Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Nie wiem w czymi tu jest problem.Bo u nas na sklepie jakoś wszystkie się dogadują i nie ma problemu kto jak chodzi do pracy. Nasza kierwonik kończy i zaczyna dzień 3 razy w tygodniu i ma wszystkie soboty pracujące i jakoś żadna z nas na nią nie narzeka. Nie wymaga od nas Bóg wie czego, sama też robi wiele rzeczy i nam pomaga... A z drugiej strony grafiki zatwerdza wasz kierownik regionalny.Skoro wam się on nie podoba to dlaczego tego mu nie zgłosicie. Grafik na następny miesiąc musi być zrobiony przecież do 15 każdego miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak sie umiecie dogadac to super!U NAS TEGO NIESTETY NIEMA.najlepiej powiedziec wypi....na wiecej cie niestac a zeby wzieli wam sie za dupy !!co prawda boli?koncze z wami dyskusje bo wypowiadaja sie same dup.e PANIE kierowniczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvpvppl
O zgrozo!dobrze ze na rozmowie kwaflifikacyjnej nie ma testu z ortografii bo bys do konca zycia byla bezrobotna.i masz racje nie wypowiadaj sie jesli nie wiesz jakie sa nasze obowiazki.mowisz o tym tylko co widzisz.z reszta jak cie tak to boli to skoncz sie wyzalac na kafeterii tylko gnaj do KR i sie pozal u niej/niego bo jak czytam twoje wypociny to mnie krew zalewa.najmadrzejsza ze wszystkich a pewnie najwiekszy leser na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie takie są najgorsze bo wymądrzać się i dyskutować to umieją bardzo dobrze ale jak coś trzeba zrobić to nie potrafią!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam to wszystko i wierzyc sie niechce jaki burdel na sklepach i znienawidzenie......ja pracuje juz 2,5 roku.... kierowniczke mam bardzo ok:) niema problemu z wolnym czy z załatwieniem czegokolwiek pracuje na rowni z nami i niefocha się z tego powodu.... w sklepie jest luzna atmosfera wrecz bezstresowa bo dogadujemy sie bez problemu....i jak juz sie nieda inaczej to z najtrudniejszej sytuacji potrafimy pożartowac ...jak jest jakis problem to go omawiamy nikt na nikogo nie krzyczy..... kierowniczka zamyka dwa razy lub raz... ale to zewzgledu na nas bo i mi i koleżance tak pasuje moge dzieci wyprawic spokojnie do szkoły załatwic co muszę ,itp...mam 3 zamkniecia w tygodniu max pozostale dni zazwyczaj wolne lub rano omawiane sa z nami grafiki zaraz po zrobieniu na brudno....nawet dostajemy dlugie weekendy raz jedna raz druga ..ja wole np.1 tydzien pobyc czesciej a drugi prawie wcale.... wieć dziekuje opatrznosci ze niemusze pracowac z zadna naburmuszoną pannica.....i że u nas naprawde nikt nikomu złośliwosci nie robi ...zresztą to zawsze nam powtaża kierowniczka..... że dogadać można się zawsze tylko obie strony muszą wykazać incjatywe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też dziewczyny mają max 3 zamknięcia pozostałe dni na rano albo wolne ale dla nich te 3 dni to za dużo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady Schlecker
dziewczyny czy dostałyście juz rozliczenia na ubiegły rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kierowniczek
nie pracuję w tej firmie ale przez przypadek poczytałam trochę to forum i włosy dęba mi stają jak wyrażają się tu kierowniczki ja też pracuję jako kierownik w dużym markecie ale nie wyobrażam sobie abym mogła tak się wyrażać nawet na forum o swoich pracownikach, to świadczy o poziomie kultury osobistej którą reprezentują te panie. Panie kierowniczki trochę szacunku dla pracownika pamiętajcie że teraz nimi jesteście ale za rok możecie już być tylko zwykłymi pracownikami-kasjerami i jak w tedy będziecie się czuły jak kierownik będzie jechał równo po was jak po śmieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerabierze
