Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reno1965

Nadawajcie najbardziej niedyskretny pytanie do facetów

Polecane posty

Dziewczyny, kobiety, proponuję aby tutaj pytać o rzecze który Was zawsze nurtowało na temat seksualności Homo Erectus płci męski. Postaram.. -postaramy, mam nadzeję że inne facetów będą chętnie pomóc- aby rozwiązać Wasze dylematy.. Dla tych który to kusi.. Let’s go girls!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jak pieścić worek mosznowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena...........
Co po raz pierwszy wsadziłeś sobie w tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha.........
dlaczego faceci nie potrafią odróznic orgazmu udawanego od nieudawanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facet nie ma duzego doswiadczenia to kobieta odglosami sprawia wrażenie mu ze ma orgazm a kobiety udaja orgazm bo czuja że nie dojdą a chca zeby facet się już nie męczył.Prostytutki są perfekcyjne w udawaniu orgazmu bo im szybciej facet skonczy tym srednia zrobków im wzrasta.Każda kobieta kochając faceta chce miec z nim orgazm ,ale czasami opory moralne, kulturowe hamują jej otwarcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd ty możesz wiedzieć
czemu kobiety udają orgazm? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety udaja orgazm bo czuja że facet jest nieudacznikiem w seksie a udaje wielkiego macho do ktorego nie docieraja jej uwagi odnosnie złej stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek z penisem
piewszy raz wsadzięłm sobie kabaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd ty możesz wiedzieć
właśnie na odwrót :-o ja bym nigdy nie dała do zrozumienia jakiemuś nadętemu frajerowi że mi było z nim dobrze :-p wręcz przeciwnie..... A jeśli udaje orgazm to z innych powodów, np śpieszy mi się do domu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jak dziewczyna jest za mokra czy to wam przeszkadza?wiem ze to moze podniecac ale czy nie psuje doznan taka nadmierna wilgotnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska......
no wlasnie! jak to jest z tym nawilzeniem? bo podobno jak za sucho to zle. ale co jak jest bardzo bardzo wilgotno? ja tak mam-lekarz powiedzial ze nie ma tu zadnych nieprawidlowosci ale mi to przeszkadza strasznie jak po chwili pieszczot (nawet zdala od pipki) mam strasznie slisko w gatkach... no i jak potem facet mnie tam dotyka to majteczki sa mokre-cholernie mnie to krepuje, a juz nie wiem co zrobie jak przyjdzie mi je sciagnac (jeszcze nie doszlismy do tego etapu) :( czy was to panowie nie obrzydza??? a czy przeszkadza takie mocne nawilzenie w sexie? moze powinnam sie jakos dyskretnie wytrzec zanim on mnie tam dotknie? albo przed sciagnieciem majtek? a co z minetka? - chcialabym kiedys tego zaznac ale....czy go to nie obrzydzi? czy nie bedzie mu przeszkadzac ze tam tak mokro? prosze o szczere i rzeczowe odpowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kochając sie ze stałą
partnerką myslicie o innej? często czy sporadycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mając stałą
partnerkę dajecie się łatwo uwieśc innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podtrzymuje pytanie o tym nawilzeniu ja tez jestem mokra czy to dobrze? pytalska o ile wiem to na to nic ni zaradzisz ale jak na to zapatruja si faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanko: Czy macie czasami fantazje erotyczne, o których wstydzicie się poinformować kobietę, bo jest zbyt perwersyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole bekaale ktos
a raczej ashleyjudd nie kuma co to znaczy perwersja,bo to oznacza otwartosc w seksie,i wlasnie takim kobietom faceci mowia o swoich skrytych marzeniach i pragnieniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojrzały seksualnie facet odbiera nawilżenie pipki podobnie jak wy u nas erekcję im wieksza tym czujecie się dowartościowane Podobnie jest u nas im wieksze nawilżenie tym czuję się bardziej macho.Jak jestem podniecony to nailżenie czy lizanie mokrej cipki jest podniecjace Miałem partnerkę ktora była sucha ale chciała miec seks i gdy wyczułem ze jest sucha erekcja natychmiast mi zanikła choc ona zapewniała mnie że taka jest i jest podniecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole bekaale ktos
to dziewczyna ci sciemniala,bo jak bylam nie podniecona to bylam sucha i tez mowilam ze ja tak mam,a to sciema!bylam wtedy mloda,teraz nie musze udawac bo jak nie mam ochoty na seks to to mowie,no jest mozliwosc ze miala dni nieplodne,wtedy tudniej o mokra cipke,a jezeli chodzi o bardzo wilgotna to normalne dla dni plodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole bekaale ktos
z reszta jak mam nieplodne to moj facet mowi ze jestem mokra ale cipka ma inny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole bekaale ktos
a jak mam plodne dni to czasem jak wstaje to leci normalnie po nogach,tez kiedys sie krepowalam tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie rozmwiam o moich fntazjach seksualnych z partnerkami bo różnie one to odbieraja Fantazje są intymną częścia naszej seksualności i nie powinno się ich ujawniać Ja tez nie pytam się mojej żony o fanazje bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, co to znaczy perwersja... widocznie popełniłam błąd zadając to pytanie, ale uważam że nie wszyscy faceci są otwarci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole bekaale ktos
a ja z moim narzeczonym mowimy sobie o takich rzeczach,jestesmy razem ponad dwa lata,czasem namietny seks,czasem na sile a czasem dominacja,i swietnie nam z tym,wiec nie zgadzam sie by nie mowic obobie ktorej sie ufa o swoich fantazjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×