Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
u nas dywan był ale brudny i obdarty szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A P.N to jakas porażka nic nie robi tylko smęci marudzi i rozkazuje ,mogła by też cos zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całe roznoszenie ulotek nic nie daje tylko wstyd i chanbba wszyscy się z nas smieja brudny dywan i wiesniacka muzyka na czele z kr której npomysły sa rodem z horroru koszmar nigdy więcej nie pujde z Pati na miasto WIOCHA na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny uważajcie z tym konkursem fa... on zaczyna sie jutro !!!!!!!!!!!!! ale oczywiście nikt u góry o tym nie ma zielonego pojęcia.PóŁ dnia wciskałam klientkom fa parami bo konkurs i mogą coś wygrac ( jak to jest na naszym plakacie) i teraz sprawdzam bo mi klientka wróciła z takim info a tu zonk od 15 a nie od 14 jak to u nas w gazetce wynika !!!!!!!!!!!!! BRAWO ZARZĄD.... i odpowiedzialni za tego tymu ,,drobiazgi,,, teraz czekam na resztę zdegustowanych klientek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te błędy w gazetce to już w ogóle porażka;/ kod na garniera wchodzi wam -5zł czy -2zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) a ja mam takie pytanie ni z gruszki ni z pietruszki :) Czy muszę wysyłać pracodawcy zaświadczenie o tym, że jestem w ciąży skoro już od ponad 3 tygodni jestem na L4 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 23.52 zaświadczenie wyślij,bo ciężarne mają chorobowe naliczane 100%,a inne jest naliczane 80%.Pozdrawiam i dobrego samopoczucia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja też z innej beczki- jak wytłumaczyć brak zainteresowania KR sklepem i tym co się w nim dzieje (a zaczyna się dziać nieźle)? Jak często regionalny jest u was?Jak często powinien być? Bo ja mam podejrzenia że albo KR już sobie dał spokój albo wynajmujący dał wypowiedzenie i dlatego tak olewają sprawę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kr maja nas gdzies sami się miotają żeby nie stracic pracy udaja ze cos wiedza a tak naprawdę gu..o wiedza i palą głupa żeby nbie dostać po nosie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alpejskie kombinacje typu ulepszanie sprzedaży plan naprawczy i piep...ny czerwony dywan i to wszystko nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto roznosi te smieszne ulotki na akcji dywan? ja nie mam zamiaru iść. Nie płacą mi za roznoszenie ulotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj sobie zakres obowiązków to będziesz wiedziała za co ci płacą. Za plotkowanie w pracy też kasy nie bierzesz a wychodzi ci to znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow a ty Święta jesteś???????????? Sama plotkujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co sadzicie o tych super przemagazynowaniach?kolejny pasjonujacy pomysl zarzadu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same mamy towaru co kot napłakał i jeszcze musimy się dzielic,dzisiaj szykowałam przemag do innego sklepu a w piątek ja dostanę przemag z innego sklepu,to wszystko to jakaś pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze jest to ile czasu mamy zeby zrobic to przemagazynowanie brawo do tego tabelki raporty co chwile ludzie zastanowcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po huj to przesylac i to w takich ilosciach.jak sie domyslam pewnie towaru na magazynie jest tyle co kot naplakal.koszyk i karty ot co interesuje DB.burdello bum bum...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno na bilbordach reklamuja dayli persil kapsulki to ja pytam kiedy je sprzedalyscie a moze ktos jeszcze ma na sklepie bo juz nie mam jak tlumaczyc klientom ze nie ma ze przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Nam przyszła jedna paczka... Dostawa nie rozładowana, a tu przemagazynowanie jak najszybciej trzeba zrobić-no ale my jesteśmy małe robociki i damy radę. Jak zadzwoniłam do Pekaesu, to babka się z nas śmiała dosłownie-że ledwie co towar przywieźli, a teraz mają go znowu przewozic gdzie indziej. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witamy w dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem was. Tu jedna druga ciagle obraza,a na sklepowy e-mail wszystkie do siebie takie mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko swiadczy o tym ze zbliza sie koniec dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to już głupota na maxa ekonomia się kłania jak można tak bezmyślne podejmować decyzje!!!Szajstanie nie swoimi pieniedzmi .Przeżucanie towaru na inny sklep a my same mamy pustki .Utopili tyle kasy w towarach zalegających na sklepach i na które nie ma popytu(spożywka piwo) to są tysiące liczac x170 sklepów.Promocja żałosna kody sie nie zgadzają co innego w gazetce a zupełnie inaczej ma to odniesienie do promocji jedno wielkie ogłupianie kliena.Czy wy tam na górze w Krakowie myślicie że im dalej na prowincji to ludzie nie umieją liczyć i czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam wydawanie kart? U nas juz malo kto chce zalozyc bo ci co ciagle przychodza to juz maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
społka osiąga zyski, otwiera nowe sklepy, tylko te kozy są najsłabszym punktem biznesu, wysledzimy was, po IP wiemy już jakie to wojewodztwo, kwestia czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam w pieprz..ym dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwalniam się zero podwyżek a pracuje 6 lat, konkursy zawsze przegrywamy o włos mam już tego dosyć spadać dayli i tak splajtujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wy jesteście głupie , aż mi was szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwalnieajcie się tylko szybcutko, mołode na staż absolwencki czekają..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×