Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madam Dajan

10.12.2007 zaczynamy walke o piekne ciała na wiosne-lato 2008

Polecane posty

Witajcie,sorki ze tak mało odpisuje ale mam małą córcie i nie pozwała mi zbyt długo siedziec przed kompem ....zjadłam teraz porcję flaczków,które zrobiła moja babacia i to był mój obiad,kolacja bedzie ok 17:30.Dodam ze nie stosuje diety,tylko mniej jem i zero słodyczy,nie mam czasu i kaski na osobne gotowanie.Zycze powodzenia wszystkim,mam nadzieje ze razem schudniemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak wam minal dzien?? Ja jestem przed okresem i jestem troche badzie blodna niz zazwyczaj, ale sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wczoraj sie nie dałam głodowi i jezdziłam całe \"m jak miłosc\" na rowerku treningowym,ale dzis juz czuje sie głodna.Zjadłam kanapke i jogurt.ciekawe jiedy minie ta faza \"skurczania zoładka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Ja sie melduje. Nie odzywałam sie bo byłam od wczoraj u chłopaka i nie dawno co wróciłam... U mnie z dietką Ok. Z nie paleniem jeszcze bardziej Ok:D Pozdrawiam. Narazie uciekam bo zajęta troszke jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello u mnie z dietka tez w porzasiu dzis rano sie zwazyłam i waga pokazal 71,5 nie jest tragicznie ale dla mnie to duzo, za duzo o conajmniej 6,5 kilo, mam nadzieje ze mi sie to uda schudnac dzis zjadlam 3 kromki chleba 2 plasterki szynki jabłko mandarynke i zupke taka domowa przez mamite zrobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem,że od dziś zaczynam nie jeść nic po 17!!! po 17 tylko płyny!!! i już na poważnie musze sie zmobilizować i zacząć ćwiczyć. Jak wejde w rytm ćwiczeń to bedzie fajnie... A jutro musze koniecznie zrobić sobie 1 dzień głównie warzywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problem bo mój mąż to łasuch uwielbia przekąski typu orzeszki,paluszki,chrupki,słodycze i fast foody.Ja nie jem słodyczy i nie kuszą mnie przekąski ale dzis zadzwonił i powiedział ze wiezie mi zapiekanke to az mnie skreca.Cały dzien dietka plus rowerek.Czy jak zjem ok 20 tą jedną zapiekanke to bedzie grzech???Odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no to zjedz. Przecież sie nie zmarnuje;) jutro odpokutujesz:( dobrze jak po zapiekance poćwiczysz;) albo chociąz spać sie połozysz 2,3 h pózniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze spac ok 24 wiec zdąze spalic,ale powiedziałam męzowi ze jest terrorysta dla mojej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe. Bardzo dobrze mu powiedziałaś. Trzeba mu było powiedzieć,żeby zamiast zapiekanki Ci przywiózł pierś z kuraka. Albo zapiekanke wegetariańską. Ja własnie zrobiłam 8 minut ABS-brzuch. Mam teraz dużo wolnego to bede je ćwiczyć 2 razy dziennie + dodatkowe ćwiczenia na ciało ale to pózniej przed Tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katharsis_21
Cześć dziewczyny! Chętnie się przyłacze, 3 tygodnie temu zaczęłam się ograniczać (schudłam jakieś 4 kg), a od jakichś 5 dni znów wpieprzam wszystko co podejdzie mi pod rękę, waga 67,2 kg przy 171 cm, do sylwestra chciałabym z 2-3 kg zrzucić, więc na nowo musze się wziąć w garśc, bo jeszcze troche i naprawdę będę zadowolona ze swojego wyglądu. Mam zamiar ćwiczyć, bo jak do tej pory tylko dietowałam i zero jedzenia po 16. Teraz chce jeszcze się zacząć ruszać:) Choć 20 minutek dziennie, bo dla mnie jedynym ruchem do tej pory była jazda na rowerze do pracy, skzoda tylko, ze aura nie sprzyja:O A teraz własnie siedzę sobie w pracy:) W domu nie mam neta, bo mi sie popsuł ale będe zdawać relacje jak mi idzie:) Życzę powodzenia laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulkinka
