Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
A może byście przestały się obrażać nawzajem kto chce niech się zwalnia a kto chce to niech zostaje nic wam do tego. Moim zdaniem dayli splajtuje zwłaszcza jak skargi wpłyną do pipu i nie będą mieli już żadnej lini obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądze aby splajtowali, w koncu jakieś obroty mają, koszty coraz niższe wiec chyba tak od razu nie upadną, no u nas ruch jest naprawde wiekszy niż np. przed rokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym zatem wytłumaczysz brak terminowych dostaw i te chore przemagazynowania???To nie jest normalne. Jakiś czas temu ktoś zaczął bawić się w sklep za nieswoje pieniądze i mu nie wyszło, a teraz ratuje co się da, żeby inny, większy od niego osioł kupił ten sztuczny twór, co się nazywa Dayli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem może macie racje3 u nas obroty od 3 do 5 tys wieć nie widze niczego złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni wiedza jak obracać kasa stratni nie sa i nie beda, prze magazynowanie zrobione ale nie do konca , ike DSLAM rade tyle zrobilam, sama towaru nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas pokaze czy gora miala pojecie o biznesie poki co ich pomysly sa beznadziejne i nigdy nie bedziemy marka liczaca sie na rynku.a fakturki i kredyty trzeba splacac.........i nic nie pomoga srodki zaradcze w postaci czerwonego dywanu czy tez pokazu makijazu czy kart lojalnosciowych......dryfujemy kochane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dostajemy zupełnie nowy towar z nowych firm?.Bo stare firmy nie chcą dawać towaru gdyż nasza ma wobec nich zaległości. A to oznacza,że firma ma kłopoty i nie ma płynności finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie ma towaru naszego prezesunia ? reczników papierowych ? pieluch tez za mało starczyło na 2 dni promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy pieluch od cholery, szkoda że nie spytają czego mamy za dużo tylko po sztuce każą wysyłać na inny sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam od groma ale tylko w rozmiarze midi reszty brak chyba że ktoś mi przemagazynuje bo mam coś dostac z innego sklepu a ręczniki papierowe też macie lindo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to nawet głupiego zmywacza do paznokci nie mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tekst pod tym linkiem to jakaś pomyłka. Pokazali sklep w stolicy ??? Zapraszamy na peryferia do małych miasteczek do sklepów Dayli o których nie pamięta już nikt i do którego jako "dostawa" docierają nędzne ochłapy.. a co najgorsze MIERZONYCH TĄ SAMĄ MIARĄ CO SKLEPY W GŁÓWNYCH CENTRACH..I w centrach są jeszcze bardziej wspierane a my co ? O nas nikt nie pamięta ; no chyba jedynie żeby zjechać za niską sprzedaż lub małą ilość wydanych kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha ale się uśmiałam. To się nazywa dobry PR firmy. Ale znawcy branży kosmetycznej szybko się poznają że coś tu jest nie tak. Bardzo nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc tutaj piszacych jest zalosna...to nie czasy komuny i czy sie stoii czy sie lezy 1 tys sie nalezy! w pracy trzeba dawac cos wiecej od siebie, pieniadze na wasze wyplaty nie spadaja z nieba! jedna z druga wielkie pani, bo ulotek nie rozniesie, bo wiocha, bo dywan brudny, braku towaru, tylko co wy robicie zebym cos zmienic, poprawic...siedzicie z zalozonymi rekami, smiejecie sie i piszecie zale na forum,, podsumowanie. jesli ktos Ci placi za prace, to w pracy masz obowiazek wykonywac polecenia przelozonych z usmiechem i checia, pracowac na 110 %. A czy jedna za druga wp godz pracy nie : rozmawia/sms uje, plotkuje, pali papierosy, dlaczego pracodawca ma za to placic czy jest to wp umowie zawarte? nie a o to tym nikt nie mowi, tylko narzeka na dodatkowe obowiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego będą sukcesywnie eliminowane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt was na sile nie trzyma, nie podobaja wam sie reguly dzisiejszych pracodawcow, to nie pracujcie, oszczedzcie sobie ie innym nerwow jak gdzies