Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
hallo !!! jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, jakie głupoty piszecie.. to lepiej zacinac w obozach pracy. w Dayli nie jest zle a wiecznie narzekacie? jesli dostaniemy wypowiedzenia to wtedy się martwmy teraz póki ta praca jest i to się liczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym pozwalniala wszystkie narzekajace panie mądralińskie :D i chciałabym by poszły do LG - a potem płacz , tyle roboty a marne pieniadze.. Zapier* totalny a 1200 zł ... hahaha wiec powodzonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie link do karo musze grafik wprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie karo ładnie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję jesteś mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos mi mowi ze praca w Dayli nie jest zla to az smiac mi sie chce...Pracowalam tam ,wiem jak jest i uwierzcie mi ze to jest bagno tylko dla desperatek ,ktore za 650 zl na pol etatu robia tyle jak na calym etacie.Zwolnilam sie , bo zero szacunku do ludzi przestalo mi sie podobac.Mam teraz prace ktora przede wszystkim lubie,wiem za co pracuje ,i co najwazniesze JEST SZACUNEK...a wiec MOZNA....MOZNA...:)Dziewczyny nie bojcie sie zmian i uciekajcie z tamtad...i tak na koncu nikt wam nie powie nawet DZIEKUJE.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm bo gdzie indziej ci powiedza dziekuje. smieszna jestes. pracujesz dostajesz za to pieniadze normalne. i nikomu za etat nie zaplaca 600zł - a jesli dawalas sie rżnąc to twoj problem panno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JD był fajny a teraz mamy Grażkę...porażkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jak był SCHLECKER to miała był upadłość teraz znowu bo plajta, kobitki a moźe wcale tak nie będzie czemu macie zaraz takie pesymistyczne podejście.Co ma być to będzie na niektóre sprawy nie mamy wpływu a dołować się po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można pisać do wszystkich, więc zapytam tutaj. Czy wszystkie sklepy dostały standy Himalaya? My nie dostałyśmy i nie wiem czy do kogoś to zgłosić czy czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz KR jest fajny, nawet wymienił nam szafy kosmetyczne. Ogólnie jak jest wszystko dobrze to się nie czepia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza Kr nie odbiera telefonów, nie oddzwania, na maile nie odpisuje... także jesteśmy zdane same na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nasz jest fajne ciacho. Teraz nam zmienili, ale jak przyjeżdżał latem w dopasowanej koszulce to super wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Kępnie też się dziewczyny miło go wspominają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym KR była pani Jarysz. Gorące pozdrowienia dla niej i jej synka :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największe luzy to były z Jarkiem,moja kierowniczka robiła co chciała.Nikt jej nie sprawdzał.Teraz jest najlepszym pracownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsza jest P.N. do tej pory od 4 miesiecy zero tel zero kontaktu wszystko same zg,łaszamy robimy nic nam nie pomaga i za co ona pensje bierze pytam za co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy p n jeszcze pracuje? kimkolwiek jest :-) ostatnio regionalni zmieniają się jak pogoda za oknem więc w sumie nie wiadomo kto pracuje a kto nie... wiemy tylko, że ktoś kogoś zastępuje do odwołania i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem krótko szukajcie innej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarosz ma synka ? Super to się ciesze była wymagająca ale przynajmniej był porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas tylko czytam szukajcie innej pracy, jak mam etat to po co źeby dostać umowę śmieć przynajmniej jak nas pozwalniają to moźna iść na zasiłek a jak same się zwolnicie to dopiero po trzech miesiącach. No a jeść trzeba a wiecie co z L K bo teź cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak masz umowe normalna wiec pewnie jestes kierowniczka ....nasz królowa też o zwolnieniu nie mysli wychodzi wczesniej do domu , przychodzi puzniej o godzine do pracy , życie jak w Madrycie gdzie jej bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak przyjdzie lejdi di do pracy to odrazu na kamery i opierdziel -nie za długo odpoczywasz jeszcze półki umyj - lepiej na zwolnienie nie idz bo na twoje miejsce jest dużo zdrowych dziewczyn itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiem jaka szkołe skonczyła bo nie chce powiedzieć ale mówi zawsze -ja nie poto sie tyle uczyłam ,żeby teraz półki myć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia p***a aż mi sie płakac chce jak mam isc do pracy ale niestety skonczyłam liceum i tyle mam 2 dzieci i mój mąż też g***o zarabia co mam zrobić dopuki to jest to bede siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×