Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka_dziwn_ja

porada potrzebna natychmiast! prosze

Polecane posty

Gość taka_dziwn_ja

odnosnie sukienki studniowkowej.. kiecka juz jest,krojem podchodzi pod hiszpanke.. tu gdzie widac material od spodu jest ciemnoczerowna a ogolnie cala czarna.. do tego kabaretki i buty na malym obczasiku doslownie 1cm,zgrabne takie,zakryte z czubami takimi normalnymi nie okragle! i pytanie czy moze byc taki stoj tzn kabaretki i buty.. a pytanie nr2. to jaka koszula dla chlopaka ? zeby bylo ladnie:) on nie chce ciemnobordowej takiej jak dol od sukienki,wiec moze by tak czarna i do tego krawat w kolorze tego dolu.. za wszelkie porady bede bardzo ale to bardzo wdzieczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
no niech sie ktos odezwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest obczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
darujcie wszelkie bledy ort sty. itp.i pomozcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno pasować ale tak w ciemno trudno do końca powiedzieć. koszula z czerwonym lub bordowym krawatem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
a cos odnosnie mojego stroju jeszcze mozecie powiedziec? czy do hiszpanki wg.was pasuja kabaretki..? co do tej koszuli to wlasnie sadze ze czarna i krawat jakis ciemnoczerwony albo bordowy bedzie oki.. zlwaszcza ze on ma ciemne wlosy jest mu ladnie w czerni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
moze nie umiem dobrze opisac tych moich butow,wiem ze lepsze bylby wyzsze,ale chce sie dobrze bawic na tej imprezie,nie przepadam za wysokimi,one maja maly opczas ale sa bardzo zgrabne.. szkoda ze nie moge fotek tu przeslac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zuzka_
Mysle ze facet w ciemnych wlosach, czarnej koszuli i czerwonym krawacie bedzie wygladal bosko :) i napewno bedzie to pasowac do twojej sukienki. a jesli chodzi o kabaretki to moim zdaniem sa juz na tyle przedawnione ii moim zdaniem nieladne ze nie powinnas ich ubierac. pozatym duzo zalezy tez od wygladu sukienki... kabaretki bardzo latwo się podzieraja, a jesli lubisz sie bawic to pewnie jak to zwykle bywa na studniowkach i weselach to po paru godzinach wszystkie dziewczyny tancza bez butow :) a w takim przypadku twoje kabaretki nie beda wygladaly dobrze. powinnas kupic sobie ladne rajstopki w kolorze ciala, albo ponczochy z jakims wzorkiem tak od piety do kolana tylko od zewnetrznej strony łydki, moze jakas spiralka albo jakies lodygi z liscmi.. slicznie to wyglada i nigdy nie wychodzi z mody :)) i koniecznie nie zapomnij o podwiązce!! sama mam stódniowke (wlasciwie moj chlopak) 27 stycznia i tez nie moge sie doczekac:) ja sie ubieram troszke na styl retro, czarna sukienka obcisla na piersiach i szeroka od bioder do kolan, czarna w biale groszki i z kokardką, i do tego bardzo wysokie buty ktore kocham nosic :)) powiem ci jeszcze tyle, jesli widac dosc ta czerwona czesc twojej sukienki, dobierz sobie czerwona bizuterie, np kolczyki albo wisiorek i czerwona torebke albo buty :) napewno ebdziesz wygladac ladnie!! :)))))) a zdjecia mozesz dodac na tej stronie http://www.speedyshare.com/ i wyslac nam link :)))) ja chetnie zobacze i doradze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
dzieki za wszystkoe odp.moze ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweea
popieram zuzke, zaloz zwykle rajstopki i czerwone dodatki(buty, torebka,korale) to cie ozywi i bedzie sie ladnie razem prezentowac, ja w tym miesiacu mam wesele i zakladam czarna sykienke styl"bombka" ktora ma srebrna kokarde z boku i do tego biore srebrne dodtaki, mysle ze dobrze sie bede czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zleży jaki chłopak ma garnitur...Jeśli ciemny (zakładam ze taki jest) to może być mroczny efekt z tą czarną koszulą...Moze wyglądać jak wziety żywcem z pogrzebu. Nie ma co gdybać tylko niech przymierzy i sama zobaczysz czy wszystko pasuje. Ja jestem za kabaretkami...NIe wiem czy modne czy nie ale ładnie wyglądają i do takiej sukienki bedą pasować. Jeśli sie podrą to założysz drugie...Na taich imprezach trzeba mieć dodatkową parę (nawet ja miałam na swojej 100dniówce, choć byłam w sukience do ziemi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhhh
abaretki jakos tak srednio mi pasuja do hiszpanki, za duzo sie bedzie dzialo. zeby jednak nie bylo sztywno, to ja bym wybrala naturalne ponczochy ale z cuban heel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_dziwn_ja
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla biala koszula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×