Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
dostały wypowiedzenia i poszły na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lutym zamknęli nam sklep to Rossman wydłużył godziny otwarcia 8-20. Dodam,że mieści się kilkadziesiąt kroków od miejsca w którym BYŁO Dayli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny oprócz tego że je zwolnili to zapieprz. ...na sklepie pakują dalej, dzwigaja ciężary itp.itd pozdrawiam naszego szefa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam rozkładanie czerwonych cenówek na marne 400 produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecują ze przeniosą sklep w lepsze miejsce ale tylko po to żebyśmy nie uciekły i spakowały towar, a oni śmieją się za plecami ze jesteśmy naiwne i łatwowierne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o który sklep chodzi? gdzie mają przenieść ten sklep? wiecie coś? pewnie ściemniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie coś o zamknięciu sklepu w Praszce bo słuchy mnie doszły że od czerwca będzie zamykany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie tylko Praszke mają zamykać jeszcz parę innych sklepów jest do zamknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie ma być zamkniętych 10 sklepów ,3 juz zamknęli to jeszcze tylko 7 ....masakra ja juz na szczęście mam to za sobą. ...powiem Wam tyle idźcie na L4 jak dostaniecie czarne skrzynki zamiast dostawy bo Was wykorzystają do końca. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie coś na temat konkursu.? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wy macie dziewczyny takie informacje że zamykają 10 sklepów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie skąd wiecie źe 10 zamykają i w jakim regionie?bo chyba o śląsk chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuro
wielkopolski tez zamykaja ,bedzie mowione ze przenosza ale to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko piszecie zamykają ,zamknęli.. a żadna nie chce wyjawić miejscowości ,skoro macie takie informacje piszcie prosto i szczerze a nie wszystkie pracownice w całej Polsce mają żyć w stresie bo może czarne skrzynki przyjadą..Przyznam żle się dzieje w firmie wymagania wzrastają,mobing widac już wyrażnie,wynagrodzenie marne. ale po to jest to forum właśnie prawda?aby się zjednać a nie jedna drugiej złośliwości prawi.Dziewczyny wszystkie jedziemy na tym samym wózku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koordynatorki z Krakowa siedzą w ogóle przy kasie ??? Bo utargi mają mizerne a w ciągu całego dnia milion razy wypisują i wydzwaniają , dostały firmowe telefony i laptopy i za co ??? Przykładem nie świecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to co nasza aneta wyprawia nie miesci sie w głowie , ja jednak składam wypowiedzenie w poniedziałek nie dam rady . Ja jestem kierowniczka i traktuje mnie jak smiecia a moich pracownikow to juz nie wspomnę koszmar ja sobie na to nie pozwole poza tym kompetencji nie moa wogole i jest krzykliwa i ordynarna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadajcie dziewczyny o swoich kr , nasz był na początku bardzo miły pomocny , obce było słowo mobbing a teraz jest coraz gorzej wyzywa nas od głupich... Również myślę o wypowiedzeniu , mimo że pracuje już tu sześć lat i zawsze była to spokojna praca którą naprawdę lubiłam. Niestety teraz tak się nie da pracować. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie co dzien napisac usprawiedliwienie i wyjasnienie dlaczego tak mało klientów dla czego taka sprzedaż sugerowana mała ....ale niech jedna z drugą staną na kase i zobaczymy ktora taka madra i pokaze jak sie sprzedaje aneta pewnie nie potrafi włączyć kompa a nie sorry ona komputer włancza naprawde słyszałam jak taki mówi koszmar i horror ja do konca czerwca jakos wyczymam i spadam na l4 a potem sie zwalniam piernicze ten syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się mogę założyć że żadnego wypowiedzenia w poniedziałek nie złożysz. po prostu musisz tutaj sobie poszczekać i po wkurzać ludzi. te wypociny jedna po drugiej są pisane z jednego kompa, można to łatwo sprawdzić jak się ma z tym do czynienia na codzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt jest źe jest coraz gorzej a ty Mack Gywer tak się nie popisuj,niech dziewczyny sie wyźalą mają takie prawo bo gdzie do dyrektora napiszą,Kaźdemu mogą nerwy puścić,Lepiej jak ulźą sobie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas utargi coraz lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ja nie pisze zeby sie wyżalic poprostu informuje ze w poniedziałek dam wypowiedzenie , po co to robie ? A po to żeby jedna z drugą zobaczyly ,że nie każdy pozwoli sobie na takie traktowanie ...moge pracowac w dayli nie jest to upokarzajace ale jako kasjerka nie jako kierownik bo za bardzo sie przejmuje wiec odchodze a ty siedz i niech cie poniewieraja Sherloku z jednego kompa brawo bo póżna godzina to napewno jedna osoba pisal,a brawo dedukcja na 5 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z całym szacunkiem dla gościa który zamierza rzucić wypowiedzenie w poniedziałek - naprawde uważasz ze to zrobi na kimś wrażenie? Przejdzie bez echa jak większość rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jakaś menda się znajdzie..Składaj wypowiedzenie, i szukaj innej pracy.. Masz rację. Popieram Cię w stu procentach ! Szacuneczek. Ja póki co siedzę, tylko dlatego, żeby spłacić to co muszę. Tak właśnie pier*** o zamykaniu sklepów, a nie powiedzą gdzie- właściwie czemu ? Czy to tajemnica gdzie zamykają ? Skoro wiecie lepiej to napiszcie tylko bez bzdur i plotek, żeby dziewczyny się przygotowały ! :)Miłej soboty życzę i dużej sugerowanej- bo ja nie mam nic ! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja decyzja ps ja nie pisze z kompa ani z laptopa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez utargi lepsze ale im zawsze mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas utargi podobne tylko kradna wieceeej - ale co tam..po co monitoring czy ochrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same kradniecie wynosicie wzystko puzniej braki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie Ty tak robisz i "puzniej " wrzucasz wszystkich do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laski. Kto jedzie do Grecji? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×