jest lepiej to idzcie tam, upss nie ma miejsc? zatrudnili innych, ciekawe czemu? moze wlasna firme prowadzcie, czy wtedy tez takie madre bedziecie? wszystko dla pracownika? dlugie przerwy, extra kasa, robic swoje reszta wp dupie bo nie na umowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby ta firma była taka cacy, toby nie była kilkakrotnie ukarana przez Państwową Inspekcję Pracy drogie Panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Właśnie przez takie osoby jak WY, pracodawca wie,że zrobicie dla niego wszystko za marne pieniądze. Nie szanujecie siebie, swojej pracy a pracodawca nie szanuje Was i NIGDY nie podziękuje Wam za oddanie firmie. Wlaśnie przez takich ludzi jak Wy pracujemy za marne grosze. Ja wykonuje wszystkie swoje obowiązki-te, które mam w regulaminie, bo za to mi pracodawca płaci. I nie robię sobie przerw, nie plotkuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Robię sobie przerwę - tą, ktora mi się należy, czyli piętnastominutową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że wpis o 10 dała jakas kierowniczka, czy regionalna., skoro takie brednie wypisuje, U nas nie ma czasu porządnie śniadanie zjeść bo zawsze jest coś do robienia - oczywiście coś, czego nie robi kasjer - sprzedawca!a właściwie robi, choć nie nalezy do do jego obowiązków. Z pracy wychodzimy co najmniej 15 minut później ,bo trzeba wypełniać kolejne tabelki, z przerwy godzinnej (niepłatnej!!!!!!!!) nie korzystamy, żeby koleżanki z robotą samej nie zostawiać. Te, które palą wychodzą na chwilę w czasie PRZERWY, więc proszę nie pisać głupot. Przemagazynowania, ulotki, przyjmowanie i zdawanie gazet, durne maile na które trzeba odpowiadać i tłumaczenie klientom, że nie ma towaru, który chce - ale za to możemy mu wcisnąć jakieś gówno.Programy naprawcze?Kpina - i tak napisane, że najlepiej wrzucić na fb - mieli by polew! A płaca tysiąc?? nieliczni tak mają, więc zastanów się mądralo co piszesz !Po prostu jest tak, że pracodawca ma w dupie prawo, bo rynek jest taki, że człowiek pracuje gdzie się da za psie pieniądze, żeby przeżyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulżyj twoim problemom i odejdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odejść?żeby firma nie musiała płacić odprawy? niedoczekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motivateo...dzwoń do ilc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki... Nie tak nerwowo. Nie ciskajcie się na siebie bo to nic nie da. W pracy będzie gorzej bo jedna z drugą do gardeł sobie skaczą. Obowiązki? Jakie podadzą, takie wykonuje oczywiście jak mi starczy czasu, jak nie, to nie jest zrobione- proste. Jeśli chodzi o brak ochrony: jesteś sama na sklepie nie ma szans żebyś upilnowała wszystko i wszystkich dlatego odpuść, widocznie wliczyli sobie w koszta i bardziej opłaca się firmie żeby ludzie kradli niż dać zarobić 500 zł emerytowi co niedowidzi (bo młody ochroniarz za tyle to by splunął i podtarł sobie tym tyłek). Spokojnie i jeszcze raz spokojnie, nie nerwowo. Skoro Dyrektor, Kierownicy Regionu się tym nie przejmują to my mamy brać na barki ICH obowiązki. Co do przerwy... Od pół roku 15 minutowej przerwy nie miałam bo jesteśmy same na sklepie i nie ma jak na nią wyjść. Co do upałów u nas 30 stopni na sklepie w godzinach od 11-16 to jest MINIMUM więc pracuje adekwatnie wolniej bo jestem mniej produktywna podczas niesprzyjających warunków. Niebawem się to skończy więc cierpliwości kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 00;26 Bardzo mądrze napisane dzieki oby więcej osób tak postępowało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tiu taka cisza????????czyzby strach zajrzal w oczy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weekend.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy wysylacie zamowienia tylko w takich ilosciach co wam system naliczy? czy robicie 2 zamowienie z pozycjami i iloscia ktora wam faktycznie potrzeba a system tego nie uwzglednil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam sprzedaz workow?:-)u mnie masakra nikt nie chce tego badziewia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×