hej katharsis, ja mam podobny plan- nawet te 2 kg byloby fajnie zrzucic.mam nadzieje ze sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Cześć dziewczyny:) Katharis_21 skończ z tym obżeraniem sie... bo sylwester tuż tuż:);) Ja po tych wczorajszych brzuszkach 8 minut ABS mialam dziś małe zakwasy;) Widać ,że moje ciało dawno nie ćwiczyło. Wypadałam z fazy. jak w czerwcu poszłam na BBP (brzuch,biod,pośl.) to normalnie chodzić nie mogłam;) i to z trzy dni mnie trzymało... Mam ochote odreagować i na rower bym poszła... ale pogoda taka bylejaka+szybko ciemno sie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczyny sie nic nie odzywacie? Ja dzis sie zmobilizowałam i zrobiełam sobie masaż nóg i pocwiczyłam troche. Ps. jak przed 15 zjadłam troche rosołu tak na dziś koniec już z jedzeniem. Musze sie troche pogłodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja sie trzymam,wczoraj znów rower był w ruchu..ale dzis troche nie mam nastroju...bylismy z małą na szczepieniu i okazało sie ze operacja przepukliny ją czeka....załamałam sie...ciągle cis na moje dziecko spada...dlaczego??? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze,że topic umiera. Szkoda... chyba trzeba bedzie go przerwać... po co ma być i zaśmiecać... nikt sie nie udziela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiakarp
Nie nie... nie przerywajcie go. Własnie ja chcę się dołączyć. Wiem ,że lepiej w grupie się odchudzać. Ja powiem szczerze ze jestem 2 dzień na diecie kapuścianej i zobaczę co z tego wyniknie. Trzymam i za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie badzo ciesze, ze ten topik jest. Ja pracuje 12h dziennie do tego jeszcze swieta ida, to nie mam zaduzo czasu zeby pisac ale codziennie wchodzie i sprawdzam jak wam idzie:-). Ja sie trzymam super, wczoraj po pracy ok 18 zrobilam sobie salate + pomitor i roszke takiego wloskiego sosu ok 20 kal tylko, i powiem wam ze jak to zjadlam badzo mnie bolal brzuch, chyba juz mi sie zolondek skurczyl. Brzuch mnie boli ale w glowie jeszcze siedzi mala mysl ktora kusi mnie. ja uwielbiam lody moge jesc dzien w dzien, od paru tygodni nie jadlam chociaz mam w zamrazarce, cwicze silna wole na Swieta. Wiem, ze teraz mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja. z dietką róznie. Ważne ,że staram sie na noc nie jeść bo wiem,że to grzech;) Dziś mam straszne zakwasy ale łydek;) bo wczoraj ćwieczyłam nogi. Zakwasy na brzuchu też sie troche trzymają. Mam nadzieje,że jutro już nóżki nie bedą boleć. A wieczorem Grzeszyłam. Wykapałam sie... mialam oglądać BB... nagle dzwoni chłopak,że ma ochote gdzies wyskoczyć. No to ja oczywiście szybko sie wyszykowałam i zabalowałam;) Wypiłam chyba z 5/6 piw potańczyłam ;) ciekawe czy te piwa naprawde są tak bardzo kaloryczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
)powiadasz super na zakwasy? na łydkach mnie już trzeci dzien trzyma;/;) Coą cichutko tutaj. Mnie nie bedzie na weekend ale po weekendzie mam nadzieje,że co do poczytania bede mieć;) Pozdrawiam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,no ja mam 2 kg mniej!!!!Wczoraj nic nie jadłam po 18 i o 22 az mnie skręcało z głodu wiec poszłam spac...to chyba dobry sposób???Dzis zjam kilka koreczków sledziowych z 1 kromka ciemnego chleba i koniec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqwertyy
Tia może zacznę od początku Mam 15 lat i od roku nie mogę schudnąć. Miałam już okres w którym ćwiczyłam i mniej jadłam,aż 1 tydzień. Nie mam ochoty cwiczyc,jem słodycze i wiem,ze wszystko to moja wina. We wszystkim wygladam obrzydliwie a jeszcze za miesiac mam bal gimnazjalny... Teraz powiem,ze zaczynam sie odchydzac a jutro zjem pączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdjtjjfjzfj
dfhdgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×