Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
przed chwila wlasnie w Panoramie mówili o tym, ze zatrudnianie na umowe zlecenie w sklepach lub innych okreslonych miedjscach jest niezgodne z polskim prawem, ale niestety jest na to przyzwolenie pracodawcow i rzadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale idąc do sądu pracy sprawa od ręki wygrana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dali regulamin to co jutro umowy? Czy dopiero w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki regulamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kare i tak zapłaciłby work a nie dayli... takie cwaniaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bomba to wybuchnie w przyszłym tygodniu-jak sklepy ( nasz na pewno ) nie wyślą podpisanej procedury...ciekawe co pan dyrektor ma dla takich jak my w rękawie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Putina na nas naśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo tam tego ...10 sklepów.... ale wcale nie powiedziane że to i tak nie pójdzie przez agencję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby wszystko zapłacone tyle ze ciężko się doliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamte procedury są nieważne piszą już nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki!!!! Dla tych które chcą podpisać umowę (lub już podpisały) zlecenie, a wcześniej miały umowę o Prace. Dowiadywałam się u prawnika, jeśli zakres wykonywanej pracy był taki sam na umowie o Pracę, a teraz dostałyście umowę zlecenie i robicie to samo to, to jest PRZEKRĘT! Możecie z tym iść do sądu i wygracie sprawę, bo pracodawca nie może wam dać takiego samego zakresu wykonywania pracy na umowę zlecienie... Więc jeśli któraś z Was podpisała tę śmieszną umowę zlecenie, to idźcie do prawnika i zróbcie z tym coś, bo wtedy automatycznie ta umowa jest o Pracę i nie ważne, że na papierku jest napisane "zlecenie", a pracodawca płaci od 1000- 30 000 zł kary za takie przekręty... WALCZCIE O SWOJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane w tych ogłoszeniach jest umowa zlecenie- dla kasjerów i umowa o pracę- dla kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłośmy to gdzieś, do gazety do telewizji, gdziekolwiek! Do PIPu, Sądu Pracy! Walczmy o Naszą przyszłość... Niech zwolnią tych pazernych na kasę cwaniaczków. Ilu ich tam na "górze" pracuje, a ile nas jest! Niech się dowiedzą, że dziewczyny ze Schleckera nie dadzą sobie w kasze dmuchać i się dymać na każdym kroku! Nic nie podpisujcie, Walczmy o Nasze prawa i nie dajmy się traktować jak jakieś pieski, które na komendę robią wszystko co im pan powie!! Jeśli wszystkie się zmobilizujemy to ONI za to odpowiedzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich,ktore nie podpisały raczej jest niewiele... Słyszałam o takich, które zaraz podpisały i wysłały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie podpisałam... Nie mam zamiaru, moje koleżanki podpisały, ale jeszcze nie wysłałyśmy tego. Powiedziałam mojej kierowniczce, że tego nie podpisze, bo to jest jak cyrograf, a tak to co? Wywalą mnie? OK, niech zwalniają, ale muszą podać powód, a przecież od takiego zwolnienia można się odwołać, bo ja nie byłabym tego taka pewna, że to jest zgodne z prawem... Po tylu cyrkach, które "oni" zrobili wcale bym się nie zdziwiła, że to kolejne z zabezpieczeń, w razie czego dadzą mniejsze wypłaty i znów wezmą sobie pieniążki do kieszeni, a z nas zrobią... same wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 22.35 wszystko co piszesz to prawda jedyny haczyk w tym jest taki ,że twoim pracodawca na zleceniu juz nie jest Dayli tylko Work i w takiej sytauacji to juz raczej sprawa przegrana gdyz pracujesz juz u kogoś innego.Płaci Ci Work a nie Dayli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby to było z korzyścią dla pracownika to firma nie zmieniałaby żadnych umów.Wszystkie zmiany dziewczyny robi się po to aby była z korzyścią dla firmy.To w pracy chodzi o to by ciągle uważać,być czujnym ciągle żyć w stresie i latać po sądach,adwokatach i myśleć,z której to strony zaatakuje nas nasza firma?U nas współpracy brak. Ja miałam być zatrudniona na umowę o pracę na cały etat, czekałam cały m-c na rozpoczęcie pracy bo tak się umówiłam do tego odwołałam wyjazd na wakacje a jak doszło do tego pierwszego dnia pracy do podsuwa p.Jarosław mi zlecenie i kupę papierków do podpisu. Czy u Was w biurze to wszyscy debile?Podziękowałam natychmiast za współpracę.Może i dobrze bo jak czytam wasze posty to już mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli macie umowę na czas określony to żadnego powodu zwolnienia nie musi pracodawca podawać... oni się wycwanili i oddali sprawy w ręce worka, co wcale nie oznacza, że sprawy nie można wygrać... pamiętajcie, że jeśli zwolnią 30 osób w przeciągu 30dni to należy się odprawa... u nas tez papiery leżą nie podpisane, dziewczyny się zwalniają więc tego nie podpiszą... a i regionalni też są już nie potrzebne bo rozkazywać zleceniobiorcy nie mogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ciekawe co z tymi co podpisały samą procedurę, bo to była niby tylko instrukcja do zapoznania a nie odpowiedzialność.... Tak skomentował pan dyrektor. Ciekawe jak teraz zamiesza z tym papierem,żeby wyszło na jego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekajmy tydzień, dwa i zobaczymy co wymyślą... Na pewno będą kombinować jak to zrobić żeby te co nie podpisały jednak to zrobiły.. Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również nie podpisałyśmy, a niech nas wywalą wszystkie cztery na raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gdzie dziś wjechały lub wjadą zlecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownicy sklepu dostaja umowe o prace na najniźszą i umowe zlecenie i juz nie z Dayli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umowa o prace też nie z dayli ...? na najnizszą plus ile na zleceniu? jak to wychodzi finansowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×