Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Do komentarzy o złodziejkach na sklepie....mam na sklepie taką delikwentkę,która lubi darmowe jedzonko,picie,jak popękaja jej usteczka to też pomadkę wrzuci do torebki i nie kryje się z tym.Zgłosiłam to i....wyszłam na idiotkę....w tej chwili ona dorabia do drugiej pensji a mnie krew zalewa .... PUKNIJCIE SIĘ W GŁOWĘ....Najlepiej jak wyślecie regionalnych na szkolenie bo nie wiedzą co to kradzież,przywłaszczenie cudzej własności. Czuję,że to ostatnie moje chwile w firmie.To wszystko mnie przerasta .... Do P.D.B. szanujcie dobrych,wieloletnich pracowników bo dzięki nim nacie robotę a regionalnych nauczcie pracy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie systemu Karo ,czy te godziny co są w legendzie to trzeba nimi się sugerować i jeszcze jedno ,czy godzinne przerwy niepłatne rozpisujecie w grafiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakich przerwach godzinnych nie płatnych ty mówisz???Takie były za czasów Schleckera,a teraz masz 15 min płatne i tyle.Karo jest nadal do d....A godziny w Legendzie to tez głupota.Zapisały sie z chwila robienia pierwszego grafiku i tyle...Aplikacja przygotowana pod firmy ,które maja np 2 zmiany Wiec albo pracuja na 7-15,albo na 14-20 ,a wiadomo,ze u nas raz dzieczyny sa potrzebne na 8 innym razem na 10 a jeszcze innym na 13.Nie mamy stałych zmian bo jest to niemozliwe.Logiczne ,ze jak dostawa czy zamówienie to staramy sie zeby od rana była załoga a nie ustawie druga osobe na 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam grafik w karo tak jak zwykle i jest ok. Wydrukowalam go sobie i powiesiłam w biurze. I nie do mnie a do pana Boga niech potem mają pretensje, bo my tak właśnie pracujemy i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy Wy macie towar na sklepie?Bo my nie mamy podstawowych art.Nie mamy towaru z SMS-ów na karty lojalnościowe. A co najśmieszniejsze NIE MAMY NAWET ZAMIENNIKÓW DO TYCH ART.Powiedzie mi O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI??? Firmy nie interesuje nasz obrót tylko koszyk.Czyli w naszym interesie jest aby"drobni zakupowicze "nas nie odwiedzali.Czy na dostawę coś w ogóle przychodzi czy puste skrzynki..,Przeterminów mamy już pół magazynu i ciągle przybywa..a jak wyprzedaż chińskich słodyczy w kartonikach ? To wszystko to jedna wielka pomyłka.A pan House?Pojawiał pyt. o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęściary co mają mr housa na tyle, żeby go sprzedawać. My juz nie mamy i choć zamawiałyśmy to nie dostałyśmy, chociaż cudowny system w trakcie zamówienia nam wskazywał, że na magazynie to on jest.... to co my mamy sprzedawać w ilości 15szt na osobę???? dobre wrażenie czy jak???? bo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja musze poprawic grafik i nie moge. Wolne wpisalyscie jak N a urlopy jako WY jesli ktos wie jak mozna poprawic ten grafik to prosze o pomoc z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie my mamy wiedzieć tylko niech nas w końcu ktoś przedszkoli.Ja też się z tym mecze i pomału mam dość.DLACZEGO MY SAME MAMY DO WSZYSTKIEGO DOCHODZIĆ? KSIĘGOWANIE LODÓW ; WYMIANA GUM ITD..I tylko maile : Dziewczyny pomóżcie !! a góra się opala.Nie da się czegoś zrobić to po prostu nie róbmy dopóki ktoś nie wytłumaczyć jak .Ale ktoś z góry a nie koleżanka z zaprzyjaźnionego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nadal nie mogę zalogować się do karo a mój regionalny nic sobie z tego nie robi;/ ciekawe jak grafiki rozliczy się i czy dostaniemy kolejną pensje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsza akcja z zamówieniami to przegięcie. Idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak ono ma być dokładne jak o 14 sie dowiaduje ze mam je wysłac? a ma ktoś już te wytyczne jak po nowemu to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież przed 18 odwołali wysyłanie,bo błąd i jutro można. Banda debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co taka cisza? Kasę wszystkie dostały i poszły na zakupy czy co? Shoping za całą wypłatę, tzn. zapas wacików na miesiąc sobie kupię i po wypłacie. A wy laseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja patyczki do uszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam dzisiaj poszło wysyłanie zamówienia>? bo u nas było ciągle to samo co wczoraj ? ktoś już coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zrobiłyśmy zamówienie wczoraj bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wczoraj też miałyście komunikat ? dzisiaj zaczynałyście od nowa robienie zamówienia czy to samo wysłałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pije drinka mam dość tego bałaganu towaru brak jeden @ zaprzecz drugiemu ma być koszyk tyko z czego ??chyba z wikliny!!!! drodzy WYMAGAJĄCY BRAK TOWARU to już są pustki na maxa niech nikt kitu nie wciska o błedach w systemie brak towaru na magazynie za faktury sie płaci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny.Widzę że nie tylko my mamy problem z koszykiem.A napiszcie jaki mniej więcej macie koszyk.Czy u was też jest problem z tym programem karo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ,czy w Karo wpisujecie N to wolne a WY urlopy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas kierowniczka nie wpisuje nic jak mamy wolne albo jak mamy urlop bo to system sam zaznacza. sama nam to kiedyś pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wpisać to WY? bo ja jestem chyba tępa i nie wiem. potrafię tylko cyfry wpisać literek nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy my po wpisaniu w Karo wniosku o urlop mamy czekać na jakąś zgodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiany nanosisz na rozliczeniu ewidencji(urlop i inne), a to z automatu zmienia sie w grafiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy umiecie wydrukowac sobie paski z Karo???Bo nie ma opcji drukuj,a jak zapisuje dany plik to potem nie da sie go otworrzyc ,tak jakby był pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie napisać jak w w grafiku Karo wpisać WY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos jeszcze nie wpisal wogole grafiku ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie ! TUTAJ ŻONA PANA MICHAŁA - malarza, jeśli powinnam coś wiedzieć - to proszę o napisanie do mnie! Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że powinna Pani tę sprawę wyjaśnić z mężem osobiście, to nie jest dobre miejsce na tego typu sprawy. Dziewczyny tutaj potrafią być podłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi mówił że nie ma żony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×