Ach te "przypadkowe" osoby i "przypadkowi" klienci na naszym forum, żałosne... tak, zapewne z kierownika do śmietnika, kwestia ambicji, normalniejsze żeby za rok być albo dalej kierownikiem albo już przynajmniej regionalnym ale każdy ma swój zapał albo jego brak żeby dać się zdegradować na sam dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvpppll
brawo brawo!!ku**ica bierze a nie cholera :D masz racje i popieram. przypadkowo trafić to można na znajomego a nie kur**na forum schleckera. cholerne uciśnione owieczki. wiecie co? gdybyscie sie nadawaly na kogos wiecej to byscie cos w tym kierunku zrobily a nie jęczały na forum ze wam zle jako kasjerki.skończcie srać powyżej własnych dup a jesli uwazacie ze jestescie niewlasciwymi osobami na niewlasciwym miejscu a KR nie potrafi was biednych docenic to won do posredniaka szukac roboty jako kierownik. siedzeniem na dupsku i narzekaniem na caly swiat ŻADNA Z NAS STANOWISKA KIEROWNIKA NIE DOSTAŁA a wy kur**a wszystko za darmo byście chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kierowniczek
Czy myślicie że tylko pracownicy wchodzą na wasze forum a nikt poza wami nie czyta to się mylicie.Ja nie jestem ani za pracownikiem ani za kierownikiem choć sama nią jestem i wiem jak wygląda ta praca jaka jest presja na kierownika,bo plan nie wykonany,bo wydajność mała,bo brak towaru mimo że się go zamawia,bo pracownikowi nie dało sie wtedy wolne kiedy chciał,bo klienci są upierdliwi bo nie ma tego co chcieliby kupić,bo nie przyszły produkty promocyjne itp. U nas jest tak że kierownik ma niedzielę wolną a w tygodniu chodzi tylko na rano bo ma dopilnować wszystkich spraw, ale mnie chodzi o coś innego a mianowicie o to w jaki arogancki sposób wypowiadacie się o pracownikach mimo że to jest tylko forum,przecież można po ludzku napisac a nie od h... k... itp. a to świadczy tylko o poziomie inteligencji i sposobie bycia takiej osoby,dlatego napisałam że raz sie pracuje jako kierownik a czasami może być tak ze będzie się tylko kasjerem i każda z nas nie chciałaby żeby w ten sposób przełożony tak wypowiadał się o nas.Nie wiem jak u was jest ale u nas jak przyjmują na kierownika to nie tylko wykształcenie i staż pracy się liczy a przede wszystkim komunikatywność,współpraca,mobilizacja załogi itd. Czytając wasze wypowiedzi to odnoszę wrażenie że jesteście sflustowane,zmęczone sytuacją w pracy a to jest niedobre bo taka atmosfera przenosi sie na całą załogę i nigdy w takiej sytuacji nie będzie dobrze. Życzę powodzenia wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvvppl
o jak ładnie o jak idealnie. idylla...gratuluje wspolpracy z samymi świetnymi ludźmi, nic tylko pozazdrościć załogi. jeśli mozna wiedziec gdzie tak wspaniale jest? co do twojej wypowiedzi chyba masz mały problem z czytaniem ze zrozumieniem.czy ktokolwiek tu nazwał pracownika ch**em czy ku**a??zdaje mi się że nie no ale kazdy interpretuje jak chce. i na koniec absolutnie nie czuję sie SFLUSTOWANA cokolwiek to znaczy ani SFRUSTROWANA ani także zmęczona jak to powiedzialas "sytuacją w pracy" (btw nie wiem o jaka sytuacje chodzi) a wrecz przeciwnie: jest mi całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kierowniczki
wasze dni są i tak juz policzone ,zobaczycie już niedługo będa zamykać sklepy jeden po drugim,ciekawe czy bedziecie wtedy takie mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotkapilka
oczywiscie ze bedziemy, nie ta praca to inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotkapilka1
"ciekawe czy bedziecie wtedy takie mądre" nie wiedziałam ze strata pracy może obniżyć poziom inteligencji ale widać że masz w tym jakieś doświadczenie skoro tak twierdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kierowniczki
