Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Potrzebuje laski co beda pracowaly dla mnie za free gora pare miesiecy wiem od Dayli ze Jestescie w tym najlepsze przyjme was wszystkie praca przy sprzedazy kosmetykow lub wedlin dobre zarobki tylko na papierku od zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dziewczyny które robią sobie żarty z tej okazji jesteście żałosne niektóre z nas nie mają za co żyć święta za pasem i jeszcze dzieci na utrzymaniu rzeczywiście jest się z czego śmiać gratuluję inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby 9-08 wal się. Widać, że nigdy Cię coś takiego nie spotkało i mimo wszystko nie życzę Ci takiej sytuacji. Chociaż za Twój tekst gryze się mocno W język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka dowcipna nie wiem co Cię tak bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za poje...a istota, nie masz sie z czego śmiać?! siedzisz w domu i pierdzisz w stolek, ze z nudów takie bzdury wypisujesz! Uczciwie każda z nas pracowala, a Ty się idiotko smiejesz, wstyd mi za nasz tępy i zacofany narod !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac idiotek nie brakuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź taka mądra może kiedyś też znajdziesz się w takiej sytuacji i zobaczymy czy będzie Ci tak wesoło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 09.08 - laske to możesz swojemu ojcu postawic :D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do laski z 9:08 twój wpis jest żałosny szukasz głupszych od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich jak ta z 9.08 powinno się ignorować, bezczelność nie zna granic a takie idiotyczne wpisy powinna zachować dla siebie. Bawi się na cudzym nieszczęściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie ze nie macie za co żyć. .. mijaja prawie dwa miesiące od zamkniecia. Gdybyscie zamiast siedzenia na forum i jeczenia poszukaly pracy to miałabyście pieniądze na zycie. Tez pracowalam w tej firmie i od marca mam nowa pracę(mieszkam w malej miejscowości! !! ), a w międzyczasie złożyłam skargi oraz pozew do sądu. Da się? DA! Tylko trzeba chciec a nie siedzieć, nic nie robic i czekac na cud. Ale jak ktoś nie chce pracowac to nie bedzie. Potraficie co niektóre tylko jeczec ze nir macie pieniedzy. (Zapewne zaraz mnie wyzwiecie bo napisalam parę slow prawdy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety będąc na macierzyńskim lub L4 ciążowym nie ma możliwości zwolnienia się i znalezienia pracy gdyby była taka możliwość to już dawno bym to zrobiła a tak pozostaje tylko czekać z tego co wiem takich osób jest więcej i nie mogą nic zrobić dopóki firma ich nie zwolni jak nastąpi upadłość.Wiec nie piszcie że siedzimy i nic nie robimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie zwolnilam, tez jestem z malej miejscowości,tez znalazlam nowa prace, ale czy to oznacza ze moge wypisywac takie glupoty jak Ty ? Firma jest nam winna sporo pieniędzy, chce ja odzyskac jak kazda z nas, nie siedze na du..pie i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie dziwi was fakt ze nasze KR nadal sa zartudnione w dayli ? Czy one naprawdę pracuja za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto jakie za darmo? Dopiero sie Obudzilas? One dostaja wyplate normalnie to tylko nam przestali placic regionalne na poczatku sie z tym kryly ale teraz mowia w prost ze dostaja kase Falszywe sa... I to one tu ciagle sialy ferment i motaly na forum i dalej tak robia pewnie za to maja dodatkowo premie albo cos dla nich to na wszystko kasa byla i jest a udawaly takie biedne i tez wielce poszkodowane dawaly dobre rady itd brak slow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my dalej bez kasy, jak im nie wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram tu osobę co pisze o tym ze prawie każda siedzi na d....e i wypisuje głupoty z nudów ,ja też już pracuje od marca i da się a o swoje i tak do końca będę walczyć. Śmiać mi się chce jak opisuje tu nie jedna ze idą święta że rachunki itd a kasy brak a weźcie się do roboty bo dayli juz nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 10:29 dokładnie tak! Mozna i pracować i walczyć o swoje. A nie tylko siedziec i lamentowac. Ciekawe ile z tych osob, ktore tylko