Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BBBBBISZOPPPPPPPP

Buty UGG - czy sa/byly modne w Polsce? zdjecie!

Polecane posty

Gość niestety nosi
ale śą okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBISZOPPPPPPPP
sa szczytem mody czy jeszcze ekstrawagancja? nie wiem czy kupic siostrze pod choinke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nosi
nie wiem co uważasz za szczyt mody dla mnie to bezguście,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nosi
w tym sie nawet nie wygląda, poprostu strasznie wyglądają na dziewczynach,ktoś głupi je wymyślił a wszyscy sięł apiąaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBISZOPPPPPPPP
ale duzo osob je nosi? 3/4 ulicy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam i są super:) I ostatnio widzę w nich coraz więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara25
sa cudne! sama mam dwie pary UGGS, jedne krotkie w kolorze fuksji, bardzo ciemnego rozu a drugie wysokie piaskowe :) sa bardzo wygodne, cieple i naprawde ladnie sie w nich wyglada. sa o niebo zgrabniejsze od Emu :P polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
chyba żartujecie chwaląc ten szajs w Polsce na szczęście tego prawie nie widzę ale np zimą w UK te buty były plagą a dziewczyny wyglądały w nich jak niedorozwinięte ubrane z darów: po prostu te buty układają się jak kapcie, stopa zjeżdża na bok, but się ohydnie marszczy, niezgrabny jest i but, i noga z nim... tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara25
moze widzisz podrobki UGGS bo duzo jest takich w sklepach ale moje sie kompletnie nie zdeformowaly, stopa wcale nie zjezdza i naprawde to zaden szajs :P w Stanach ciagle jest mnostwo osob je noszacych i fajnie to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wole emu
Ja wolę Emu,ale te tez są ok.Tylko czy siostrze się spodobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie w UK wszyscy je nosza, ja tez takie mam, sa cieplutkie i bardzo wygodnie. A w Polsce to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam orginalne ugg i sa rewelacyjne zgadzam sie z kara 25.Podroby sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siusiaczek
:D Moja Babcia chodziła w takich 50 lat temu, jak nic nie było. Znalazłam je na strychu, Babcia sama się śmiała, że, cytuję "Wieś tańczy i śpiewa":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka33
buty modn i wygodne. glowna zaleta latem chlodza ,zima grzeja. z prawdziwej welny,dlatego tyle kosztuja. ja je mam i chwale sobie,wyrwalam na e-bay za 80 pf.czyli pol ceny ze sklepu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinusia17
Niewiem czy wiecie ale buty UGG są jeszcze lepsze niz EMU są przepiekne i bardzo modne ja mam ich 5 par i 3 pary Emu ale chwale sobie bardzie UGG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinusia17
UGG s lepiej wykonane mają fajniejszy materiał i wogule są wygodniejsze nawet można sie tego domyślec po cenie ;) a większoscia te buty sie nipodobaja i stad nazwa Ugg-skrót od UGLY czyli brzydkie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tych butach dziewczyny w usa
chodza przy temperatyrze 30 stopni i dla mnie to juz lekka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grota
w uk juz dawno moda na uggi minela, jesli ktos je nosi,to napewno nie moda ,one sa poprostu bardzo wygodne! a do polski moda jak zawsze po 2 latach dochodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam tego typu buty u kilku osób. Nie w moim stylu. Ale jeśli ktoś chce być "trendi" to musi je mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple with cinamon
kupiłam sobie 2 pary (na ebayu są o wiele tańsze niż na allegro i większy wybór --> http://shop.ebay.pl/items/?_nkw=ugg&_sacat=0&_fromfsb=&_trksid=m270&_odkw=ugg&_osacat=0 ja uważam, że są super: ciepłe, wygodne i praktyczne. fakt, może z wygladu nie są przepiękne ale w porównaniu z kozakami w czuby to i zdrowsze dla stóp, i cieplejsze. o stokroc wolę takie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczek7
Gdzie kupić Ugg lub Emu? nie chce szajsu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpewniej to w usa ugg lub emu na ich stronach www.uggaustralia.com, albo poszukaj na allegro lub ebay jednak najpierw dowiedz sie wszytkiego o podrubach bo mozna sie latwo naciąć. Ja uważam ze buty typu ugg sa super modne !! A przede wszystkim super cieple, a podobno zima 1000 lecia ma byc w tym roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matpat
Tym osoba ktore buty tego rodzaju sie nie podobaj niech ich nie kupuja i przestana narzekac. Zaloz sobie szpilki paniusiu ...i nie zapomnij rowniez zalozyc szpilek swojej babci, napewno na strychu znajdziesz takie, rowniez. Buty UGG sa nieprzecietnie wygodne i cieple. Bardzo polecam. Rowniez dla dzieci...nic lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3
Rzeczywiscie jak zwykle ograniczenie naszego narodu i te komentaze co jest modne a co nie.Poprostu sa bardzo zdrowe tylko z naturalnego tworzywa ktore jak to juz ktos napisal grzeja zima a chlodza latem.Rewelacja.Kupilam je mojej 6 letniej coreczce, sa tak wygodne ze nie chce w innych butach chodzic.Narzekaja ci co ich na nie nie stac.A prawda jest taka ze mnostwo polek chodzi w szpilach nie tylko na zakupy ale nawet na spacery po plazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tash
Ja kocham UGG :) Nie wiem czemu w Polsce nie sa tak popularne ... a szkoda . Raz przyjechalam w nich do mojej malej miesciny w Polsce to wszyscy sie gapili :// ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×