Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
A to nasza wina że są sklepy nierentowne??? Nasza wina że najpierw przez rok czy dwa lata towaru nie było jak klient pytał i odszedł do konkurencji??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu powraca temat wypłat . Wypłata będzie w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, nie jesteśmy zdziwione, że sklepy są zamykane bo nie osiągają planowanego obrotu - wszyscy zdają sobie sprawę, że sklep jest po to żeby przynosił dochód! Chodzi o sposób w jaki to się dzieje, o potraktowanie jak śmieci pracowników którzy starali się jak mogli żeby obrót podnieść! Zgadzam się z poprzednią osobą, że nie da się z powrotem przyciągnąć straconych klientów którzy wiecznie pytają chociazby o lenory 5-litrowe, białego jelenia! I w końcu odchodzą do konkurencji... a dayli nie przyciągnie ich znowu bez żadnej reklamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata musi być na koncie 10-tego więc będzie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie sklep który nie wyrabia normy powinien zostać zamknięty ale nie tak jak w Dzierżoniów gdzie kierownika zmieszali z błotem bo nie ciągnęła za rence klientów do sklepu tak jak to robią inne lepsze kierowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłaty nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - te co w pko- macie wyplaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć mam składam wypowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spółdzielczy tez nie i PKO nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytalam, maja byc dzisiaj wyplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zaczną Wam mówić żebyście szukały innego lokalu, zaczną mówić o nieskładaniu zamówień rzekomo z powodu dużego zatowarowania sklepu, dostawa pomimo zrobionego zamówienia nie dotrze - uciekajcie... To droga do zamknięcia sklepu, ale regionalna będzie Was okłamywać do samego końca - o zamknięciu sklepu dowiecie się tego samego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zachodnim tez nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie po 17:00 nie panikujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uu jakie ożywienie na forum dawno tu nie byłam No jakie zmiany z reszta do przewidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w pko dalej nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanaS
Wbk jest. Ja już po 11 miałam. (przez worka) Ja nie mam żalu ani nie jestem wściekła o to, że sklep zamknęli bo to było do przewidzenia, że prędzej czy później rozstaniemy się, ale mam ogromny żal i złośc o to w jaki sposób się to stało i tyle czasu idiotki z nas robila A.P. Wystarczyło dac znac parę dni przed żeby człowiek się przygotował i zaczął zanosic CV. Ale robiła nadzieję, że to nic złego i mamy byc spokojne.Jeśli na umowę zlecenie dadzą Ci okres wypowiedzenia np 7 dni tak jak mi to przez 7dni miałam jeszcze tam byc i prawo przewiduje, że jeśli nie dostosuję się do tego oni nie muszą wypłacic mi pieniędzy. Fakt - kierownika obsmarowała równo- a nie miała podstaw takich bo jeśli przyjechała raz na ruski rok to nic nie mogła stwierdzic, to my pracowałysmy we 3 i to my wiemy jak było. Więc jeśli czyta to, któraś z kumpel A.P to wiedzcie, że to nikt i nic dla mnie, bo psy się lepiej traktuje a ta cała koordynatorka nasza była po to żeby pomóc a nie dołki kopac pod nami. Los bywa przewrotny :D Oby pod A.P i A.B(koordynatorka) nikt dołków nie zaczął kopac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mBank ma już wypłatę z Dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dgj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego nikt nie mówi wprost o kogo chodzi,tylko sypiecie inicjałami.Skoro macie takie żale to piszcie wprost. Anna Pawluk-traktuje ludzi jak śmieci. Ania Bała to najbardziej dwulicowa dziewucha jaką znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanaS
w sumie racja. Anka jest dwulicowa, tylko potrafi dupsko lizac. A aneta..... to az nie chce mi sie wiecej komentowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wspomniał o Annie, przypomniało mi się jak zadzwoniłam do niej w pewnej sprawie by w czymś mi pomogła. No i na koniec powiedziała "....tak żeby Aneta nie darła ryja, bo wiesz jaka ona jest". To odnośnie tego jaka jest fałszywa i dwulicowa bo z tego co czytam i nasłuchałam się od dziewczyn to ona podlizuje się Anecie, a za plecami gada na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna ,Kasia,Ewa i jeszcze tam inne pracować, roznosić gazetki a nie pół dnia przez telefon obgadywać inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od paru dni już tam nie pracuję i czuję się świetnie .Powodzenia życzę wszystkim poszukującym pracy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tej Anny Pawluk ale z waszych komentarzy wynika , że traktuje ludzi jak śmieci. ...A kim ona jest ???? I kto jej dał takie prawo do traktowania Was??? Może w końcu się ktoś nią zainteresuje. ....i da jej popalić. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, które pakują sklep w Dzierżoniowie Aneta pewnie zabrała żeby nabrały wprawy. Ich sklepy będą następne do zamknięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę źe kaźdemu jest cięzko więc nie dolewajcie oliwy do ognia.Te które pakują inny sklep napewno teź się boją odmówić,a te którym pakują sklep mają źal.Tak sie to nakręca ale myśle źe i jedni i drudzy to przeźywają.Jeszcze jak był SCHLECKER osoby które odmawiały pomocy regionalnym potem miały przerąbane.Ja i jednym i drugim nie zazdroszczę:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przeżywają, że słowem nie potrafią się odezwac. Anka taka mocna dzien wczesniej mówila " przyjadę i porozmawiamy sobie, spokojnie" bla bla bla bla. Jak chcialam z Anką rozmawiac to nie odezwala sie wcale. Nikt nie dolewa oliwy do ognia, tylko stwierdza fakty jakimi śmieciami są te dziewczyny. Nikt nie ma żalu przeciez o zamkniecie sklepu bo 5 lat nie mamy i zdajemy sobie sprawe, ze nikt do interesu nie bd dokladal tylko o traktowanie nas i zalatwianie spraw w ten sposob jak zrobila to aneta. Ona oczekuje szacunku i my rowniez, a caly ten czas dostawałysmy tylko po mordzie. Chcemy ostrzec inne dziewczyny zeby nie daly do konca sobą pomiatac bo rozczarują sie nie milo w ostatni ich dzien roboty ( z zaskoczenia w dodatku) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyrektorka wyrzucili z poprzedniej pracy i ręce złożyli w podziękowaniu... teraz Dayli doprowadzi do bankructwa.. zaczyna zamykać sklepy i wiedzcie że w rezultacie zamkną wszystkie.. on myśli że debili ma przed sobą jego meile.... i pomyśleć że są jeszcze wśród nas osoby naiwnie wierzace że nie stracą pracę... ojjj dyrektorku.. sprawy się posypią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie on przedtem pracował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on tez sie nadaje. Czytalam ze dayli ma otworzyc od 300-350 sklepow w polsce jak narazie maja zamknac okolo 40 sklepow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×