zyja forum złożyło tak naprawdę pozew do sadu. Zreszta wczesniej juz pisalam ze dla chcącego nic trudnego. Róbcie ze swoim zyciem co chcecie tylko przestancie biadolic jakie wy biedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOŚĆ 10:29 oraz 21:46 ależ jesteście mądre! Fajnie,że już pracujecie gdzie indziej powodzenia życzę. Ale przestańcie być takie mądre bo co mają zrobić niby te osoby na L4 ciążowym i na macierzyńskim?Fajnie Wam tak osądzać niestety te osoby nic nie mogą zrobić nawet się zwolnić i iść gdzie indziej pracować. Na pewno żadna z Was nie chciałaby być na miejscu tych dziewczyn tak jak i moim bo jestem na macierzyńskim dziecka 4 miesięcznego nie oddam do żłobka żeby iść zarobić choćby na czarno bo na żłobek mnie nie stać w dodatku dziecko karmione wyłącznie piersią. Dlatego skończcie osądzać innych. Pracujecie już gdzie indziej to się zajmijcie obecną pracą,a nie jeszcze tu wchodzicie na forum i aby obrzucacie błotem te osoby,które mają związane ręce i nie mogą się zwolnić. A firma to sobie robi z Nas jaja zlecenie wypłaty za luty na 02-04 wypłaty na koncie brak następna za marzec zlecenie na 03 maja ,a za styczeń dopiero 02-06 czyli do czerwca może się kasy doczekamy i tak będą za przeproszeniem srać na raty powinni za styczeń,luty i marzec wypłacić w całości tego 03-05 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och..i ciekawe co z tym zrobilas? Pewnie tylko do pipu zglosilas. I nie mow ze tylko wy mamusie maja taka zła sytuacje. Tez mialam ale nie siedze dzien w dzien na forum i nie lamentuje i nie naskakuje na kazdego kto wyrazi swoje zdanie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak masz 4 miesięczne dziecko to zwolnij się z winy pracodawcy i na bezrobocie płatne a nie wyrzucają tu swoich żali.mam dwójkę dzieci w styczniu wróciłam po macierzyńskim a tu taki zonk ale życie toczy się dalej,cza było szybko sobie robotę znaleźć. Rozumiem kobiety na L4 ciążowym bo mają związane ręce ale reszta? ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na macierzynskim nie maja zwiazanych rak? Polecam sie do edukowac w tym temacie,a potem pisac glupoty i najezdzac na te osoby! Zwalniajac sie na macierzynskim robia sobie jeszcze wiekszy klopot w odzyskaniu zaleglych pensji i przejecia swiadczenia przez ZUS bo wtedy firma jeszcze bardziej bedzie przedluzac dostarczenia ich dokumentow do ZUS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj ze zrozumieniem kretynko nie na macierzyńskim tylko na L4 jak są w ciąży mają związane ręce . A na macierzyńskim mogą tak zrobić bo koleżanka co z nią robiłam była akurat na macierzyńskim zwolniła się z winy pracodawcy teraz ma bezrobocie płatne i czeka tak jak i my na zaległe pensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wszechmogący!...widzisz i nie grzmisz!!!" Dziewczyny,gdzie wasz zdrowy rozsądek????! I odrobina wzajemnego szacunku?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowych i spokojnych świąt pomimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzajemnie i spokoju oraz tego by udało nam.się odzyskać nasze pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello wiadomo. Co z nasza kasa czy cos sie ruszylo wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj dostałam pismo z ZUS z Krakowa że wyjaśniają z Dayli brak wypłaty chorobowego jak coś ustalą poinformuja w następnym piśmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienormalne ile to jeszcze potrwa nic nie możemy zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że właściciele niektórych sklepów sprzedają towar i regały w zamian za niezapłacony czynsz, czy któryś właściciel może to potwierdzić? Inaczej chyba nie odzyskają kasy za czynsze, ponieważ właścicieli traktuje się na końcu, a dzięki lokalom i nie płaceniu czynszów za co najmniej pół roku zbijali kasę dla siebie, a niektórzy wynajmujący żyli tylko z czynszu i zostali pozbawieni środków do życia i jeszcze z wyprowadzką problem. Znam takiego właściciela ,żal mi go to porządny człowiek i z dziewczynami ze sklepu zawsze miał fajny kontakt. Dziewczyny żal mi Was bo to jest niehumanitarne ,a mafia bestialska okrada porządnych ludzi pewnie na Święta leżeli pod palmami. Chamstwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×