Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
te niewolnice to chwilowa niedyspozycja my jestesmy normalne pracownice jeszcze troche wytrzymamy jeszcze troche.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 2 osob wyzej...łatwo powiedziec - niewolnice,dajecie sie ponizac itp. Ale gdybysmy mialy mozliwosc zmiany pracy ot'tak na lepsza uwierz-nie wahalybysmy sie ani chwili. Niestety rynek pracy jest taki że o jakakolwiek prace jest ciezko. Żeby miec na oplaty trzeba miec pieniadze-czesto kosztem wyzyskiwania przez szefa-niestety-w takich czasach zyjemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy urlop w tej firmie jest bezplatny? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę i góra się opamięta, tylko żeby nie było za późno dla firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczę na Was dziewczynki kochane głowa do góry i miejcie o sobie jak najlepsze zdanie,które też powinno iść z umiejętnościami i nie dajcie się tym fra.....om! Bo jeżeli mąż Was w domu szanuje,ojciec,matka dobrze wychowali to trudno żeby Kr Wami pomiatał!!! Szanujcie się! O tej niewolnicy pisałam,żeby obudzić wszystkie i zadziałać na Waszą ambicję bo już nie mogę patrzeć,słuchać co się dzieje w tym burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny nam znowu zabrali ochronę aż się boję co to będzie kiedy miejscowi złodzieje się dowiedzą a było tak fajnie żadnych podejrzanych tynków, kręcących się bez powodu..... a teraz będziemy same na sklepie:( więc wypadnie nam siusiu do gaci robić, bo w większości same pracujemy na 200m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my ochrony nie mamy od dawna!Jak chce nam sie susiu to oczywiście czekamy na brak klientów i biegiem do kibelka zostawiając sklep sam bez NIKOGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo urodzaj dla zlodzieji.bez ochrony.........klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mamy pilnowac czy mamy zajmowac sie klientem?bo niebawem przyjdzie dwoch,jeden zawroci d**e drugi troche pokroi. inwentaryzacja,,,,,,,kto za nia zaplaci?budzimy sie panieB BBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MY JUZ TAK MAY OD DAWNA,ZŁODZIEJ WCHODZA ZAWSZE WE DWÓCH JEDEN PROSI O POMOC A DRUGI KRADNIE,A ILE PRZYCHODZI TAKICH SZEMRANYCH OSÓB ,TO JEST JAKAS MASAKRA ,WIEDZA ZE JESTESMY SAME, I KRADNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetnie a co robicie kiedy niespodziewanie zdarzy Wam się akcja "sprawy kobiece " musze do toalety bo utonę ??? a jednak na sklepie ktoś ciągle jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPRASZAMY I TOALETA 10-15 MOZE 20 MINUT.JA MAM TRUDNE DNI TAKIE ZE ALA KRWOTOK NIE DAM RADY SAMA MOZE TRZEBA ZATRUDNIAC OSOBY JUZ PO MENOPAUZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak akcja czerwony dywan bo my przed a słyszalam ,że jest cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.N to jedno wielkie nieporozumienie jak by była p.Frą.... to doprowadzila by ten bajzel do pozadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie jak ktoras jest po akcji dywan to niech napisze jak to wyglada bo my za chwile mamy a nic nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zrobi kr jak nie podpiszemy tych kartek naprawczych ? Jeszcze mam isc ulotki rozdawac? Nikt mi za to nie placi i niejestem zatrudniona jako roznosiciel ulotek tylko jako kasjer-sprzedawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak ktoś idzie na urlop to liczycie mu te dni jako godziny pracy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani P.N i B.B są z jednej łapanki-maja pomysły z kosmosu i dzieki nim jest jak jest.Troche więcej szacunku dla pracownikow ,bo nie wszyscy się łapia na wasze tanie komplementy.Zakasać rękawki i pokażcie że wy też coś potraficie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie zalosne teraz P.N jest beznadzieja a co pisalyscie jak zwolnili K.W? Ze P.N jest rowna babka. Pomyslcie czasem co piszecie bo jedno zaprzecza drugiemu. Jestescie zalosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie dajcie się zwariować:) ja pracuje w tej firmie parę dobrych lat, i nie jednego regionalnego przetrwałam i wy również dacie radę tak jak daje ja. Nie jest lekko ale KR tez maja wytyczne od góry i jeśli góra nie pójdzie po rozum do głowy to regionalni beda na nas naciskać. Rade ode mnie dla was starajcie się i wykonujcie pracę jak najlepiej potraficie a wasze sumienie będzie czyste że zrobiłyście wszystko w waszej mocy i tak też odpowiadajcie KR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby naciskać trzeba mieć rozeznanie a mam wrażenie że nikt z gory nie zna sytuacji sklepów brak ciągłości w dostawach podstawowych asortymentow .Ogólny chaos raz towar ma być potem nie raz zamawiać potem nie co to jest!!Wymagania o koszyk pytam z czego skoro klient przychodzi i słyszy nie ma.Dla dzieciaków baby hour!!! to jakaś porażka półki świecą pustkami i to ma być promocja.U nas jak klienci czytają o tych 50zł.to komentarz krutki pukanie w głowę w żadnej fiirmie nie sra !!!!się we własne gniazdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naucz się najpierw ortografii jedna z drugą, widać jaki poziom reprezentujecie sobą. Jaka praca, taka płaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas akcja dywan lipa BO BEZ DYWANU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas również akcja dywan bez dywanu bo pani Bożena miała na głowie tysiąc innych spraw...ciekawe tylko jakich...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unas akcja również bez dywanu.pani Bożena nie odjechała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja idąc do wc zamykam sklep i idę na spokojnie się załatwić i nie interesuje mnie nic więcej. A i czasem na przerwe śniadaniową też zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy takie prawo.... to samo w sobotę jak cały dzień sama... przerwa 15 się należy... i KONIEC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A balonow macie duzo? A muzyka? I co to za produkt za 1 zl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasta Dentica, maseczka do dłoni Marion, balsam do ciała Kolastyna, szczoteczka Vademecum i maseczka do twarzy, nie pamiętam firmy - żadna rewelacja... Oczywiście te produkty można kupić za złotówkę dopiero po zrobieniu zakupów za 35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OH MY GOD!!! Tyle produktów aż???? Nie no, muszę tam być z wami, moje kochane współtowarzyszki doli i niedoli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×