2020
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas nikt nie kupuje proszku, jedynie lenor sprzedany jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
u nas klienci proszku nie chcą bo za drogi, a na lenora reagują śmiechem bo miesiąc temu w promocji kupili go za 29.99 a teraz w promocji 34,99 więc jak to mówią klienci: ŻADNA TO PROMOCJA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa.... z 18.49 sama masz coś nie tak z wyobraźnią. dostałam polecenie żeby usunąć stany ujemne,że nie bardzo szło to zrobić wysłałam maila w sobotę do Pani KR.oczywiście nie otrzymałam żadnej odpowiedzi ale w pon. zadzwonił miły PAN z ILC,który wiedział,że mam takie coś zrobić i jest problem. widocznie KR zgłosiła,więc oszczędź sobie uszczypliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
ILC naprawdę oddzwania jak się nie możesz do nich dodzwonić. U nas nie raz była taka sytuacja i przemiły pan informatyk zawsze potrafi zadzwonić i pomóc w potrzebie jak coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA 2020
Ciekawe ja od bardzo dawna dzwonie do ilc bo nie moge gazet zwrócić i nikt nie oddzwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak rozwiazalyscie sytuacje z tymi szczoteczkami ze byl blad w mm-ce. u nas mm-ka zaksiegowana tydzien temu a meil przyszedl 3 dni temu zeby nie ksiegowac bo jest pomylka. regionalna nie potrafi pomoc niewiem jak mam to wyprostowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kilku miesięcy jestem poza tym bajzlem jednak uspakajam dziewczyny , które będą musiały odejść. Zamknięcie dokonało się w kilka dni, wszystkie godziny zapłacone , urlop wydany, pensje i odprawa o czasie , również co do dokumentów tak samo Te kilka ostatnich dni to ciężka praca , ale wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie mniej więcej obroty miały zamknięte już sklepy? Aż tak źle, że zamykają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jakie miałyście obroty że was zamknęli u nasz max to 2,5 tyś gdzie te czasy gdy było 12 tyś przeminęło ze Schleckerem dajcie cynk z jakiego regionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he, 2,5 tys. to teraz super obrót dayli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
no właśnie gdzie te dawne czasy... kiedyś za Antka to u nas jedna kasjerka przez 2h miała 2,5 tys. A przez cały dzień czyli 8h potrafiłysmy mieć po 9-10 tys. Jak zliczono utarg nas wszystkich to kwota była taka jak za całe 1,5 tygodnia utargu w dzisiejszych czasach Dayli. Cieszyłyśmy się wtedy jak dzieci bo konkurencja jeśli chodzi o drogerie to u nas spora. Na kasie nie było można nic ustawić żeby promować, bo i po co skoro towar jak świeże bułeczki klienci brali z półki i nie trzeba było chodzić za klientem i wciskać na chama. Jakie to były wspaniałe czasy. I najważniejsze że czas był też na inne sprawy: terminy, półki na czas umyte, magazyn pusty i tylko marka własna RILANJA, westlife, AS lub papier SUPERSOFT na magazynie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wspomnę o piance do tapicerki i dywanów. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze by tak pomyslec o produktach ktore sprzedawaly by sie jak swieze buleczki??? praktycznie kazdy klient pyta o srodki do prania firanek!!! dywanow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nam firma zrobiła prezent cała kolorówka 65% taniej a spożywka 50%, klientki wychodziły bardzo zadowolone z zakupów podkład astor z 46 na 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorówka 55% a spożywka jakieś 45% ale zgadza się klenci bardzo zadowoleni... oczywiście jeśli mieli kupony z gazety :-) Pani kupuje cień za 22 zł a płaci niecałe 10 zł i ta jej mina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zastanawia was skad ta wyprzedaż? Mogą sobie pozwolić na takie ceny bo płaca za wszystko minimalne koszty jak za pracujących ludzi w tej firmie, towar i jeszcze maja 2 miesiace na regulowanie faktur za towar i pieniędzy za czynsze ... A najwiecej zarabiają ci "na gorze" porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie płacą też za czynsze regularnie, zapomniałaś dodać, wszystko od d**y strony i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu coś źle w system wprowadzili? A później dostajemy maile, że to my pieniądze firmy marnujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupke musicie rzadziej podcierac bo tylko dwa papiery na miesiac ha ha ha rewelka ! :D oszczedzajcie ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biznes im chyba wypali, bo te promocje naprawde są nie zle, i może będziemy miały prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.04.14 gość Jesteśmy śliczne -czyste -higieniczne >to my Daylówki turkusowe bluzki. SUPER!! - hasło sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 11 kwietnia godz. 15:42 czy mogłabyś napisać jak długo pakowałyście sklep czy miałyście na to jakieś nadgodziny oraz kiedy dostałyście wypowiedzenia bardzo mnie to interesuje ponieważ nasz sklep zamykają z początkiem czerwca z góry bardzo dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie proszki i detergenty 25% taniej??????? ktoś miał jakieś info na ten temat??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama w telewizji na proszki i detergenty -25% taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×