Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
a ja drygnelam i mam git z urlopem, gdzie tez nie byl zaakceptowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak wys łać wniosek o urlop w tym karo i gdzie sprawdzić czy jest zaakceptowany????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek wysyłany w opcji absencja dla podwładnych,urlop wypoczynkowy,nazwisko wybierasz tam gdzie są ...na dole po prawej wyslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz na poczte zaraz o 8smej rano to ci przesle jak!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wydatki na koniec dnia wpisujemy kwotę pogotowia z kasetek obu kas oraz kwotę aktualnie znajdującą się w sejfie, czyli jednego dnia jest to kwota z dwóch dni a drugiego dnia z jednego dnia, zależna ta kwota w każdym razie jest od wpłaty do banku, którą w dniu wpłaty należy wpisać w odpowiedniej rubryce, plus inne duperellle które mamy tam na koniec wpisywać nie wiem po co i na co siedząc i poświęcając na to swój prywatny czas, bo założę, że żadna nie rozliczy się i powpisuje w 15min co firma płaci..... Karo jest naprawdę ok, po prostu w wolnej chwili siądźcie sobie spokojnie i pomalutku, krok po kroku sprawdzajcie ikony, co, gdzie i jak- ja tak bynajmniej rozpracowałam program, bo mnie też nikt nie szkolił, pominąwszy tą żenującą telekonferencję ja+ cztery inne sklepy + kasowanie na kasie (bo regionalny nie wysilił się nawet żeby dzwonić, kiedy będziemy we dwie w sklepie, co bym mogła na tym "szkoleniu" skupić uwagę), więc było przezabawnie... A co myślicie o nowym pomyśle, aby zużycie własne na środki do mycia sklepu i potrzeby socjalne wynosiło w każdym miesiącu 35zł NETTO? Gotowe na mycie samą wodą i kupowanie sobie papieru toaletowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto to wymyśla jest chory i trzeba się z tym pogodzić. Ciekawe co Sanepid na to,że mamy ograniczony papier,ręczniki,mydło- HIGIENA!!!! Za chwilę będzie wyliczona ilość spłukania wody w toalecie w ciągu miesiąca. DNO! A akcja lato powinna się nazywać -WYPRZEDAŻ-LIKWIDACJA SKLEPU! Już zachęcać klientów do czego? Sms wysyłali do ludzi Wawel słodkości obniżka- a na stanie wielkie zero. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Pan Bromboszcz zapomniał dodać że na zmianie jest jedna dziewczyna i musi podać kawę obsłużyć inpost i lotto i wiele wiele wiele innych obowiązków które muszą być wykonane na już na teraz.Pytanie moje-czemu z takim entuzjazmem o tym nie mówi.Niech świat się dowie o wyzysku pracowników w Dayli tak promowanym przez p.Bromboszcza(a tak wogóle to kto to jest ten p.Bromboszcz)Acha dziś dyrektorem a jutro.....no życie jest przewrotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, te otwarcia to jedna wielka ściema, miało być setki do końca 2013, 2014 a teraz 2015.... tak, tylko, żeby otwierać i to masowo nowe sklepy to TRZEBA MIEĆ TOWAR, ŻEBY JE ZATOWAROWAĆ!! A towar w firmie Dayli= przesunięcie towaru z jednego sklepu do drugiego, nawet kosztem tego jednego sklepu a nie dostawa z magazynu! Magazyn jest pusty, bo nie ma pieniędzy na towar, dostawy to jedna wielka porażka, od miesięcy z zamawianych kilku tysięcy pozycji dostajemy 3-4 kontenery i to jeszcze głównie tego co mamy, towaru ometkowanego ze zwrotów ze sklepu. A tu ktoś gada jakieś dyrdymały z palca wyssane jak to pięknie i cudownie w tej firmie jest. Żenada. No chyba, że firma rozpaczliwie poszukuje kupca, toby wyjaśniało sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jaki wzrost o 100% ja się pytam???? Bo jeśli dobrze kojarzę to jak przejmowali schleckera to już było ok 180 sklepów a teraz jest ok 170. Propaganda pod publikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie juz cos wiecej na temat akcji lato? A zuzycie to zenada!