a czy ja pisałem że jestem bez bracy???Pracuje i mam się dobrze ,powodzenia w szukanu pracy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kierowniczek
".skoncz pieprzyc bo jak takie cos czytam to mnie krew zalewa" .-------a to co nie arogancja "grafik nie jest ukladany dla ciebie tylko dla mnie czyt. kierownik" ------ grafik jest układany po to aby sklep dobrze funkcjonował a nie dla kierownika "anic tylko jęczenie. ku**a nawet pracujac 5 dni w tyg nie zrobisz wiecej niz 4h dziennie!!!!!!" -------- brawo bardzo dobre tłumaczenie pracownikowi i motywowanie go !!!!!!! "i chyba nie od parady masz pseudonim down, z resztą jak się praca nie podoba, grafik i kierowniczka to wyp..... będzie z głowy problematyczność twoja." --------- to nie obrażanie i poniżanie ? "ale mnie chodzi o coś innego a mianowicie o to w jaki arogancki sposób wypowiadacie się o pracownikach mimo że to jest tylko forum,przecież można po ludzku napisac a nie od h... k... itp." -----czytaj dobrze bo nie napisałam że wyzywacie pracowników od h... i k... tylko o arogancji w stosunku do pracownika ,a pisać na forum można inaczej a nie używając takich słów. brawo brawo!!ku**ica bierze a nie cholera masz racje i popieram. przypadkowo trafić to można na znajomego a nie kur**na forum schleckera. cholerne uciśnione owieczki. wiecie co? gdybyscie sie nadawaly na kogos wiecej to byscie cos w tym kierunku zrobily a nie jęczały na forum ze wam zle jako kasjerki.skończcie srać powyżej własnych dup a jesli uwazacie ze jestescie niewlasciwymi osobami na niewlasciwym miejscu a KR nie potrafi was biednych docenic to won do posredniaka szukac roboty jako kierownik. siedzeniem na dupsku i narzekaniem na caly swiat ŻADNA Z NAS STANOWISKA KIEROWNIKA NIE DOSTAŁA a wy kur**a wszystko za darmo byście chciały .-------- to jest odpis do mnie mimo że nie jestem pracownikiem waszej firmy i nie dziwcie sie że pracownicy też w ten sposób piszą bo same takimi wpisami prowokujecie ich.Nie napisałam że u mnie w pracy jest idylla i sami święci pracują bo to byłoby kłamstwo, ale trzeba mieć podejście i rozmawiać z pracownikiem dlaczego tak jest a nie inaczej.To nie właściciele firm z Niemiec,Francji czy Portugalii wywierają presję i tak traktują pracowników tylko Polacy bo jest "wyścig szczurów" dlatego my którzy jesteśmy na samym dole tej drabiny szanujmy się nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUAAAAAAAAA
BARDZO PROSZE O INFORMOWANIE KLIENTÓW, ŻE SZKOP OSZUKUJE NA PAPIERZE AS. 10 ROLEK SPRZEDAJE PO 10,99. SKLEP OBOK REGINA 8+1GRATIS ZA 9,60. MAKRO 8 ROLEK SUPER PAPIERU ARO PO 4,70. NIE POMAGAJCIE SZKOPOWI W OSZUKIWANIU POLAKÓW I WYWÓZCE NASZYCH PIENIEDZY ZA GRANICE. TEGO BANKRUTA JUŻ NIC NIE URATUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba odebrało
mowę niektórym po takim wpisie z którym zgadzam się w 100% może teraz zaczniemy normalnie rozmawiać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerabierze
Weź spier**** w takim razie z tą swoją wielce kulturą do siebie, a nie praw kazań, bo jakbyś u nas pracowała to byś tak samo cholery dostawała od tych porąbanych zasad, nakazów i zakazów i pracowników wszech źle mających i regionalnych cudowymagających!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam jest tak wszystkim źle to dlaczego tu jeszcze pracujecie?? Macie już tyle doświadczenia w handlu że na pewno znajdziecie inną,lepszą i bardziej prosperującą firmę która was zatrudni i nie będzie od was wymagać niestworzonych rzeczy i dostaniecie lepszą płacę, wolne weekendy i będziecie pracować 2 dni a resztę siedzieć w domku:-) Nie przemęczycie się i nawet rączek sobie nie upapracie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!????!!!!
