Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
ale jak dalej bedzie as tak gnoic to zadzwonie do regionalnej jak już bedzie telefon odbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na swoja kierowniczke nie narzekam. Fajna babka :) do rozmowy do pośmiania się. Kolezanka z pracy też spoko. Regionalnej nadal nie znam - może to i lepiej. Im mniej wiesz tym spokojniej żyjesz :) ogólnie ok, nie narzekam :) kciuk w górę i oby do przodu. Liczę, że Dayli będzie ciągło jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski nauczcie się pisać. Wstyd żeby nie znać własnego ojczystego języka. Walić takie błędy to już naprawdę wstyd totalny. Pisze dziewczyna, która skończyła liceum słowo dopóki przez u zwykłe. Czy to na pewno było liceum ? Już wiecie czemu pracujecie w Dayli a nie w biurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanko a czy tu ważna jest ortografia???? naprawdę liczy się sens tego co chcesz napisać. nie bądz taka drobiazgowa i trochę wyrozumiałości i empatii do innych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Infantylne analfabetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zginiesz marnie -łysy ciulu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom jaki reprezentujecie jest naprawdę godny podziwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czym Wy się stresujecie? Jak komuś praca nie pasuje to niech spada, mi się dobrze pracuje, nie narzekam. Ja też nie mogę sobie pozwolić na stratę pracy, więc duma do kieszeni i do pracy. A tak w ogóle to gdzie będę miała tak dobrze jak w Dayli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dostałyście pismo żeby zwrócić polcard? trzeba zrobić wysyłkę danych i wtedy zgłosić do dpd ... jak to zrobić????pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie odsylaj skontaktuj się z regionem albo napisz do D.B emaila on podejmie decyzję co z tym zrobić mi tak kazała zrobić regionalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za odpowiedzią będziesz czekała miesiąc i firmę obciąża kosztami za nie odesłanie sprzętu na czas a na końcu z twojej pensji odciagna bo powiedzą że to ty nie odeslalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak ktoś się zachowuje nie zaleźy od wykształcenia ale od kultury osobistej,jak słysze jak inne kierowniczki się zachowują to aź mi wstyd za nie,kobity macie taki sam obowiązek myć sklep i półki ja i muszle myję i korona mi nie spadła.A wam radzę zgłosić to regionalnej kiedyś to było nie do pomyślenia źeby kierowniczka nie sprzątała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież był mail do wszystkich żeby nikt nie odsyłał polcardu.MAmy czekać,az ustala terminy wysylek.z czym sie tak spieszycie? wyluzujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt się nie spieszy sklepy dostają pismo z samego polcardu który prosi o zwrot!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ruszyła wam jakoś sprzedaż? , bo nam marnie poóki co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam nigdy nie zmalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pozazdrościć bo my ledwo 2 tysiaki wyrabiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tysiakiem to wy ameryki nie podbijecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kiedyś miałyśmy i 3 teraz 1,5 róźnie raczej mało,ale jak klient przychodził i ciągle słyszał źe towar moźe z następną dostawą przyjdzie to poszedł do konkurencji:-( jak mamy teraz ich ściągnąć aź tak konkurencyjni nie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyny plus że mamy towaru więcej i jakoś to wygląda, ale na odzyskanie zaufania klientów trzeba jeszcze poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG! Nie chodzi o ortografię?? Przede wszystkim chodzi o ortografię. Nie ośmieszajcie się już bardziej. Dajcie spokój, poczytajcie więcej książek i cieszcie się, że macie prace taką jaką macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyjecie laski???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mamy nie zyc???? debatujemy co znow do chalerki z tymi dostawami i jak tu ustawiac grafiki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×