Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juleńka

Pytanie do mam po cc, kiedy zejdzie opuchlizna z brzucha?

Polecane posty

10 dni temu mialam cc a mój brzuch wygląda jakbym była nadal w ciąży... jestem załamana... pomimo, że jeszcze boli to smaruje balsamami wyszczuplającymi i delikatnie ściskam bandażem- nie moge juz na siebie patrzeć... Może inne mamy po cc mi napiszą jak dugo u nich ta opuchlizna się utrzymywała i wogóle jak długo będzie mnie jeszcze bolało miejsce cięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laimonka -----
proponuje przestac "szperac" przy brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oczekuj że po 10 dniach wrócisz do formy sprzed ciązy :) Na to potrzeba czasu.I co najważniejsze nie kombinuj np tak jak robisz z bandażem.Ta rana ma się wietrzyć,skóra musi oddychać.Wtedy szybciej się zagoi,a tak to jeszcze sobie kłopotu narobisz. Mi szybko się wsyzstko zagoiło ale ból cięcia towarzyszył prawie 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje pomyslowosci, szczegolnie ze po CC nie powinno sie przez kilka tyg sciskac pasem wyszczuplajacym. opuchlizna zejdzie dopiero za jakis czas, do poki to sie samoistnie nie stanie to lepiej sama nie kombinuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuga
a kiedy sie zdejmuje szwy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuga
do mnie polozna nie przyjdzie bo dziecko w inkubatorze...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma piernik do wiatraka?to ze dziecko jest w szpitalu nie oznacza ze Tobie nie nalezy sie opieka. zadzwon do poloznej,powiedz ze jestes w domu i ma przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam ściśnięty brzuch to mniej boli i bez problemu moge wstać z łózka, a jak jest \"na luzie\" to niestety boli. a miejsce rany nie mam zabandażowane tylko wszystko nad nią. A blizna jest bardzo nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w szpitalu zaraz po cc nie mialam opuchnietej blizny, dopiero jak wrocilam do domu i musialam zaczac zycie na pelnych obrotach i nosic corke to troche spuchla okolica szwu. Ale co innego opuchlizna wokol rany a co innego ze brzuch po ciazy od razu nie znika. U mnie akurat zniknal on po dwoch tygodniach ale przez cala ciaze mialam bardzo maly. I faktycznie po cc nie nalezy uciskac brzucha i unikac ubran ocierajacych rane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuuga
lekarze by mnie nie zotsawili, chyba jagbym dala kase, poza tym psychicznie bym nie wytrzymala...patzrca na inne matki z dziecmi, nie moglam spac bo ciagle dzieci plakaly...byalam wykonczona gdybym zostala to moja waga by spadla do 40 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×