a mnie zastanawia.....co jest takim cudem w tej firmie ze niby nieda rady tego zrobić???...ze co cos poprzestawiac...zmiane cen zrobic....jakas przebudowe raz kiedys....???hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boki zrywać
Jak mi smutno i źle to wchodzę na to forum,śmiechu po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
Najsmieszniejsze jest to, ze maja gdzie wylewac swoje smutki i zale .. nie zdajac sobie sprawy z tego, ze psuja opinie naszej firmy. Identyczna sytuacja jak z Polskim Rzadem- kazdy wie najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka już nasza mentalność
lubimy się obrażać i nie widzieć swoich błędów,forum jest dla wszystkich i ja jestem za tym aby na nim dyskutować wspierać się wymieniać poglądy ale tak jak wczesniej napisał ktoś szanujmy się nawzajem .Jest tak jak jest w naszej firmie lepiej chyba już nie będzie aby nie gorzej..... na jednym sklepie potrafią się dogadać a na innym nie.Jestem zadowolona że u nas choć jest ciężko potrafimy stworzyć sobie fajną atmosferę i pomagać sobie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre sobie to po co tu zagladasz?najlepsze jest to ze sie boicie ze gora przeczyta a nie mowcie ze psujemy wizerunek firmy to raczej wy go psujecie!bo jak mozna okreslic tego ktory niestosuje sie do tego co szef powiedzial i pismo w tej sprawie bylo?chodzi oczywiscie o to ze mialyscie chodzic od poludnia?i gdzie wasze dostosowanie sie do polecenia szefa?ja tez pracuje w tej upadlosciowej spolce u nas jest to samo czyli tylko my zamykamy sklep kierownik ani razu w sobote tak samo niezamyka.przeciez w innych sklepach np.odziezowych kobietki pracuja od 10 do 18 i nienarzekaja a wy nauczylyscie sie ze tylko rano przyjsc odpieprzyc i godbye.niestety w handlu tak jest ze sie siedzi po calym dniu w pracy i wy za to macie zaplacone a my?marne grosze my mamy tylko wam pomagac!dobrze kolezanka napisala ze wasze dni w tej firmie sa policzone my zwykly pracownik znajdziemy prace a wy z tym waszym wygorowanym ego bedziecie miec ciezko a bron boze jak dostaniecie kierownika ktory was bedzie tak traktowal jak wy nas!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
WYPRASZAM SOBIE.! JESTEM KIEROWNIKIEM I PRACUJĘ OD OTWARCIA DO ZAMKNIĘCIA CO DRUGĄ SOBOTĘ. DO TEGO OD OTWARCIA DO ZAMKNIĘCIA JEDEN DZIEŃ W TYGODNIU LUB DWA GDY MAM SOBOTĘ WOLNĄ. NA 6.00 RANO JESTEM NA DOSTAWIE I PRACUJĘ DO 15.00. MAM TYLKO JEDEN DZIEŃ W TYGODNIU WOLNY (NIE KILKA JAK KASJERKI). PROSZĘ NIE WRZUCAĆ WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORKA! AHA! I NIE NARZEKAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
Witam ja pracuje w shlekerze juz od roku, praca byłaby ok gdyby kierowniczka byla troszke inna to praca była b ok. w lutym miałam tylko 1 dzien wolny i 2 dni na rano aa drugi pracownik z 6 dni wolnego i 11 na rano .Gdzie tu sprawiedliwośc .KR nie pokazal sie od grudnia tylko jej asystentka była.Troche mnie irytuje to ze jestem K+ a wypłata niczym sie nie rożni od drugiej kasjerki. Pit-11 do tej nie wysłali [pzdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z MAŁA//// ja też jestem kierownikiem pracuję 2 lata w tej firmie i u mnie nie ma żadnych problemów z grafikiem zamykam sklep 2 razy w tygodniu na dostawie jestem cały dzień i pracuję wszystkie soboty promocyjne . dogadałyśmy sie z dziewczynami że każda z nas zamyka sklep 2 razy w tygodniu i nie ma problemów więc proszę nie pisać że wszystkie kierowniczki są takie złe . pozdrawiam i życzę lepszej współpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arkola
U nas kier dała koleżance też 2 dni na rano a resztę na popołudniu i jak przyjechał KR to koleżanka zgłosiła mu i kierowniczka dostała bure przy nas i jeszcze KR powiedział że jakby była kontrola PIPU to dostałaby karę za to i od tego czasu nie ma problemu stara się układać grafik sprawiedliwie. pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×