Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
plusem jest nowy kierownik regionalny!!przynajmniej jest po naszej stronie i co niueco powie co w trawie piszczy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he dojechać w poniedziałek pedolino można ,,,☺a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktora lokalizacje maja zamknac niedlugo? dyrektor wzywa na dywanik, chyba wyniki mu sie nie podobaja..za malo sprzedajemy czy co? klientow jest wiecej tylko jak ich wszystkich ogarnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy któraś juź ma obcięte godziny jak to u was wyglada?bo jak oni chcą miec obstawe na gazetke w piątki i oczywiście w dostawę przecieź to nierealne:-(no i jeszcze standard obsługi to jak będę padać sama przy dostawie to jeszcze mam sobie chyba petarde do tyłka włoźyć i w między czasie latać do klientów paranoja :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do nowego kierownika regionu, to uważajcie tylko pozory stwarza, tak zawsze jest na początku, on i tak będzie po stronie firmy , już zabiera godziny i ma to w d***e jak sobie damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co taki regionalny ma do gadania.Nic to tylko marionetki w rekach dyrektora i całej góry.Nie podporządkują się nie wycisną z obsługi sklepów krwi i potu to wypad....I tak kolejny regionalny i kolejny i kolejny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnyśmy wszystkie sie zebrac i zrobic z tym wszystkim porzadek jak w biedronce teraz maja spokój bo to co sie dzieje to jakies cyrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim sklepom które mają mały obrót zabrali godziny tłumacząc się tym że kierownik po kilku latach pracy dostanie podwyżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim sklepom które mają mały obrót zabrali godziny tłumacząc się tym że kierownik po kilku latach pracy dostanie podwyżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam spore obroty kierowniczki które znam teź,a i tak nam godziny zabrali bez tłumaczenia.Jak bym była nieczuła to miała bym to wszystko gdzieś ale jak ma wyźyć kibieta z małym dzieckiem za 600 zeta moźe niech firma zatrudni dzieci bez obowiązków i Dayli to będzie drugi Bangladesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie dyrektorze mam propozycję moźe zaprosimy do pracy pana albo tajemniczą klientkę i najlepiej w takie dni co jest dostawa albo gazetka i my zobaczymy jak sobie z tym poradzicie ;-)podejmuje pan wezwanie zapraszam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze na ulotki zapomniałas dopisac ze musza isc he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł te wyzwanie. Współczuję dziewczyna które jutro mają spotkanie. Ja bym się nie ponizala do takiego stopnia i podziękowała. Co tu się wyprawia... Ile mialyscie tego utargu i ile godzin na sklep ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki musimy w końcu się odezwać, bo to co oni wyprawiają to masakra, jeszcze teraz te godz.nam zabierają to ile będziemy zarabiać 500 zl?? A Ci na górze tylko wymyślają, tylko z korzyścią dla kogo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy oni maja takie prawo żeby zabrać nam te godz??? Przecież mamy umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy którejś z was nie zapłacili za zaległy urlop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyrek chce się wykazać tylko brakuje mu pomysłów. Nawet KR odchodzą, bo nie da się z nim wytrzymać. Na Śląsku i Opolu znów nowy. Pewnie znów ściągnie znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane naszym miejscem pracy jest sklep Dayli a nie biuro Balicka. Jeśli dyrektor ma jakiekolwiek uwagi to przyjeżdża do danego sklepu i przedstawia swoje żale a nie zaprasza do siebie. Panie dyrektorze autobusy za darmo nie kursują. Dziewczyny nie możemy się dać zastraszyć. Wszystkie musimy się trzymać. Nie piszcie że mamy fajnych regionalnych bo i ich Fugat wyeliminuje. Nie liczą się z nami, a to największy błąd. Kiedy to góra zrozumie będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, które jada na dywanik dyra powinny zabrać ze sobą dyktafony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nie zaplacili za zalegly urlop? Musza zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to regionalny jarus juz nie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaruś niestety pracuje!!!kręt,oszust i nierób!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze określone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak tam było u tego dyrektorka?co gadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co chodzi że mają zapłacić za urlop ,ja miałam na wakacjach i mi nie zapłacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak po tych spotkaniach w Krakowie? co nowego złego nas czeka? Był jakiś kierownik i coś napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto się odważy!!?? Pewnie kilka dziewczyn i mają pisać na forum. ?Miałyby wszystkie przerąbane.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na umowie z worka. Wiecie jak długi mamy okres wypowiedzenia? Zamierzam zrezygnowac z pracy w tej "firmie" i nie wiem czy mam wysłać wypowiedzenie do worka czy do regionalnego. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 dni wypowiedzenia i trzeba wysłać do worka w porozumieniu z kierownikiem regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie mieliśmy jakąś "normalną reg. Ale przez naszego Pana Fugata zwolniła się. ...co to za człowiek? ??? On powinien odejść z naszej firmy takie jest moje zdanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×