Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Co to za link? Tam nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za link?Tam nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczycie że jak nawet jakimś cudem się nawed znajdą jakoś te kasetki .... to na bank będą takie które się ,,np.do sejfu nie zmieszczą :) hehe jak to u nas w firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak bo to tak jak sejf na klucz a inne są na kod :) będzie jazda A teraz znowu opóźnione dostawy masakra czym mamy robić obrót ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towar przyszedł nawet inne chusteczki nie tylko popeys ;-) ale nadal nie ma towaru który miał być na tą nową rozpiskę i znowu wyciągniemy ten towar i na nowo tragedia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uśmiałam się po pachy to piszemy regulamin *w tygodniu sklep otwarty od 10:00 do 18:00 * w sobote od 10:00 do 14 :00 * niedziela i poniedziałek pracuje Brombek regionalni i szanowne dyrektorstwo ze swoją świtą. *premia uznaniowa dla każdego za braki towarowe dopisujcie kolejne punkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*regionalni podpisują odpowiedzialność materialną za towar na sklepie a Kliniewski za pieniążki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* na każdym sklepie ma być ogrzewanie i klimatyzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*porządny ekspres do kawy na każdym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*kamery i cały sprzęt musi działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my ekspres mamy ale mikrofala by się przydała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nie ograniczony dostęp do ręcznikow papierowych mydła w płynie i innych produktów codziennego użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy stary czajnik ale mikrofalówka tak to jest to * mikrowela na każdym sklepie i ekspres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście do poniedziałku Brąb i ekipa muszą wysłać podpisane dokumenty na wybrany przez nas sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*każdy pracownik musi mieć normalną umowę i caly etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*regionalni nie mogą wysylac maili na,, wszystkie sklepy ''niech pisza tylko do sklepu do którego maja sprawę a nie zasmiecaja nam skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* na urodziny i swieta bony sodeksso 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
****WSZYSTKIE SOBOTY I NIEDZIELE WOLNE****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nadgodziny extra płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*wypłacane wczasy pod gruszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co wszyscy się przestraszyli i już nie piszą do wszystkich,to będziemy się kontaktować przez kafeterie.A więc do wszystkich.Do regulaminu dopisuję:panią sprzątającą,ochrona na każdym sklepie,wypłata nie dziesiątego a do dziesiątego,podwyżka wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I służbowe auta-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zejdźcie na ziemie :) ciekawe kiedy mamy się spodziewać kasetek ale nie sądzę żeby się narażali na takie koszta lepiej nie kupić i zmienić procedurę bo po co było wcześnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki a dlaczego wy się tym wszystkim tak przejmujecie, ja na te ich procedury to mam wyeane, tylko się uśmiecham, a reszta mnie g.w.o obchodzi. Póki nie podpisze to mnie mogą cmoknąć... poza tym to oni wszyscy tam na górze są udani. Ja mam wyższe wykształcenie to niech mnie do biura awansują, też będę sobie siedziała i nic nie robiła, a wypłata na konto siup... tam na górze to siedzą nieuki, a nie ludzie z wyższym. Na giełdzie wszystko da się kupić nawet papierek... nie przejmujcie się, lejcie na to wszystko sikiem prostym, bo Wy się denerwujecie, a oni i tak nic nie kumają,bo nie mają bladego pojęcia o zarządzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka na prezesa:-)) Głosujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawa jestem kto odpowiada za planogramy -kupy się nie trzymają - patrzę na to i śmiać mi się chce bo tylko glupek mógł coś takiego wymyślec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupy się nie trzymają bo dużo towaru w nich nie ma objętego. Ukladajmy ten towar co jest w planogramie a resztę odesłać na magazyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha!!! ale się uśmiałam cipunie z Was wszystkich!!!!!Wygląda na to że jesteśmy z******tą ekipą i możemy tym szumowinom(tym co na wierzchu niby)dać popalić....ja proponuję wysyłać meile wciąż na wszystkie sklepy-i tylko na wszystkie...co chwilę z pierdołami jakimiś.Wszystkich nas nie upomną przecie ;)no i załóżmy związki zawodowe !!!!!Głosujemy na prezeskę związków!jak to przeczytają to może się ogarną tronieńkę bo jakby nie było to my naprawdę możemy duuuuuuuuuuużo!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja głosuję na WOŁÓW!!!!Obojętnie czy kierowniczka,czy pracownica,ale napewno któraś z nich na prezesa!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×