Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny ;) mam pytanie do tych zatrudnionych na umowę zlecenie w Worku, jak sprawdzacie czy wypłata się zgadza z godzinami, czy są jakieś paski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klient umie myśleć miał czekać miesiącami aż przywiązą farby albo kolorówkę poszedł tam gdzie dostanie bez problemu wszystko i w dobrej cenie bo my mamy drogo.Raz towar jest raz nie ma nie wiadomo co mamy w asortymecie stałym .Jak idzie sprzedaż mat do yogi .Bo pan D.B ostro ćwiczy co pomysł to falstart!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy u Was tez regionalna dzwoniła w zwiazku z ochrona?bo ponoc w sklepach o nizszych obrotach ma jej nie byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dzwonił regionalny z takim pytaniem chyba planują skracać godziny otwarcia sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az takie niskie te obroty macie? u nas jest ponad 3 tys zł kazdego dnia klientów jest dość dużo, chyba u was nie jest gorzej niz było na poczatku roku albo w wakacje? ja mam wrazenie ze się rozkreca ta drogeria, a u was jakie wrazenia? pewnie w wiekszych miastach idzie to lepiej, w tych mniejszych to i ludzie maja mniej kasy? jak jest w Poznaniu, Krakowie i Zabrzu i Opolu. Może któras z was mi napisze czy w wiekszych maistach idzie lepiej niż u nas w Pucku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy miasto około 100 tys i przychody 2 tys, trzeba przyznać ze teraz jes lepiej niż na poczatku roku, powod jest prozaiczny... DOWIEŹLI TOWAR:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże miasto obroty do d**y....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do d...py to znaczy jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej niż 1000 dziennie często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000 to naprawde nie wielu, musicie mieć nie zły luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli chcą się pozbyć całkowicie ochrony w sklepie czy ją zredukować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie całkowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w sklepie mamy taki luzik że nic nie robimy wogóle naprawde pomysl sobie ze sklep otwarty od 8 a pierwszy klient jest o 10;30 a nastepny o 11 wiec przez cały dzien jest około 45 osób lub mniej obroty to 700, 600, czasami 500 żadko kiedy 1000, raz w miesiąci 1200, koszmar ochrony nie ma kamery jako tako działają ale raz w tygodniu cos ginie i nie zawsze wychwycimy kto ukradł ale policja jest co drugi tydzien , wiecej po sądach latamy niż w sklepie siedzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to wygląda w porównaniu do poprzednich miesięcy? czy utrzymuje się to na tym samym poziomie czy spadają obroty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas minimalnie rosną bo towaru mamy na sklepie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tez jakby trochę lepiej się to kręci ale co będzie jak obok postawią Rossmana albo biedronke ktora tez ma proszki i kosmetyki? czy ktos zauważył że klientów jest co raz mniej w sklepie? Chyba takiej sytuacji nikt nie ma więc moze jak będa wieksze obroty z miesiąca na miesiąc to i pensję trochę podniosą? tak myślę, chcialabym bo na razie to słabo płacą, ciekawe jak płaci się w Rosmanie? Może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, pensję podniosą...dobre. To się uśmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas odkad jest to dayli nie schlecker jest z miesiąca na miesiąc gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam ostatnio w dayli nie powiem gdzie ....mysle zobaczę jak pracują koleżanki po fachu przecież mnie nie znaja ....wchodzę do sklepu siedzi matrona i piłuje paznokcie muwie dzień dobry matrona odpowiada ale nawet nie spojrzy obeszłam sklep (pustki ,że chocho )mysle sobie ze nie dziwie się ze nikttam zakupów nie robi szmata w dloń i półki zakurzone wycierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moźe koleźanko ta matrona to tylko osoba która nie dostaje wypłaty i ja wy....li to się nie dziw źe jaka płava taka praca:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak MUWIŁAŚ to moźe dlatego cie nie zauwaźyła:-):-):-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja musze zgłosić te błędy, aż żal patrzeć na waszą ortografię. Zamiast jechać się nawzajem to weźcie się za książki skoro w pracy nie macie co robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:48 - dokładnie tak się dzieje. Ja osobiście jestem zadowolona z pracy w tym sklepie. Boski stan przychodząc do domu i wziąć się za inne czynności bo nie jest się zmeczonym. Pracowałam w sklepie spożywczym. Wracałam do domu padnięta bo co chwile latać dokładać itp. Nie było chwili na bułkę, a teraz mogę zjeść sobie coś, napić się zapalić - i to wszystko bez stresu. Mogę wprost powiedzieć, że lubię tą pracę i chciałabym pracować ile się da. Zarobki wcale nie są złe w porównaniu do innych warunków w innym miejscu pracy :) pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyć , nie umierać :) kochamy pracę w Dayli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah ironia.... ja tam nie narzekam i 3mac się chce póki Dayli istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyny zależy kto jaką pracę lubi, ja wole jak jest ruch bo czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wiecie na temat tych skróconych godzin otwarcia? kto je ma i od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z poszukiwaniem prywatnych drogerii ktoś już zgłaszał jakieś lokalizacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ktoś już coś wie?? i co z niedzielami tam gdzie jeszcze są otwarte?? u nas ruch spadł pomimo ostatnio lepszych dostaw, nadal jest dużo towarów, których brakuje a klienci odchodzą, bo ile można słyszeć "nie ma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech sami sobie szukają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×