Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Koniec Dayli nadchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeźeli obetną mi godziny na sklepie to poprosze o tabliczkę samoobsługa bo inaczej nie da rady,ja mam lepsze obroty jak w tamtym roku moźe nie kokosy,ale wszędzie tak jest.My nie mamy kasy i ludzie teź tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to kolejna regionalna na bruku???(P.N)Nie wytrzymała presji czy ja wywalili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DAYLI gdzie są nasze czynsze!!!! Zeległości czynszowe od dwóch miesięcy. Brak reakcji, niemożliwość dodzwonienia się do centrali. Co jest??!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moźe była za bardzo ok wobec pracowników bo ja panią PN mile wspominam normalna,bo nie zawsze o innych to moźna było powiedzieć,normalnie się do człowieka zwracała i za to mam szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrycja n . tez dobrze wspominam.babka szanujaca pracownika zycze jej wszystkiego co najlepsze.pamietaj patrycja dobro wraca .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię zakupy u konkurencji bo u nas mnie nie stać za to co zarabiam na pół etatu.. polecam super pharm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mobbing w dayli.. nie szanują nas zwykłych pracowników żadnej motywacji premii nic tylko wymagania.. nawet głupiej czekolady na święta nie dali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli uważasz, że Super Pharm jest tańszy od Dayli to albo jesteś naganiaczką z Super Pharmu albo kretynką nie umiejącą liczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem jest drogo w Dayli i te promocje niby gdzie w innych sklepach ceny regularne tego produktu są takie..klient nabrać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dayli płać czynsze!!!!! Zaległości o lutego!!!!Czyżby to Wasz koniec?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj z tymi cenami, wszędzie jest drogo, natura hebe Ross bardzo podobne ceny wiem bo często robie zakupy u konkurencji u nas tez porostu poluje na promocję ;-) Nie kupuje tylko chemi kosmetyków w wyżej wymienionej biedronce bo niestety uważam ze to nie ta jakość szczególnie proszki do prania płyny do płukania i inne. W Tesco jest chemia bardzo droga ceny o kilka złoty wyższe i to jedyny sklep gdzie zauważyłam znaczna różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do końca rozumiem jak ma wyglądać praca w sklepie jeżeli obetną nam godziny... kierownik 40h i dwie kasjerki po ok. 12,5h w tygodniu. jak ten grafik będzie wyglądał? jeżeli sklep jest otwarty ok. 60h w tygodniu, tzn. że będziemy się nakładać przez 5h. i w tym czasie mamy zrobić promocję, dostawę i jeszcze ulotki roznieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jak są dzielone godziny źe jedni maja duźo godzin a obroty niskie,jakoś to dziwne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej firmie wszystko jest dziwne...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie zwolnij jak potrafisz tylko narzekac i idz pracowac do konkurencji. skoro wszystko jest be itd to nikt nie trzyma cie na sile. zamiast wiecznych problemow zmien albo swoje nastawienie albo prace. chyba proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta to z całym szacunkiem chyba jesteś ty,ja sie tylko zastanawiam jaka jest polityka tej firmy skoro sklepy które robią kase mają mniej godzin od tych co ledwo tysiaka wyciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest to też kwestia kosztów własnych danego sklepu - ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jedna tu osoba bardzo broni Daily ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepy co robią tysiaka juz dawno zamknęli...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty gadasz , że zamknęli takie sklepy , w Krakowie jest jeden sklep który ma dzienny utarg 500-700 zł i takich sklepów jest dużo więcej ... Są sklepy które od początku marca zarobiły zaledwie 10 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie , pracuje już prawie rok w dayli z tym , że jestem zatrudniona przez work , moge liczyć na normalną umowę od Dayli ?? Są tu takie osoby ????? Chyba przez roj czasu wystarczająco się sprawdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety muszę Cię zawieść , nie dostaniesz normalnej umowy, są tu , jest duzo takich osób które pracują po kilka lat i umowy mają zlecenie... A co do sklepów znam taki jeden gdzie utargi mają saię w granicach 300- 600 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kilka ale większość ma 2 3 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas trochę drgneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od wysokości czynszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakies nowe produkty i marki od poczatku tego roku? co jest najlepsze z tych nowosci? dalej puzzle sprzedajevsie w Dayli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie coś na temat nowego regionalnego który ma być za patrycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×