Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Masz dziewczyno racje to nie tylko tobie sie chce zygac bo mi tez jak mam isc i sie martwic czy sprzedam sugerowna czy nie sprzedam przeciez to jest jakies szalenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paranoja.Utarg 500zł i 10 sugerowanej super ale 2tys i 5 sugerowanej to kapa.Wiec wychodzi na to ze lepiej nie robić utargu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polityka sprzedaży jest tutaj co najmniej dziwna.Lepiej recytować wyuczone formułki niż być naturalnym i bardziej wiarygodnym zachęcając i rozmawiając z każdym klientem indywidualnie po swojemu. Przykre. Przecież klienci są tak rożni niektórzy lubią pogadać ,pozwierzać się inni pożartować a jeszcze inni są stanowczy i zasadniczy i nie chcą niczyjej pomocy ,a tym bardziej żeby ktoś ich witał i żegnał w Dayli. Niektórzy lubią jak się im nadskakuje ,a inni tego nie znoszą i po prostu do sklepu gdzie są nagabywani już nie wracają.Dla mnie najważniejsze jest to ,że klient przychodzi po krem,a wychodzi jeszcze z innymi rzeczami ,które mu poleciłam przy okazji kupna owego kremu a nie to czy sprzedałam produkt leżący akurat dziś na kasie. Satysfakcję człowiek ma wówczas jak klient wraca i przy kolejnym spotkaniu mówi ale się ciesze ze dziś jest własnie Pani.Ostatnio tak świetnie mi pani doradziła i dla klienta nie jest ważne czy mówię na przywitanie dzień dobry czy Witamy w Dayli. Chcą przyciągać klientów ,a zakazują robić zwroty i jakiekolwiek zamiany.Śmieszne to jest i klienci są tym oburzeni.Niesmak pozostaje na długo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to świeta racja co piszesz ale ci co rzadzą są zbyt tępi by to zrozumiec... pieprzoni karierowicze przede wszystkim regionalni...a ten kto wymyslil formułki co dziewczyny musza mowic jak klient wchodzic do sklepu to po prostu ten ktos jest ułomny kretyn ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do biedry tam nie będziesz mówiła formułek jak ci nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekania były na poprzedniego dyrektora to macie nowego, pozamyka wam sklepy to zapłaczecie za bromboszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie lepiej, gdzie nas nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za czasów Darka też zamykali sklepy... jeśli sklep nie zarabia na siebie i ma po 500 zł obrotu to co się dziwicie, że zamykają przecież to jest logiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Kraków kiedy zamkną też u nich kiepsko - polityka czy loteria może ktoś mi powie jakimi kryteriami się kierują? Może Dyrektora obsadzić w sklepie z małymi obrotami i niech się sprawdzi jak zarządza siecią to w takim sklepie da radę i będzie miał 4tyś albo sprzeda włosy na pędzle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zostaną sami na sklepie najlepiej w dzień dostawy na takim średnim sklepie niech obsługują latają z gazetami kasują doradzają klintom odpisuje na @ Odbieraj obrót wydają listy polecone.przebudowę jeszcze i niech nie zapomną wyslac raportów które muszą policzyć do 12.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przebudowy nie robiłam i robić nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny był u was tajemniczy klient,co sądzicie o jego ocenach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, co z tym tajemniczym klientem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy został zamkniety Grodzisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a KTO miał szkolenie przeprowadzone ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grodzisk zamkniety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie szkolenie??I przez kogo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolą ze sprzedaży. Nic nie wiecie ? Pisali, że do końca kwietnia są przeprowadzane szkolenia. Czyjego sklepu nie przeszkolą to przyjadą czarne skrzynki ... Pakować się kto nie miał szkolenia :D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba 50 lokali będą zamykali bo w wielu szkolen jeszcze nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49% Rossmann po kilka dni pudry podkłady,tusze,pomadki co za promocja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostalyscie kartony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie kartony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyprowadzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kartonach chcesz się wyprowadzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasem chodze do rossmana i teź widze te promocje,normalnie cena podkładu np 29.99 a w promocji jak było 1+1 to 49.99 no fakt taniej;-)wszędzie są jakieś plusy i minusy.Teraz ta promocja chemi niemieckiej u nas wypaliła mieliśmy super obtoty ale i tak bedzie zjebka źe nie sprzedaźysmy sugerowanej:-(.Ja tak sądzę źe lepiej mieć4 obrotu i sugerowanej mniej,bo dla mnie poraźka jak są sklepy chwalone źe mają np20 sugerowanej o obrotu 600 co to za polityka,przecieź z tego to nawet na wypłaty dla siebie nie zarabiają.Nic nie mam do sklepów z małymi obrotami tylko tej polityki nie potrafie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzanm sie w 100 procentach,u nas tez sa dobre obroty,zarabiamy jakby nie bylo kase dla firmy a i tak bedzie zje...ka za mala sugerowana w stosunku do obrotu.Przykre to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już najważniejsze jest Witamy w Dayli i zapraszamy ponownie do Dayli. Przecież klienci nie są idiotami i wiedzą gdzie przychodzą na zakupy.Nie róbmy z siebie i z ludzi kretynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niezbyt chyba wiedzą... nie wszyscy na pewno ! Klientka rozmawia przez telefon i pyta się mnie " przepraszam w jakim sklepie jestem?" hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdzcie do hebe mamy to samo tylko witamy w hebe itd tylko źe tam jest więcej personelu:-Pjestem za nawet mogę czspeczkę z napisem i transparentem "witamy w dayli"tylko proszę o te same wynagrodzenie co w hebe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobili z tymi dziewczynami co tydzień temu zamknęli? Dostałyście wypowiedzenia czy na urlopy wysłali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×