Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Wołów to nigdy nic nie wie...tak jest teraz i tak było za poprzednią kierowniczkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwyczajne świństwo robisz droga koleżanko jadąca tutaj na sklepy które mają z czymś problem....! i chyba wiem z jakiego sklepu jesteś... żal po prostu żal pani P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę obrońca uciemiężonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tymi zmianami cen ma sklepach od 22.09 o 5, 10 zl do góry to niezłe jaja.... będziemy świecić oczami przed klientami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie firma ma długi. Najpierw towaru nie przysylali bo kasy na niego nie mieli. A teraz zaczęli towar wysyłać i że trzeba się od dna odbić to podwyższają znacznie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze dziewczyny pytaja i brzydko ze piszecie z taka ironią a kogo maja zapytać?? Region olewa gora tak samo wiec trzymajmy sie razem i pomagajmy sobie .Mamy te mozliwosc ze mozna szybko odpowiedziec i rozwiazac problem dosc ze gora ma nas za smieci to jeszcze same schodzicie do ich poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja pisałam maila w sprawie zmywaczy bo nie robiłam zamówienia tylko kasjerka, i co moźe nie mam prawa się zapytać czy ja tylko nie dostałam:@koleźanko jak chłop cie wkurza to na nas sie nie wyrzywaj:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perełko z wczoraj 9;23 jak nie chcesz to nie czytaj a jak masz okres to weź pigułke to ci przejdzie ty ku...a wszystko wiesz co kto i kiedy dostaje to po hu... tu sie wypowiadasz? ups juź wiem jaki to sklep pancia wszystko wiedzaca i wszystko pamiętająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chore źe jak ktoś ma problem to nie moźe tego napisać bo zostaje wyzwany od tępaków itp a do kogo mają sie z tym zwrócić wiem do miłych pań z dayli które je wyzwią od najgorszych.Moźe nie kaźdy wszystko wie drogie"inteligentne"ps dziękuję tym wszystkim którym korona z głowy nie spada jak pomogą innym do tych osób mam wielki szacunek<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wjezdzasz na dziewczyny z wolowa-to pochwal sie z jakiego ty jestes sklepu....wszystkowiedzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z Wołowa nie kaźdy w tej firmie jest samolubny i nietolerancyjny:-)dlatego głowa do góry i jak macie problem ja wam chętnie pomogę dziewczyna z ....owa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mile rzeczy piszecie o wolowie nie wiedzialam ze az tak mozna byc wrednym,w tej firmie jest malo co jasne wiec wzajemnie sobie pomagamy a tutaj prosze jejku jaak dobrze ze juz mnie nie ma w tej zalosnej firmie dayli ! Mi akuraat wolow duzoo pomogl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, wy tam na górze! może byście pomyśleli,że nie jesteśmy w 10 osób na zmianie!!!!!!!!!!!!!!!!Towar jeszcze nie rozłożony- bo PROBLEM z MM (dopiero w piątek przed południem dotarła),promocja jeszcze nie włożona, do tego 45 stron zmiany cen. Co ważniejsze? W co najpierw ręce włożyć,żeby nie narazić się na wyzwiska ze strony klientów???Nie można cen zmienić w innym terminie i kilka razy po trochę? A najlepsze jest to posr..e rozwalenie produktów na każdej stronie. Nie szło to asortymentowo rozłożyć? Karteczka na farbę, na pastę, na krem,na szampon i znowu na farbę. litości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie bo mają nas w d***e... Nie interesuje ich to jak to zrobimy i że jesteśmy po jednej na zmianie ale mamy to zrobić, na pewno się nie wyrobimy a klienci będą mieć problem czemu są złe ceny na półkach i że oni chcą po tej tańszej co na cenówce jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj do rossmanna jak ci się nie podoba. Poczytaj sobie ich żale to też byś nie chciała tam pracować. Pracowałam, więc wiem. Przyjęcie towaru po zamknięciu sklepu, praktycznie do nocy i nie tylko. Wszędzie ci będzie źle. SIEDŹ NAJLEPIEJ W DOMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakaś"milusia" ja nie pracuje w rossmanie ale pracuje w ttej firmie od paru dobrych lat i wiem jak wyglądała ta praca kiedyś a jak teraz, taka duźa zmiana cen to wczesniej była informacja od regionalnego albo w poczcie. Nie było neta a informacje dochodziły bez problemów.A teraz co komputery i jeden wielki rozp******el towar sie nie zgadza z tym co masz na stanie księgujesz dostawe a za pare godzin program go nie ma.Inwentaryzacje nie są robione bo i po co jak nic sie nie zgadza:-(nie słyszałam o takim bałaganie w innych firmach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczką w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLSKA MISTRZEM ŚWIATA !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi cenami to faktycznie przegięcie.... Ja nie będę brała jakiejkolwiek odpowiedzialności że są złe ceny na sklepie bo dziewczyny nie wyrobiły ze zmienieniem to nie jest robota na 5 min dla jednej osoby tylko na dłużej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow najlepsza dostawa chyba od pół roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki :) co najlepiej napisać w wypowiedzeniu?kiedy i komu je dac najlepiej?mam dość pracy w tej firmie co niektórym w główkach sie poprzewracało masakra jakas pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam do pytania poprzedniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedzenie obojetnie kiedy dasz ale i tak będzie liczyć się od piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedzenie zawsze się liczy od soboty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o rozwiazanie umowy o prace zawartej dnia....... miedzy pracownikiem ............. a pracodawca ............ z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lub ze skroconym okresem wypowiedzenia ja tak mialam :) dwa tyg urlopu i koniec nie czekalam 3miesiace :) ta firma to dno uciekajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dziewczynki jak idzie sprzedaz super suszarek...oj jest parcie...do srody hahahah dobre....dajcie kase to sama chetnie kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas nikt nie jest zainteresowany tymi suszarkami lokówkami itp NIKT Co do cen dziewczyny pamiętajcie tylko że jeśli trafiłaby się teraz inspekcja handlowa to i tak mandat nałoża na kierownika sklepu który też nie jest przecież winien tego że jakiś KRETYN przysłał zmianę cen w OSTANIEJ CHWILI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suszarki i prostownice sprzedane po 2 szt dziś heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×