Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
myslisz ze po inwenturze to podpiszesz bo wszystko bedzie ok?masakra!!!zastanowcie sie....To jest sklep samoobslugowy wielopowierzchiowy.I tylko idiotka podpisze jakakowiek odpowiedzialnosc.Ja moge podpisac jedynie za bluzki i dlugopis ktory posiadam...za nic wiecej.......Przestancie sie ludzic i wierzyc ze bedzie lepiej.Przypomnijcie sobie Schlecker nawet gdy bankrutowal to mial duuuuzo wiecej towaru na sklepach...A tu....Na zaufanie firma ta juz chyba nie zapracuje chocby niewiem co sie dzialo....Czy tylko ja tak mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze mówisz koleżanko:) z tego co tu czytam to chyba jeszcze przedłuże sobie urlop macierzyński,bo już widze co mnie czeka jak wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nasz Panie szykują się na L4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przestańcie już wałkować temat tej odpowiedzialności bo jak same widzicie niektóre z nas są po prostu niereformowalne i co byśmy tu nie opowiedziały to nie zabije to ich nadziei ,że być może jeszcze w tej " firmie"jest przyszłość.Tu już zostało powiedziane wszystko a może jeszcze więcej i jeżeli im to nie pomogło w podjęciu decyzji to pozwólmy im zdecydować .Być może coś je otrzeźwi a jak nie -trudno niech złożą swój podpis na tych nieszczęsnych papierach.Ale proszę -ten temat zakończmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nawet regionalni mają zwis na to wszystko. Tak jak co miesiąc wariowali żeby podnieść utarg na koniec miesiąca tak teraz cisza. Nie ma też cotygodniowych tabelek ze średnią na klienta i sprzedażą przykasową. Dziewczyny widzicie tą góre lodową? Zaraz w nią p***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga concordia!!!!może kapitan k.k. już się ewakuował bo o nim to juź kompletna cisza.hmmmm.... może on już na lądzie-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dayli pilnie poszukuje byłego pracownika agencji towarzyskiej aby ogarnął ten burdel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest mission impossible!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak myślicie, jakbym podpisała umowę zlecenie i zwolniła się po 1-2 miesiącach, to mogliby mnie obciążyć jakimiś kosztami? "długami firmy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 18.45 a na jaki czas dostałaś umowe jest jakiś określony czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wychodzi źe powinnaś dostać więcej dobrze licze bo od umowy zlecenie nie ma takiego podatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cos wiecie na temat przetasowan wsrod regionalnych? troche dziwne, dzisiaj nie mozan bylo nic zalatwic bo wszyscy milcza, co sie szykuje w poniedzialek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny.Pracuję tu jeszcze za czasów Antona(żal tych czasów z powiedzenia szanuj szefa swego możesz mieć gorszego.ŚWIĘTA PRAWDA!!!!)Jak można było doprowadzić do takiego stanu tak prosperującą firmę !!!Czy ten facet widzi co się dzieje w jego firmie czy jego z***biści nic nie wiedzący doradcy ciągną go za sznurek na dno.Ja po powrocie z urlopu zastałam na swoim biurku od połowy załogi wypowiedzenia.I co ma teraz zrobić jeżeli zostaję z jednym pracownikiem na sklepie?Aż płakać się chce z niemocy.Tyle ile cv-ałek tyle odmów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez wróciłam z urlopu i wychodzi nato ,że sama muszę pracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teź nikogo konkretnego nie potrafie zatrudnić na umowe zlecenie to albo niewypały przychodzą co nawet policzonej kasetki policzyć nie potrafią:-(albo od razu rezygnują jak dowiadują się źe zleceniówka.I jak taki sklep z przemęczoną i zflustrowaną załogą i pustymi półkami moźe zachęcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowy nie dostałam w końcu, bo powiedziałam, że dziękuję i nie podpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ile ci zaproponowali na miesiąc rok czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałyście towar z SNG bo nic nie ma a miał być w czwartek i nikt nic nie wie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA DOSTAŁAM same przeterminowane browary i jeszcze oszukane na mm jest 4 błyszczyki astor a w koszu 2 i wiele innych tego typu pomyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zapakowane , masakra pożal się boże piwa przygniecione toną towaru popękały puszki i wszystko runęło , zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia 14.37 jak to wyjdzie na reke tyle samo czy mniej? ja narazie chyba musze podpisac bo musze miec ubezpieczenie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba pisac chyba do tych sklepów co od nich dostajemy bo jaja sobie robią, ja to teź dostawałam szmelc nie towar ciekawe jakby same taki towar dostały napewno by sie cieszyły:@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nam innego nie zostało jak wyluzować przy dobrym grilu i zobaczymy od poniedziałku co czas przyniesie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu zmiany kr...ciekawe tylko co to da. Niby firma tak sie rozwija a sklepow jest w sumie 144 a nie 150 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki co powiecie o Kr p.Bożenie?od wrzesnia nas przejmuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno te zmiany półki zapełnią he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest ich strategia (ta zamiana regionów) na zmuszenie w pozostałych regionach do podpisania odpowiedzialności...Wiecie jakie odzywki mają niektórzy nasi regionalni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przecieź moźna nagrać, a jak ktoś mnie obraźa to mówie źeby przestał bo nie jesteśmy niewolnikami i moźna to wyegzekwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze nie udawajcie ze dostawa sng sie nie zgadza bo mam wrazenie ze wszy scy na wszystkich beda nadawac ze niby braki towaru i dlugi danego sklepu to wina sng.TO nIePrAwDa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×