Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
radwańska nie ma karty lojalnościowej. przylazła raz na nagranie , zgarneła kasiore i więcej jej nie uświadczysz. przykład dla innych klientów. przez nią spadły obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twierdząc że Radwańskie mogły by zrobić jakiekolwiek zakupy w sklepach dayli jak najbardziej pokazuja twoje umysłowe horyzonty i wskazują na to że jak najbardziej nadajesz się na pracownika tej firmy. Wskaż choć jeden pełnowartościowy i wysokiej klasy produkt sprzedawany w sklepie dayli na którym mogły by zawiesić oko siostry Radwańskie ? Ogórki obok proszku czy pasztet obok płynu do mycia naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie przesadzaj, że Radwańskie to są gwiazdy, które skupiają się tylko na wysokogatunkowych produktach..... śmieszne to dla mnie. Mają pieniądze i tylko tyle. Gdyby im zależało na wysokiej jakości a nie tylko na kasie to dobierałyby uważniej to co reklamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak tam karty lojalnosciowe??Zakładacie??A czy zauważyłyście,że na kartach nie ma tego 10zł,które miało wskoczyć na start??W którym momencie rejestrujecie karte,podczas kasowania czy przed???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny jeśli chodzi o karty lojalnościowe, to my zakładamy je klientowi prze zakupami,o ile wyrazi zgodę,i mówimy klientowi ,że zyskuje 10zł. na następne zakupy,jeśli wyda minimum 50zł.i że za każde wydane 10zł. zyskuje 1% rabatu ,maksymalnie 10%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie zrobil ktos zakupy za przeszlo 50zl a przy kolejnych tego samego dnia nabijalam cos a tej dychy nie odejmowalo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów firma dała plame.Wstyd!!!Nabijanie ludzi w butelkę.Nie nabija sie przy starcie żadne 10 zł jak równiez żaden inny rabat.Porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zaczyna przypominac zabawe w sklep:-):-)tylko towaru coraz mniej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwczyny czy te karty zakładacie każdemu czy jak zrobi zakup za minimum 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z 06.05.14 Posłuchaj małomiasteczkowa paniusiu Agnieszka Radwańska ma pewne słabości . Są to produkty - zazwyczaj torebki firmy Louis Vuitton. Koszt jednej takiej torebeczki to kilkadziesiąt tysięcy dolarów - to wartość towaru w sklepach dayli w .. całym woj śląskim . A to że dostają potężną kasę \ ok. 1 mln zł/ za reklamę waszej firemki - no cóż zasada jest prosta - im trudniejsza sytuacja danej firmy tym większe wydatki na reklamę . a pieniądz nie śmierdzi - nawet kiedy pochodzi z kasy stojącej pomiędzy ogórkami a proszkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kase mogli zainwestowac w towar!Najlepsza reklama jest dobry i tani towar i mila obsluga.Naturalna a nie sztuczna nakreslona jakimis standartami.Przypomnijcie ze za schleckera nie bylo zadnych reklam a w sklepach byla masa ludzi.Poczta pantoflowa szla najlepsza reklama.Ludzie nie idioci.Przelicza sie raz drugi i po nas!A my coraz bardziej wsciekli i zniesmaczeni.Ale faktem jest ze cisza mailowa sprawia ze czlowiek nie musi juz brac tabletki na uspokojenie:-)bo czasami trzeba bylo sie ratowac pigulka.Oby to nie byla cisza przed burza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po obejrzeniu nowej gazetki, według mnie kartę można założyć dopiero jak klient zrobi zakupy za min. 50 zł. A wy jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to rozumiem tak ze dajemy wszystkim a za 50zł ma na niej 10 zł gratis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jak porzadne przeszkolenie hahahaha jak zawsze od d**y strony!Uczmy sie same!!!NAJPROSCIEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co sie dowiedzialam to karte wydajemy jesli klient zrobi zakupy za min 50 zl a przy nastepnych zakupach otrzymuje te 10 zl w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje Drogie czy wznowione kontrole już do kogoś dotarły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak my mialysmy dzisiaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki region miał i jak wyglada wizytacja prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poludnie :-) byla tragedia,grzebią czepiają sie...tragedia wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka czy komus po okresie próbnym nie przedłużyli umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie wydajeze te kontrole to sciema, i to pisze jakis region,nie wiem dlaczego stosujecie we firmie taktyke oszustwa strachu ,niczemu to nie słuzy,a na pewno nie stwarzacie dobrej atmosfery,za schleckera nie było takiej obłudy a firma miłaa utargi,moze zacznie gora myslec ,ze to nie zastraszaniem pracownikow osiagna utargi wysokie,,dobrze ze u mnie w sklepie wszystkie szukamy nowej pracy i tak powoli starzy pracownicy sie wykruszaja,miłego dnia mimo wszystko życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Karty wydajemy kazdemu. A rabat te niby 10 zl. Mial wchodzic na karte powyzej 50 zl. Ale oczywiscie ktos znowu zawalil. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaa nie umiecie czytać!!!??? Karty dajemy wszystkim klientom - nawet jak nic nie kupi to może założyć kartę. Jak zrobi zakupy za 50 zł to dostanie 10 zł na następne zakupy - ALE TO 10 zł działa od następnego dnia! Co w tym trudnego?! Jakoś u nas w sklepie wszyscy zrozumieli o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AHa! najpierw trzeba zeskanować zarejestrowaną karte a potem towary i wtedy się najbija rabat! Regionalni wam nie pisali jak to się robi? my doszłyśmy do tego same i dzowniąc do centrali, tam jest mila pani, która nam wytlumcazyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć mam pytanie jak u was dziewczyny z dostawami towaru? bo my czekamy już od paru dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam nie rozdaje kartek klientom . sama sobie biore 10zł. i w ten sposób uzbieram dziennie 50zł za moją pomysłowość. trzeba sobie radzić niech żyje zarząd i pierwszy maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co cisza z tymi kontrolami czyli sciema jak zawsze co za firma,dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochana dno to jeszcze dobrze.Ta firma to dno i wodorosty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U NAS BYŁA KONTROLA DAŁAM IM 10ZŁ I SOBIE POSZLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochana dno to jeszcze dobrze.Ta firma to dno i wodorosty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×