Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Akcja zwalnianie pracownika jest odwołana,nie będą zwalniać jak na razie.przede wszystkim jeśli ktoś takie wypowiedzenie dostanie nie podpisywać za porozumieniem stron!!!!!!!!firma będzie miec dużo problemów za takowe zwolnienia i zatrudnianie osób po szkole do 30roku życia na staż absolwencki na okres urlopowy.nic nie zorganizowane,brak chętnych,kto takie osoby by szkolil i na pewno by robimy koszyk na sklepie,juz to widzę....jak zwykle w naszej firmie wszystko jest od d**y strony robione,bo firma nie ma kasy i szukają oszczednosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa regionalna,Bożena to osoba zupełnie niekompetentna.kręci,kłamie,nie wspomne juz o jej głupich powiedzonkach...w niczym nie pomaga!jej uczestnictwo w akcji lato to tylko dostarczenie dywanu,w ostatni dzień akcji,w godzinach popołudniowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy regionalny B.B to największy kłamca w tej firmie...ciekawe dlaczego nie pracuje w Douglasie albo w Rossmanie?widząc podejście,można sobie szybko odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy PAN Dariusz wie jak pracują jego KR,jaki maja wkład w Akcje lato?U mnie pomoc ze strony pani Bożeny była żadna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my z Akcji Lato jesteśmy zadowolone :) a regionalny J.DZ. pomimo mnóstwa innych obowiązków bardzo nam pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie. Dostałyśmy cynk,że za 2 mies.maja zamknąc nasz sklep-co robic?urlop,l4-jak sie zachowac zeby wszystko bylo ok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przekonana, że fala zwolnień, czy obcinania godzin przyjdzie po urlopach! W końcu urlopy musimy wykorzystać, a ktoś w tym czasie bierze te dodatkowe godziny za koleżanki. Tak naprawdę pracodawcy wykorzystują sytuację na rynku i oprócz śmieciowych pensji pracownika także traktują jak śmiecia;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójdziecie na l4 i co dalej?Może warto już teraz szukać nowej pracy. A może ten cynk to taka zagrywka, żebyście się same zwalniały?wtedy odpadnie problem odszkodowań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani B.B to najgorszy regionalny jaki mógł się nam trafić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może kobieta tak ,ale napewno nie osoba na stanowisku kierownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są określenia w rozmowie telefonicznej do pracownika typu kotku kochanie przez Bożenę,nie wiem jakie szkoly konczyla i jakie studia ale chyba niewiele ja nauczyli na temat zarzadzania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to jest KR w Dayli??? Koniec Rychły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakich wy podsłuchach mówicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na monitoringu i tak nic nie widać bo założyli najtańsze g....o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawiązując do kierownika pani B.B to powinna zamienić szpileczki na trampeczki i zakasać rękaweczki bo to nie prosektorium gdzie jest czysto i sterylnie ale firma DAYLI brud,smrud i ubóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mi dali wypowiedzenie przed koncem okresu probnego... i zupelnie nie wiem czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wypowiedzeniu musi zawsze być podany powód !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam akcja dywan ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akcja dywan wyglada tak klient przychodzi ewentualnie i pyta gdzie sa reczniki papiierowe nie ma gdzie jest plyn do podlogi nie ma gdzie jest pumeks nie ma gdzie jest cos do prania dywanow prania firan nie ma nic a co macie ? czerwony dywan mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 05.07.2014 godz.12.25 Skąd masz takie info?Od KR czy od wynajmującego?Jaki masz wymiar czasu pracy i jaki ogólny staż pracy?Jeśli dostaniesz od KR tel.info ,że macie pakować sklep ,to jeśli masz jakieś dolegliwości i lekarza specjalistę ,to na drugi dzień po telefonie idż do lekarza i możesz chorować 182 dni.Póżniej lekarz może Cię skierować na zasiłek rehebilitacyjny,zależy jakie masz schorzenia może to trwać od 2m-cy do 12 miesięcy i ten zasiłek przyznaje Ci komisja w ZUS.To wszystko Ci przesunie moment wręczenia wypowiedzenia .To wszystko wydłuża Ci staż pracy.Jeśli masz pełen wymiar czasu pracy,to potem możesz się zarejestrować na bezrobociu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na okresie probnym wlasnie nie musi podawac powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj to się przyda inspekcja pracy. Z chęcią się do nich odezwę jak mi nie przedłużą umowy. Sanepid olali a może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny moze wy podpowiecie mi co zrobic bo chce wrocic do pracy po macierzynskim bo umowe mam do poczatku marca niechce isc przed koncem umowy bo boje sie ze mi nie przedluza ale z drugiej strony boje ze jak teraz wroce to moga mnie zwolnic i nie wykorzystam rodzicielskiego urlopu i zostane na lodzie a teraz zle sie dzieje w tej firmie i sama niewiem co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na temat planu naprawczego wysłanego e mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wiem proszę o więcej info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kogo ten program naprawczy co beda naprawiac>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze obroty.A o co chodzi z tymi wpłatami do banku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawiać chcą nas albo chcą nas pozwalniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile zwolnień w tym tygodniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×