Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Ujmę to krótko; P******i są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież na zleceniówce nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność materialna:D dziewczyny nie dajcie się! Po za tym jeśli jesteś na zleceniówce a udowodnisz że masz stałe miejsce pracy i grafik wg którego chodzisz, możesz to zgłosić i pracodawca nie tylko będzie musiał zmienić ci umowę ale i uregulować wszystkie zaległe składki. Pracownicy często tego nie robią bo o tym nie wiedzą albo też się boją (co jeszcze można zrozumieć) ale jak któraś chce odejść a jest na zleceniówce to niech się nie waha. Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie ujmując będziemy za WSZYSTKO odpowiedzialne, braki w dostawach, przeterminowane, uszkodzone, pieniądze, bony.... i nie przyjmują do wiadomości, że ktoś tego nie podpisze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika8102
Witam czy możecie powiedzieć ile zarabia się w aldi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie co jest z KR L.K??Ponoc do odwołania zastepuje ja Kr J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dałyście się udupic dziewczyny, podpisując tą odpowiedzialność. Teraz wypłaty Wam braknie żeby oddać straty, wynikające z odpowiedzialności...Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem stwierdzenia że nie przyjmują do wiadomości że ktoś tego nie podpisze i że zostanie to wprowadzone obligatoryjnie czyli co to oznacza.Bo chyba w moim przypadku będą musieli przyjąć do wiadomości bo ja tego NIE podpisze to jak mnie zmusza???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obligatoryjnie znaczy "OBOWIĄZKOWO" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do niczego zmusić nas nie mogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli p.B nie odpowiedział na pytanie bo nadal nie wiadomo co z tymi które nie podpiszą?¿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie odpowiedział- "nie przewiduje się takiej sytuacji"- czyli taka delikwentka prawdopodobnie otrzyma wypowiedzenie. Pytanie za sto punktów tylko- czy powód wypowiedzenia będzie prawdziwy czy tak jak w przypadku zwolnień za małą sprzedaż? Na pewno uczciwe to nie bedzie, no ale czego mozna spodziewać się po kierownictwie dayli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kpina! Jak mam pilnowac ludzi zeby nie kradli jak jestem sama na sklepie i jak np rozkladam "dostawe" albo "myje te puste polki" niech sobie sami kur** robia w takich warunkach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm..delikwentka PRAWDOPODOBNIE otrzyma wypowiedzenie czyli na 100% nie wiadomo.A może wręcz przeciwnie otrzyma awans na bezrobotną .Bo w tym przypadku to chyba trafne określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz umowe zlecenie to nie możesz mieć odpoeiedzialnosci materialnej... i tak jak koleżanka pisała można zglosić że ma się stały grafik i pracę a ma się zleceniówkę, ale lepiej znaleźć inną pracę niż wiązać się z dayli umową o pracę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zgłaszać jak trzeba było wcześniej słuchać jak piszemy i nic nie podpisywać. Przecież wiadomo,że jak każą co podpisywać to chodzi o ich zabezpieczenie a nie Twoje. Chyba jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy monitoring.......masa zabezpieczen.....hmmmmm ciekawe za co jak widać gołym okiem ze kasy brak.Z czesci ochronę zabrali a teraz....co?Przywroca?Wielkie koncerny nie maja podpisanej zadnej odpowiedzialnosci.........choc wiadomo ze czestp róznice sa pokrywane z kieszeni kasjera u ktorego jest ta roznica.Zadnej jednak odpowiedzialnosci nie ma.Nie wspomne o falszywkach.....Ot szkolenie przeslanie instrukcji......Zenada....Chca oszczedzic nawet na szkoleniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z Regionalną L. K. ? Zagineła w akcji że ktoś ją zastępuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem bo się popytałam tu i tam w żadnych wielkich koncernach handlowych nie ma odpowiedzialności, mówię tu o marketach typu TESCO, BIEDRONKA,KAUFLAND,LIDL i ALDI i wiele innych, W CARREFOUR też nikt nie ma obciążeń za sklep bo nikt nie jest w stanie upilnować takich wielkich powierzchni chyba że jest się Harrym Potterem i ma się magiczną różdzkę :-P więc jak oni mogą twierdzić że tak jest w pozostałych firmach... Mój prawnik na pewno będzie miał ubaw po pach jak to poczyta i inne dokumenty które mu zaniosę jutro bo już ostatnio jak czytał procedurę to się zastanawiał jaki filozof to wymyślił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L.k wie co się szykuje w tej firmie wiec będzie na Maxa ciągnęła L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z Regionalną L. K. ? Zagineła w akcji że ktoś ją zastępuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L.k wie doskonale na czym stoi,wiec w odpowiednim czasie uciekła na l 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekła na l4 bo nie chce już pewnie robić z siebie głupka i pisać tych maili o sms o workach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny my w dalszym tego tego nie podpisujemy i zobaczymy co zrobia ze by nas się pozbyć,i nie tylko oni mają prawników POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanko z 20;42 daj znać co powiedzial oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 20;52 znaczy się..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L.K.to śląsk i okazała się najmądrzejsza z nich w szystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kabaret;) resocjalizacja pelna para;) pan B pewnie doktorat robi a przy okazji z zamilowania bawi sie w sklep. Ja nie wiem, zero zrozumienia...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śląsk i Kraków.. no ciekawa jestem czy się zwalnia czy ją zwalniają czy co innego. W końcu się dowiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podpisywać tego g****a nie nie nie nie nie nie nie.....dobrze radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×