Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Pamietajcie,że każda zmiana warunków umowy, a zabranie godzin do tego się zalicza musi być poprzedzona odpowiednim okresem wypowiedzenia! Nie podpisujcie tych zmian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego ma prosiaka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba trochę przeginacie!!!może same się tu pokażecie-takie jesteście idealne,żeby krytykować innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raporty o w połowie dnia tracimy czas który można by było przeznaczyć na obsługę klientów to jest chore !!!! Dołożę jeszcze e bambino ludzie przysyła ja takie listy ze trzeba by było jeszcze jedna osobę zatrudnić by chodziła i tylko tym się zajmowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na e bambino wole nie odpowiadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MY tez nie he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co odpisywać jak i tak z tego nic nie wynika,nikt od nas towaru i tak nie chce.To po co na to marnować czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my najzwyczajniej w swiecie na to czasu nie mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WY tu pitu pitu a mają zamykać wszystkie placówki, które targują poniżej 3 tyś zł dziennie. brak rentowności. u nas to się szykuje. nie wyrabiamy nawet 2,5 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będą musieli zamknąć 3\4 sklepów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
edit: 3/ 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokłądnie to jakieś 3/4placówek do zamknięcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaaaaaaaaaaaa
Ciekawe...To w moim regionie zostania 3sklepy :-P ,bo nikt nie wyciąga z pozostałych tych 3 tysiaków.......... he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne a skąd takie informacje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z ebambino? do nas w ogle nie pisze, a po co to ebambino? dayli wspolpracuje z ebambino?? wyjasnijcie o co z tym chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze F ma szalona koncepcje zeby zrobic z Dayli ekskluzywne drogerie tylko w duzych miastach albo inny niedorzeczny pomysl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a tak z całkiem innej beczki, czy macie w sklepach muzykę? Słyszałyscie coś o radiu Dayli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic o radiu dayli mi nie wiadomo ale mi chyba by nie przeszkadzało,w Pepco coś takiego mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas ledwo 1 do 1,5 tyś zł dziennie. masakra. nawet wystawiaja przed sklep czerwone dywany z muzyką i nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie tylko 1,5 tys zł? Kościan? Lesko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak twierdzisz źe dziadostwo to nie chodz do dayli ja robie zakupy u nas jak mamy promocję,i uwaźam źe warto w auchanie są wyźsze ceny.My nie mamy drogo a chodze po sklepach,towar teź mamy coraz lepszy.Pasty te np z benda-med mamy po 4.99 w rossmanie i auchanie w promocji 7.99.Kaźdy ma wybór i moźe chodzić gdzie chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ukrywajmy jest coraz gorzej,godziny zabrane a obowiązków więcej..kilka godzin same na zmianie co jest niewyobrażalne nawet dla klientów,nie wiem czy pan dyrektor jest świadomy tego co wymaga i jak te zmiany mają działać na korzyść firmy..im nas mniej tym samym klientów obsłuzonych .I to tego Przebudowa do piątku! kiedy pytam się????dostawa,promocja a my same ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie przebudowane za chwile będzie nowy towar i znowu będę szukać na to miejsca. Niech zrobi białe pasy tak jak było za antena i będzie wszystko miało swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szukanie miejsca na nowy towar to swoja drogą,planogramy ,planogramy a w nich nie uwzględnione nowości więc towar wykładamy kilka dni ,szkoda słow ,nerwów i cierpliwości brak, a to wszystko za jedyne 600zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim sklepie radio jest od ponad roku I wszystkich okolicznych również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za radio??Nowe sklepy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radio Dayli Stary sklep jeszcze po Schleckerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My teraz mamy fajnie śniadanie jemy na kasie no bo ciągle same na zmianie... kawę tez i herbatke niech zamontują jeszcze toalete przy kasie i FUUU będzie szczęśliwy. Oszczędność jest???? pytam jest????? JEST !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. O 12 sms 2. O 15 sms. 3. O 18 sms. Dzwoni telefon.. "Gdzie sms o który prosiłam!!!?" Ja: Przecież pisałam sms z raportem.... Ona: Pisałam meila. Ja: Ale nie odczytałam. Ona: A to z jakiego powodu (słyszę w jej głosie nienawiść) Ja: Bo OBSŁUGUJE KLIENTÓW, ROZKŁADAM TOWAR, MYJE PODŁOGE BO KTOS NACHLAPAŁ NAPOJEM SOKIEM ITD, PISZE SMS DO WAS,ROZKŁADAM PROMOCJĘ itp... NIE MIALAM KIEDY WEJSC NA POCZTE. Ona: Aha. Okej... Koniec rozmowy... To Jest jakaś masakra.. A Regionalna to już wgl wymiata hahah... A.P pozdrawiamy . Wymagają wymagają a gdzie troszkę szacunku do nas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×