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35zł to śmiech na sali... Brombosz nie ma pojęcia ile kosztują środki czystości i ile tego idzie... kazali myć półki raz w tygodniu no to teraz koniec... albo "kupujemy" ręcznik do wycierania rąk albo do mycia półek... albo płyn do szyb albo mydło... chyba wiadomo co wybierzemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko to jeden wielki cyrk. Co chwile zmieniaja zdanie. Masz uszykowac podpaski do zwrotu a pozniej przychodzi e-mail ze jednak akcja odwolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tylko ja mam wrażenie że chyli się to już ku upadkowi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas już dziewczyny rozglądają się za nową pracą.te oczekiwania wobec nas i traktowania jak debilki wkurzają każdego.Regionalna wysyła takie maile, że człowiek się zastanawia, czy była w jakies sekcie?jak mantre powtarza o zwiekszeniu koszyka, sprzedaży komplementarnej, dbaniu o klienta..czy naprawde tak trudno zrozumiec , że jak klient przychodzi z listą po konkretne rzeczy to nawet słuchac nie chce o promocjach i "rewelacyjnych "produktach marki własnej? obowiązków masa, czasu brak, atmosfera na sklepie nieciekawa(jak ktoś ma wiekszy koszyk, albo produkty ze sprzedaży przykasowej to każda chce kasowac, żeby nie być na czerownej liście)a ciągle źle.już nie mamy motywacji;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego Wy potrzebujecie szkolenia z Karo? Co tam jest tak skomplikowanego? Nie rozumiem, co takiego ktoś miałby mi tam tłumaczyć - jak wpisać grafik? Jak wysłać wniosek o urlop? Posiedźcie trochę przy tym same, a wszystko okaże się proste, bo filozofia tego programu jest żadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał juz ktos te enenty z nowej akcji LAto z Dayli??Jak to wygląda napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eventy(miało być) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eventy = dni otwarte sklepu = tyranie w weekendy za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem ciekawa :D powiedzcie mi wpisalam w grafikach godziny pelne, a w roliczeniu normalnie np od 7;45 do 16;45, no i nie wiem czemu tam gdzie jest czas nominalny mam 132h a tam gdzie bilans dnia -28h i -160h to co jeszcze musze zmienic ? niech napisze któras co wie, proszę ;) nie kazdy jest taki mądry he he ;) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie będziesz wynosić do domu to ci starczy te 35 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mr hause !!! Tego gó***wna nikt nie chce kupowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mierz wszystkich swoją miarą!!! może sama wynosisz, stać nas jeszcze żeby papier do du....y kupić. U nas żadna mr. house do domu nie zabierze...my do domu kupujemy produkty sprawdzone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś żenująca paniusiu z 23:42 bądż tak uprzejma i przedstaw się z imienia i nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w grafik pracy i w rozliczenie czasu pracy wpisałam normalnie np. godziny 7:45 do 15:45 i wszystko mi się zgadza:) a regionalny i tak kazał wysłać skanem grafik papierowy taki jak kiedyś obowiązywał bo powiedział że KARO nie jest dopracowane i woli sprawdzić czy wszystko się zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ DZIEWCZYNY JEŚLI CHODZI O ZWROTY NA KARTĘ TO NIE MA Z TYM WIĘKSZYCH PROBLEMÓW, TRZEBA WEJŚĆ DO MENU W TERMINALU W POZYCJĘ "ZWROTY" WPROWADZAMY KARTĘ KLIENTA ,WPISUJEMY KWOTĘ O KTÓRĄ NAM CHODZI I POTWIERDZAMY ZIELONYM. W KOMPUTERZE NA SAMYM KOŃCU JEST KLAUZULA JAK ZWRACASZ GOTÓWKĘ ,KLIKASZ ŻE NA KARTĘ. WYDRUKI PODPINASZ JAKO DOWÓD WYPŁATY I JUŻ:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jeśli to innego dnia jest robione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwroty robimy dzień i dalej po dniu zakupu; unieważnienie robi się w tym samym dniu co klient kupił towar; co do grafików to wpisuje je się w grafiki a nie w rozliczenie i trzeba dać zatwierdź; jak trzeba coś poprawić to też tutaj; wszystkie błędy można zgłosić pani Bubak ona to poprawia jak coś nie działa jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak wpisujecie w grafik godziny to operujcie tabulatorem nie spacją bo wtedy błędnie się wpisują godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy u was tez obcięli etaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×