Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tea80

krem pod oczy w wieku 28????

Polecane posty

Gość Tea80

Witam,mam pytanie czy w wieku 28 lat stosujecie juz kremy pod oczy?Jezeli tak to ktore sa dobre i w miare tanie,i czy nie jest tak ,ze jak zacznie sie uzywac takiego kremu(jak wszystkie przeciw zmarszczkom) to trzeba juz stosowac je regularnie przezcaly czas? Moja mam ma lat 45 i nigdy nie stosowala zadnych kremow przeciwzmarszczkowych takze tych pod oczy i ma swietna cere praktycznie bez zmarszczek,ja mam cere mieszana ,stosuje zwykle kremy nawilzajace lub ochronne np nivea,boje sie siegnac po krem przeciwzmarszczkowy,tym bardziej ,ze zmarszczek u siebie nie widze jako takich:P,jednak od pewnego czasu budze sie z podpuchnietymi oczami,śińców nigdy nie mialam i nie mam ,ale skore mam bardziej wrazliwa i pomyslalam o zakupie kremu pod oczy...tyle ,ze sie kompletnie na tym nie znam, Pomozcie dziewczyny i napiszcie jak to u was jest z tymi kremami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widzisz
Oj nie tędy droga,te sieńce pod oczami świadcza o złym odrzywianiu się ,przemęczeniu ,niedotlenieniu lub zakaszeniu organizmu,wiec lepiej tutaj popracować nad sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila28
też mam 28 lat. Od około 2 lat stosuję kremy dermika preventi, również pod oczy.Jest to swietny krem nawilżajacy a nie przeciwzmarszczkowy.Polecam. Cena ok 38 zł. W naszym wieku jeszcze za wcześnie na przeciwzmarszczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tea80
Sincow wlasnie nie mam i nigdy nie mialam,od pewnego czasu tylko budze sie podpuchnieta i czuje ,ze mam strasznie wrazliwa skore pod oczami,Lila,powiedz prosze na jak dlugo starcza ci ten kremik?38zl to jednak nie jest za tanio ,ale moze warto zainwestowac,z 2 strony jezeli jest to krem nawilzajacy,to krem do twarzy nawilzajacy tez powinien spelniac to zadanie,(u mnie akurat sie nie sprawdza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogutka
jej, przerazilam sie.. bo ja stosuje kremy odkad skonczylam 22 lata (teraz mam 27 lat).. Od zawsze cierpialam na podkrazone oczy - lekarka mi wyjasnila, ze jestem zdrowa, a po prostu mam kiepsie krazenie pod oczami i dodatkowo cienką skórkę. Profilaktycznie zaczelam uzywać kremów pod oczy, po to, by rano wygladały na wypoczęte. Wiele przetestowalam, łacznie z reklamowanym Nivea dotlaniajacym, ale niestety - efektu nie bylo. Od kilku miesiecy uzywam kremu pod oczy Eveline http://www.sanusmarket.pl/krem-oczy-powieki-blysk-mlodosci-eveline-p-341.html i nawet jestem zadowolona. Polecam równie mocno kosmetyki naturalne Femi - ale one sa droższe. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila28
Stosuję 2x na dzień i na noc więc wystarcza mi na jakieś 3 miesiące. krem poleciła mi kosmetolog i w moim przypadku świetnie się sprawdza. Dermika - Preventi - Odżywczy krem pod oczy i na powieki SPF 6 z prekursorami ceramidów. Cytuję: Bogaty w składniki odżywcze. Idealny dla młodych kobiet, chcących utrzymać młody wygląd przez długie lata, zapobiega pierwszym zmarszczkom. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ja co wie
Był juz taki topic o sińcach pod oczami i opuchliznie. Ktośpolecał specyfik homeopatyczny z apteki. Nie pamietam dobrze nazwy ale sie nzawyał jakoś "Lympho".....-coś tam. Podobno niedrogi i pomógł wielu osobom, które juz majatek wyfdały na testowanie różnych drogich kremów na ten problem. Popytajcie w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy stosujecie JUŻ??? chyba dopiero ;) powinno się je stosować od 20 r.ż. jeśli nie masz specjalnych problemów z cerą ani różnicy między skórą pod oczami a resztą twarzy, to może to być ten sam krem pod oczy, co do reszty twarzy. ale zwykle skóra w tym miejscu jest inna, nawet, jak ktoś ma cerę mieszaną i używa do niej lekkich kremów, to pod oczami może mieć suchą, wymagającą bardziej treściwych kremów. na noc używam kremu nawilżającego lub odżywczego (teraz mam Seeing is believing Oriflame), a na dzień z filtrami - zazwyczaj ten sam, co do reszty twarzy, rzadziej osobny (aktualnie SPF 30 Biodermy), od czasu do czasu coś przeciwzmarszczkowego na całą twarz (retinaldehyd - np. Diroseal Avene).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27 lat i nie stosuję na razie żadnych pod oczy. nawet się kiedyś przymierzałam - wybrałam specjalnie taki który niby jest testowany, nie podrażnia, nie alergizuje, nie koliduje z soczewkami itd. Jak posmarowałam pod oczami to myślałam że mi je wyżre :( Nie wiem czy to ja jestem jakaś nienormalna czy te kremy takie agresywne w działaniu. Jak się znowu zdecyduje to pewnie na jakąś Dermikę nawilżającą, bo na codzień używam ich kremów do twarzy i są rewelacyjna jak dla mnie. Mogę ten krem też normalnie pod oczy wklepać i nic mi się nie dzieje złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe Taka konieczność pojawiła się także u mnie. Dlatego postanowiłam wykonać je sama w domu korzystając z półproduktów kosmetycznych. http://mlodzinadorobku.pl/kosmetyki-przeciwzm arszczkowe-zrob-je-sama/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikkk

Używam pod oczy https://e-naturalne.pl/pl/p/Eye-up-Lift-Gel-Liftingujacy-zel-pod-oczy-mrozone-czerwone-winogrona%2C-kwas-hialuronowy%2C-woda-morska-glebinowa/1162, a trafiłam na kosmetyk po przeczytaniu właściwości czerwonych winogron. Na pewno po miesiącu zauważysz pozytywne wyniki, bo jednak to jest kosmetyk z wysokiej jakości kwasem hialuronowym. Wiele blogerek się nawet o tym kremie pozytywnie wypowiada. Za kwas hialuronowy chyba największy plus.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry jest krem nawilżająco- kojący z Bielendy ze zbożami- pszenica, owsem z tej serii Vegan Muesli. Cienie pod oczami miałam okropne, co rano podpuchnięte oczy , dzięki temu kremowi wyglądam w końcu jak człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×