Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
To ciekawe jak wy znalazłyście się na tym forum skoro narzekają starzy pracownicy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak wam obroty wzrosły to może macie jakiś nowy standard obsługi klienta ? Bo aż mnie dziwi że magazyn pustkami świeci ,na sklepach brak towaru a wy takie utargi macie . Podpowiedzcie co robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.Patrycja....buhaha....taka sama jak P.Katarzyna W.też guzik zna się na swojej pracy. Kolejna, pożal się Boże, KR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego lubi lizi d**y....przez to wszystko odechciewa się pracować...z żadnej strony pomocy,dobrze że na Was dziewczyny można polegać....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny.W listopadzie wracam do pracy po urlopie macierzyńskim i w związku z tym chciałam dowiedzieć się czy urlop,który przysługiwał mi w tamtym roku ,a z którego nie skorzystałam bo byłam na chorobowym i z którego nie skorzystam do końca września"ucieknie" mi niewykorzystany? Dziękuję za podpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ci przedłużą macierzyński albo powinni wypłacić ekwiwalent. Trzeba to wyjaśnić za wczasu w kadrach. A jesteś pewna że będziesz pracować i nie będziesz zwolniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej wybrać ci zalegly i bieżący urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można naraz wybrać aktualny i zaległy urlop,w sumie 40 dni? Chyba Kodeks Pracy mówi ,że 14 dni najwiecej...Nie słyszałam aby dziewczyny były zwalniane po powrocie z macierzyńskiego.Masz rację ,najlepiej skontaktować się z Kadrami i wyjaśnić co i jak.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna wziasc zalegly i bierzacy za jednym zamachem po macierzynskim. Ja tak zrobilam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale było przecież info że firma nie wyraża zgody na jednorazowe urlopy dłuższe niż 14dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no właśnie jak to jest bo 14 dni urlopu to 14 dni urlopu plus 4 dni weekendowe prawda? a jeśli 14 dni ciągiem wolnego to tak naprawde jest 10 dni urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas wróciła dziewczyna z macierzyńskiego, zagubiona trochę była w całym tym bałaganie i zwolnili ja pod bye pretekstem po kilku dniach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my jeszcze troche i same sie pozwalniamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zwolnienie pracownika,który wraca po macierzyńskim,pod byle pretekstem, podchodzi pod Sąd Pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodziejki trzymają w pracy a dziewczyny po macierzyńskim zwalniają....PARODIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cala firma to WIELKA PARODIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daily to pralnia brudnych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz naprawdę świństwo zwolnic dziewczynę która dopiero co wróciła z maciezynskiego a jej się może umowa kończyła? Czy po prostu widzi mi się regionalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIDZIMISIĘ jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złodziejki ? dlaczego ktoś oskarża inne ? :/ chyba że podacie żywy przykład...to zrozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hola hola!!.Çhyba ktos tu zaczyna nas obrazac lub innych ocenia wzgledem siebie!Nie zycze sobie takich epitetow pod moim adresem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey babeczki a jak u Was wyglądała ostatnia dostawa.Ile wózków dostałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOstawa??:)Śmiech i łzy....zamawiam tydzień w tydzień skrupulatnie co trzeba ,a dostaje 1 wózek.....Żal,I my mamy robic obroty??Czym, zelem MRH???Kolorówki brak szafy straszą,ale mascary są w promocji w gazetce i tylko w gazetce bo na stanie w sklepie brak.I niech mi nikt nie mówi,że mam zamawiac towar na promocje skoro i tak kicha.Nie ma kasy wiec nie ma towaru.Padnie to wszystko i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja skromnie proponuję zrobić wystrzałowy tydzień dla naszych regionalnych i każdy z nich musi sprzedać po 15szt eeee a co tam po 20szt produktów z kasy tygodniowo. My oczywiście będziemy wspierać mentalnie. No to kto chętny podjąć wyzwanie??? Kto da z siebie wszystko a nawet jeszcze więcej??? Ojjj widzę las rąk w górze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo koleżanko wyżej, chociaż ja myslę że oni również mają dosyc tego bajzlu, u nas na maxa dwa wózki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robicie z siebie ofiary bo nie potraficie sprzedać pare sztuk mr house i fairy jak dobrze produkt zarekomendujesz to co trzeci klient kupi uwierzcie ,że się da my byłyśmy najgorszym sklepem a teraz zbieramy pochwaly i dostaniemy (bo walczymy) ipada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posraj sie a nie daj sie - ipad bedzie twoj. brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś coś wie o funduszu socjalnym...tj za urlopy ktory nam firma wisi za ubiegły rok??? 2012czy 2013... pewnie co 2 nie wie że nam się należy i firma też o tym wie ale cisza ......... kasa się rozeszła ... i może licza że nikt się nie odezwie??? a czy ktoś dostał nagrody za 2 poprzednie konkursy...bo tu 3 konkurs się ujawnił.... a o poprzednich cisza .... i jak tu wierzyć w cokolwiek tej firmie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BEZ obrazy ale koleżanka chyba z choinki się urwała. podpisywałaś może nowy regulamin tak z rok temu? Czy podpisałaś cos czego nie czytałaś? Firma oficjalnie zawiesiła fundusz socjalny czyli go zlikwidowała i nici z należnej nam kasy. A tak wszystkie na Antona narzekały. Ale od Niemca swoje należne zawsze dostałyśmy na czas. A teraz nasz jaśnie jaśniejący polski prezes wszystko pozabierał. ku chwale BENTLEYA i klimacie KK. pozdrawiam wszystkie naiwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o Panu P.K.?? Region pólnoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×