Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
a udało Wam się otworzyć tego @ sng część pierwsza była tam lista sklepów ? bo ja listy nie widziałam tzn żadnego załącznika. listę widziałam tylko w drugim @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny sprawdzajcie dostawy bo są straszne różnice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow odkryłaś Amerykę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich towarach macie różnicę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest fajna, ludzie tez tylko troche nas nie szanuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"prywaciaża"...poziom idealny do tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha!!!ty mądra 18:14!!!!!wypowiedz sie na jakikolwiek temat więcej!!!!zobaczymy jaka cwaniara z ciebie!tylko duzo pisz zeby błędów nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta 'cwaniara' z 18.14 ma calkowitą racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sprawdzić datę ważnośc***erfum tiffi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki firma sie koñczy ,tylko nam nic nie mówiá

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skądże takie podejrzenia że się kończy... ona już się kończy od roku co najmniej więc żadne nowe wieści....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, padnijcie na kolana, prorok się znalazł! Albo azaliż Kolumb jako żywo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdźcie sobie inną prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dzieje we firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiffi maja waznosc 36mies.od otwarcia flakonu. Firma najprawdopodobniej zaciagnela kredyt i maja nadzieje na duze utargi,stad te duze(gdzieniegdzie)dostawy. A jaki bedzie final?...poczekamy - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki wierzycie we wszystko co ktokolwiek nawet obcy napisze,a jestem w temacie bo pracuje w dayli(wczesniej Schlecker) przeszlo 4 lata i od jakiegos czasu robie mala prowokacje na naszym forum -co czwarta z Was niestety nadgina rzeczywistosc,wiem ze w tej firmie kolorowo nie jest ale nikt nas tu nie trzyma, a na nasze miejsca jest 10 innych,pozdrawiam tych co maja rozum i nie podpisaly tej niezgodnej z prawem odpowiedzialnosci-moze GORA cos wkoncu zrozumie bo naprawde szanujemy swoja prace tylko nie godzimy sie na wkrecanie w jakis SYF,a reszcie polecam Luzz i troche dystansu a i pozdrawiam Regionalnych ktorzy tez latwo nie maja (dziwne Ich nieobecnosci) Do zobaczenia w sklepach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego że dostałyśmy większą dostawę jak klientów brak, od kilku tygodni miałyśmy takie pustki, że wszyscy myśleli, że się zamykamy podstaw towaru nie było klienci wciąż pytali kiedy to będzie a kiedy tamto, aż w końcu przestali przychodzić . mamy prawie o połowę mniejsze utargi i tak samo z ilością klientów którzy robią większe zakupy bo co z tego że jest ich 80 jak połowa kupuje jedną rzecz ...masakra co się dzieje z tą firmą czy oni tam na górze nie myślą przecież szkodzą sami sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa pytania. Klientow:prosze mi pokazac gdzie sa pumeksy albo dobra pincete bym poprosila taaak a co my kurcze drogeria jakas czy co ? Ostatnio pani chciala kostki do wc zalosna. Nie mowiac o tych co przychodza po reczniki papierowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny błagam was bo jak słyszę że ktoś mówi że w tej firmie jest fajnie i dobrze o mi się nóż w kieszeni otwiera.... dajcie spokój. Brak towaru niezbędnego w drogerii ale za to zapchane półki puzzlami, workami. Do tego totalnie nie szanowanie pracowników. Jak można po umowie o pracę komuś zaproponować zlecenie.. Niewiem czy to w ogóle zgodne z kodeksem jest nie wspominając o tym że dziewczyny się męczą dwa dni z przyjęciem dostawy (sprawdzeniem, księgowaniem, rozłożeniem na półki) a na następny dzień ktoś im karze robić SNG i gdzie tu sens??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio wyłożyłam towar na półki a za 2 dni ściągałam to samo na przemagazynowanie, bardzo mądra organizacja, na pewno daleko zajdą nasi szefowie z takim myśleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedź n.t Tiffi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wiecie coś o tym szkoleniu makijażu ,czy firma zwraca za delegacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne pytania zadajecie, czy zwracają delegację, jakie dają umowy, czy to czy tamto... Zapytaj swojego KR to ci powie, jak tak zrobiłam i mam info z pierwszej ręki i sprawdzone. U mnie jest JD i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie z innej beczki....moja żona znika na całe noce jak ja pracuje i wraca pijana rano,co byście poradziły mnie mężowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś sobie koleżanki nie robiła jaj i nie sprowokowała bezsensownych dyskusji o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie informacje o szkoleniu sa w mailu-jesli umiesz czytac-to wiesz kiedy,o ktorej godzinie i gdzie jest to szkolenie itp. za dojazd zwracaja tylko trzeba sie o to upomniec,bo te ktore nic nie powiedza jada na swoj koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co z kradziezami na sklepie? Dużo ich macie? I przede wszystkim jak jesteście same na sklepie, jest późno i ciemno i wchodza złodzieje to reagujecie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak reaguje bo przeciez wymiana szczeki to tylko grosze... juz nie mowiac o implantach zebowych;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko reagować jak jestem sama na sklepie a wejdzie np. 5 klientów to nie jesteś w stanie upilnować wzzystkich.. a ja mam inne pytanie ? Jak wygląda sprawa z umową przez work service ?? Faktycznie macie płacone nie do 10 tylko do końca następnego miesiąca ?? I czy potem ew. wypowiedzenie musicie złożyć w work service czy w dayli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×