Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Wiecie ja juź chyba się zaczynam wypalać:-(w ciągłym stresie to tak długo sie nie da,ide do tej pracy jak na ścięcie.Szkoda źe tak nie mam odwagi walnąć pięścią i powiedzieć co o tym wszystkim myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo, ktoś przede mną wyraził moje myśli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mam !może w końcu się zorganizujemy i zbuntujemy Dziewczyny !tak być nie może !!!!szacunek w pracy jest najważniejszy ! przecież są sądy ,PIP ...kurde trzeba pozew zbiorowy zrobić co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy tak tylko gada, a nikt naprawdę się nie odważy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niby czemu ? lubisz jak tak Cię traktują i na sile musisz się uśmiechać do klientów a wiesz ,że ta praca nie daje Ci satysfakcji jak kiedyś ?!bo ja mam już dość! jestem gotowa do działania i czekam na wsparcie Kobiet ,które się nie boją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm madrze napisane. Nie ma sie czego bac. Jak dobrze zagramy to damy rade z tym wszystkim. ! Pamiętacie sprawę z empikiem ? było głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sąd pracy jest dla Nas ....byłam zasmakowalam nie ma się czego bać tylko musze mieć Wasze wsparcie ...pozew trzeba napisać i tyle ...jak ciągle będziemy milczeć psychicznie wysiadziemy , depresja Nas czeka ,z której ciężko wyjść! dziewczyny z biedronki wywalczyły swoje a jak miały ! teraz to jeden zakład gdzie ludzi się szanuje a jaki socjal mają ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno ...z autopsji wiem ,że sądów się boją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dajcie sobie trochę luzu , bo w tej sytuacji to i tak nic się nie da zrobić. Te, które są zagrożone niech szukają sobie nowej pracy wiem, że ciężko teraz dostać pracę, ale uwierzcie mi ,że w końcu coś znajdziecie.Dayli to nie koniec świata, lepiej mieć zdrowie i spokój niż non stop żyć w stresie,do pracy chodźcie ,ale bez przesady i co wam zrobią zwolnią za zbyt niską sprzedaż przykasowa ...... za takie coś !!!!!! JA również pracowałam w Dayli 4 lata i wiem co mówię i co przechodzicie ,teraz znam realia pracy w sieciowkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz Ty pracowałas a my pracujemy i chcemy stworzyć dla siebie lepsze warunki bo praca nie jest zła....co mamy się poddać i dawać tak traktować bo "ktos" dalej sra niż widzi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej bym nie brała na poważnie tego, co ten bloger opisał o Empiku, strasznie przekoloryzowane i za dużo faktów się nie zgadza. Chciał narobić szumu wokół siebie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ludzi pracujących w EMPIKU coś mi nie pasuje to co tam pisze a to co mi te dziewczyny opowiadają.Ale fakt jest źe trzeba pomyśleć co zribić źeby znowu praca w tej firmie była znośna bo tylko chcemy godnych warunków pracy,jesteśmy ludzmi i tak teź chcemy być traktowani bez wyzwisk i poniźania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak przeczytałam to co pisał o Empiku to przypomina mi to w jakimś stopniu Dayli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Dayli musimy cicho siedzieć ,uśmiechać się i przytakiwać ,gdy ,,góra,,mówi do nas takie farmazony ,że aż przykro ,Ci regionalni nie mają zielonego pojęcia o handlu,a o zarządzaniu kadrą ludzką to nawet nie słyszeli ,musimy udawać głupsze niż jesteśmy, niech się cieszą ,ale długo tak się nie da ,trzymajcie się dziewczyny,prędzej czy póżniej to łódka ,bo na pewno nie jest to okręt ,pójdzie na dno ,na ciągłym straszeniu nas daleko nie zajadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super określone ! :) powodzonka również ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze niechce mi sie tego czytać dajcie spokój z tymi farmozonami to jest nudne i monotematyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co czytasz;-)nikt cie tu nie zmusza do wchodzenia,A my mamy prawo się wypowiedzieć od tego forum jest dzieje się źle i kaźdy jakoś chce odreagować lepiej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak idzie Wam czyszczenie magazynow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idż reaguj gdzies indziej wypłakałaś śię wyżaliłaś nie rób z siebie sieroty wiekszej niż jesteś i oszczędz wszystkim tych żenujących lamentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ostatniej chwili : kazdy sklep co ma 1000 i mniej dziennego obrotu bedzie zamkniety . Do konca lipca maja zostac tylko najlepsze sklepy tak wiec spinamy pośladki i do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dzien dzisiejszy przewidziane jest zamkniecie ok 40 sklepów w całej polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nech reagują te co pracują a nie te co na wypowiedzeniu są .Znajdzcie sobie forum pt. ,,szukam pracy''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jelenia gore tez maja zamknac-potwierdzone info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wkurzacie wszystkich i siejecie zamęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pusta dziewucho jestes... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda kierowniczka z jeleniej jest extra babka ale to najgorszy sklep zaraz po dzierzoniowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zwracaj uwagi na pustaka bo jak zwracasz to pustak sie cieszy udawajmy, że tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tak Cie w tym boli ? nawet nie wiesz jak Ty wkurzasz innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kowary maja byc zamkniete w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×