Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
a wiecie o tym ze im więcej pracujecie tym macie mniejszą stawkę godzinową?! mimo że nie ma czegoś takiego na umowie zlecenie! babki z WS nic ale to kompletnie nic się nie znają i same nie wiedzą jak się mają ;/ my do tej pory mamy wiecznie jakieś problemy z dok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki jest juź ktoś po inwentaryzacji,i jak to teraz wyglada bo przeszło rok nie mieliśmy. Chyba będzie co robic;-) po takim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszcie jak inwentaryzacja przebiega teraz.Dlugo liczyłyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to za chwile będzie odpowiedzialnosc za towar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rossmannie inwentura jest 3 razy w roku... A tu pierwszy raz od daaawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obrazy ale co nas obchodzi Rossmann!Było pytanie długo liczyłyście towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, kto im odpowiedzialnosc podpisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno jeszcze z poczatkiem nowego roku maja całkowicie zlikwidowac ochrone no to duźy prezent dla złodzieji:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może będzie premia za dobre wyniki inwentaryzacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahajajahajaaajjajahahahahaha-)))mam nadzieję że koleżanka żartowała bo jeżeli nie to jest mi jej żal że nic się nie nauczyła i żyje mżonkami.Ubawiłam się po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEBILKI.......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacy pracownicy takie umowy-nie oszukujcie się. Mnie nie stać na zlecenie dlatego od 2 m-cy pracuje gdzie indziej. Za chwile się dowiecie jakie są konsewkwencje takiej umowy,ale to jeszcze potrwa.Na razie co niektóre są zachwycone,jesteście po prostu nieświadome. Najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nas oswiec jakie sa konsekwencje takiej umowy,bo coraz wiecej nas taką dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, żartowałam z tą premią...:-). Nie ta firma;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie zadnych praw bo nie podlegacie nawet pod kodeks pracy nie mozecie dochodzic swoich roszczen przez sad pracy tylko z powodztwa cywilnego.To jest legalne niewolnictwo.Nie masz nadgodzin bo kazda platna jest tak samo,brak urlopu bo sie nie nalezy poniewaz brak stosunku pracy.Jesteście tylko nazwiskiem na papierze.Nic wiecej. To jest niestety w naszym kraju legalne :( Robią z nas białych murzynów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, i to nam się za Niemca nie zdarzyło - Schlecker - był wymagającym ale uczciwym pracodawcą, a teraz od Polaka takie upokorzenie. Niedouczeni, bez znajomości zasad handlu nasi rodacy, trzeba przyznać że bardzo cwani, nie tylko doprowadzili firmę do ruiny, ale pomiatają jak chcą nami czyli pracownikami, którzy na zleceniówkach bez żadnych praw pracowniczych pracują na ich urlopy, premie, bentleye, przywileje, dywidendy. Ot, się doczekałyśmy. Nie ma to jak polski pracodawca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego ja nie podpisałam umowy zlecenia i poszukałam innego pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada, żałosne i nie wiem co jeszcze ,pracodawca nas nie szanuje ,bo za rogiem jest pełno chętnych,regionalni nas olewają żadnej pomocy z ich strony ,samemu trzeba się głowić ,dzwonić,załatwiać paranoja,to do czego oni są potrzebni ,......nie wiem.,,,,a jak tak dalej będzie to te osoby które cokolwiek się znają i mają pojęcie uciekną i całą zabawę w handlowanie szlag trafi .może ci z góry jak to czytają ,a czytają włączą myślenie,,...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny prawda jest taka, ze ciężko jest pracę znaleźć, wiem o tym sama bo się przekonałam na własnej skórze. Nie tylko tu dają takie umowy- teraz już wiele innych firm zatrudnia przez takie śmieciowe umowy. nawet w szkołach nauczyciel pracuje na umowę zlecenie - wiem o tym z doświadczenia - nie jestem nauczycielką nie byłam ale uczyłam się w takiej szkole. Jeżeli ktoś mieszka w niezbyt dużej miejscowości to ciężko o pracę. Ja podpisałam taką umowę ponieważ potrzebne mi były pieniądze, tynku ze ścian nie będę skrobać. Dostałam pierwsza wypłatę i byłam super zadowolona. Co będzie dalej- nie wiem okaże się... Zawsze będą z nas robić białych murzynów i to nie ulega wątpliwości, taki mamy kraj tu żyjemy i nasze narzekania nie pomogą w naprawie kraju. Firmy są cwane i będą dopóki się im nosa nie utrze - a to potrwa.. większość godzi się z losem swoim i pozostaje wydymanym na pełnej linii. Pozdrówki i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy żyjecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z inwentaryzacją jak Wam poszło?Jak wyniki pewnie super......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki jak ktoś pracuje na zleceniówke to jak mu się liczy godziny tak jak na normalną umowę np.18 razy 8h czy 40 h na tydzień bo nie mam pojęcia a panie z worka mniej wiedza ode mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczysz normalnie jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama chyba działa klientów troszeczkę więcej.. a nas tylko dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie pisze na temat inwentaryzacji. Dlugo liczylyscie ? Sklep otwarty? Kto wam to zgrywa? Regionalny tez jest? Napiszcie jak to wyglada od "kuchni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra z wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu powiedziała mi dziewczyna ze ich KR mówiła ze inwenture robi jakaś firma w nocy i przychodzi tylko jedna pracownica aby ich pilnować. ale to było jakiś czas temu mogło się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą jaja po tej inwentaryzacji . U nas ciągle problem z tym że coś jest na półce a nie wchodzi na kasę kazali to dopisywać. A np. za kilka dni znowu ten sam towar nie wchodzi, ile razy można wpisywac to samo. Bałagan jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,inwentury robicie z ktoryms z regionalnych.My skonczylysmy po 16,dzieki temu ze mam super 2 Dziewczyny i byl sklep przygotowany,jak macie syf to przed 11 na stowe nie skonczycie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas inwentaryzacja będzie za ponad tydzień. Z tego co wiem to regionalny ma być na pewno i chyba jeszcze jedna dodatkowa osoba. Ciekawe jak to będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×