Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iweczka

Problem z bezużytecznymi ciuchami

Polecane posty

Gość iweczka

Co robicie z ubraniami, które już Wam się nie przydadzą, są za małe, znudziły się no i w ogóle zalegają w szafach ;-( Część oddałam po rodzinie, ale co z resztą??? Pomocy, bo wzięłam się za porządki a nie chcę tego z powrotem wrzucać do szafy ;-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był tutaj gdzies kiedyś ten men, co zbierał porzucone damskie ciuszki ;-) On by Ci bardzo chetnie pomógł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy ludzie sie naucza
ja oddaje na biednych zawsze, w kociele do pojemnikow itd. gdzie sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iweczka
ale u mnie w kościele nie ma żadnych pojemników;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj do jakiegoś
schroniska dla bezdomnych, albo do domu samotnej matki czy czegos takiego. Albo może masz jakichś potrzebujących pomocy dalszych znajomych, czy sąsiadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze wszystko oddaję mojej cioci. ;) Co jej się nie podoba to pewnie wyrzuca albo pali. U nas są też takie specjalne pojemniki na mieście z PCK i tam się wrzuca ubrania dla potrzebujących. Tyle tylko, że zamiast do nich trafia to najczęściej do lumpeksów. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka znajoma bardzo biedna rodzine, chetnie biora wszystko czego moja rodzina sie pozbywa. takie pomaganie konkretnym ludziom to dobra rzecz, na swieta tez im zawsze prezenty kupujemy.. biednym trzeba pomagac, a w tym ypadku mamy pewnosc ze tego nie przepija :) a takie rzeczy z dobrych materialow, z dobrych sklepow albo od projektantow to zostawiam bo moda wraca ;) sama wiem ile rzeczy mam od babci ktora miala zawsze zmailowanie do luksusu jak ja i teraz wygrzebuje te ciuchy a ja je nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iweczka
Rosalindo a co z nimi zrobisz?? skąd jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly rozmiar
moze ja moge je dostac albo sie sie moge wymienic jesli sa jakies male rozmiary na ok.165 cm .mieszkam w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly rozmiar ubranka
moze ja moge je dostac albo sie moge wymienic na cos albo odkupie jesli to sa jakies male rozmiary na ok.165 cm .mieszkam w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghghhg
ja oddaję do Carotasu PCK lub kuzynce która pochodzi z biednej wioski i tam zawsze jest komu oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
oddaj mnie. hehe ;p jak chcesz;p mozesz sie odezwac;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok jabłkowy
mi też możesz oddać:) noszę rozmiar 36:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Major Skin Head

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok jabłkowy
no dobra, czasem 38:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
my oddawaliśmy do Caritasu albo PCK. tak jak napisała Angolek, te ciuchy z kontenerów trafiają do lumpeksów, a kasa za nie idzie do PCK, więc moim zdaniem lepiej oddać bezpośrednio. i chyba znam sieć, do której trafiają te ciuchy :P bo często były polskie, co w lumpeksach rzadko się zdarza :P np kupiłam raz torbę, a tam w środku zapomniana lista zakupów typu \"cukier, masło...\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaa
iweczka ja nie pogardze:D a oddac tez komu mam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×