Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
kobiety co sądzicie o sklepie w Pyskowicach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dayli?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha60
mnie się tam podoba,fachowa obsługa.znają się na wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tym odsyłaniem towaru co trzeba odesłac ,powie mi ktos bo mam wolne i nie bardzo wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne jest to że pakuje się towar ale nie wszystki tylko jeżeli masz 10szt na stanie oddajesz np 7 szt.t 3 szt zostają .. jak pakowac to raczej wszystki chyba tak czy jak bo i dont now o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w pozycjach gdzie wpisalam urlop,po wysłaniu wniosku urlopowego ,pojawiło się E.wie może ktoś co to oznacza?godziny oczywiście się nie zgadzają,bo karo nie doliczyć godzin kiedy jesteś na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są przemagazynowania na inne sklepy masz za duzo towaru na sklepie a ktos Go nie ma wiec oddajesz część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie masz urlop to np. Jesli masz 40 h tygodniowo to wpisujesz w dni robocze po 8h czyli od 7.45 do 15.45 i jesli masz wpisany urlop w sobote i w niedziele to nie wpisujesz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Te sklepy,które mają zrobić przemagazynowanie,mają zbyt dużo towaru,dlatego mają go oddać.Stąd wynika oddawanie np trzech sztuk przy stanie sześciu.Nie są to sklepy do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra to okej ale jest też towar gdzie mam 3 szt czegoś i te 3 szt muszę oddać i ja automatycznie nie mam go na półce 0 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na tą liste to strach się za to zabrać...pakować...hmmm a może regionalan nam pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wkońcu zaczyna wychodzić kto robił kolejka + była średnia na koszyk po 40 a teraz spadek o połowe dzieczyny co się stało tak nagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gora to powinna modlic sie aby przychodzili klienci a nie walka o koszyk,utarg cały niech sie liczy,trzeba szanowac kazdego i nawet dzieci co po lizaka czy loda za 1.5 zł przyjda,zastanowcie sie tam u gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towaru brak to przemagazynować !!A my mamy zostać z 2szt śmiech na sali a koszyk to z czego już raz to przerabaliśmy ten temat nikt z góry nie zna stanow faktycznych opowiadanie bajek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://finanse.wp.pl/kat,1013819,title,Dayli-Polska-planuje-prawie-dwukrotnie-zwiekszyc-liczbe-sklepow-i-zatrudnienie-WIDEO,wid,16692895,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://finanse.wp.pl/kat,1013819,title,Dayli-Polska-planuje-prawie-dwukrotnie-zwiekszyc-liczbe-sklepow-i-zatrudnienie-WIDEO,wid,16692895,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiększać może,ale na takich bandyckich zasadach ludzi praktycznie będzie brakować na sklepach bo będą odchodzić jeżeli już zaczną pracować bo część etatu na umowie a robić na cały a za nadgodziny dostawać stawkę taką jak za normalną godzinę to większość mądra sobie nie pozwoli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
towaru brakuje,zobowiązań nie płacą w terminach tylko z dużym opóźnieniem,w/g mnie to już widać,że to początek końca tej firmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milego weekendu i olac ich i ich system :D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten filmik z mową pana prezesa to mowa-trawa... Najpierw trzeba posiadać zatowarowane sklepy już istniejące a dopiero myśleć o otwieraniu nowych i rozwoju. Kiedy brak środków na towar już w tej chwili to z czego otwierać nowe placówki? Klienci wchodzą i wychodzą u mnie w sklepie i wyzywają,że brak towaru z gazetki.. Dziewczyny się buntują i zwalniają bo już mają dosyć roboty jak w obozie i brak dobrego słowa a o zapłacie nie wspomne Pozdrawiam Was i nie dawajcie się pomiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też dziewczyny dopiero co zaczęły i dostały drugą pensję taką że już szukają nowej pracy. Zaraz to KR przyjedzie i bedzie musiał stanąć bo zostanę sama. Zarobki to tajemnica nikt nie powie w biurze ile zarabiasz bo mają odgórny zakaz. Za chwilę zaczną sie sądy pracy i tyle na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie dziewczyny w jakich miastach poszukują pracownikow do dayli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten w wywiadzie to nie prezes, tylko dyrektor sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś obowiązywały inne umowy o pracę. W tej chwili masz ją tak sformułowaną,że nie podlegasz pod dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny tylko są one liczone jak normalne godziny pracy. Z tego powodu dziewczyny u mnie odchodzą bo firma robi z nich niewolników a nie pracowników.. Czasy schleckera się już skończyły niestety. Szkoda mi bardzo bo dobre i znające się na robocie dziewczyny będą odchodzić a gówniary przyjdą pokręcą się po sklepie a i tak za jakiś czas dadzą sobie spokój z taką robotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w okolicach katowic są jakieś przyjecia do dayli?? dziewczyny jesli coś wiecie to dajcie znac prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy macie spakowany towar na te przesunięcia? bo u nas masakra,jestesmy w polowie a czasu coraz mniej...ile mialyscie pozycji do spakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wam kazali wysyłać? My takiej informacji nie dostałyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×