Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka25

ROZWIAZANIE UMOWY Z CYFRA +

Polecane posty

Witam, jak w temacie. Czyli w jaki sposob nalezy rozwiazac umowe z Cyfra Plus? Nalezy zadzwonic do informacji, czy mozna listownie? a mozna przez internet? Mialam zaplacone z gory za pol roku (tzn. 6 miesiecy), czyli do konca grudnia. Dekoder jest moj. jak nalezy to zrobic?? z gory dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość please is beatiful
A do kiedy masz umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale BĘDZIE
CIĘŻKO! Mnie nagabywali później 2 lata za rzekome zaległości finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość please is beatiful
Jeśli nie kończy ci się umowa to zapewne musisz złożyć pisemne wypowiedzenie..ja mam cyfrowy Polsat i tam jest 3 miesięczne wypowiedzenie..oczywiście wypowiedzenie listem poleconym albo osobiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość please is beatiful
do ale BEDZIE, ale co w końcu udało Ci się? Bo kurcze Cyfrowy Polsat tez twierdzi że mam zaległości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale BĘDZIE
tak udało się -przedawniło się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko w piśmie poleconym
sprawdź, może jest też taka opcja na ich stronie, choć wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość please is beatiful
a mogłabyś wyjaśnić? po jakim czasie... Kiedyś z cyfrowego przysłali jakieś reklamy i w tym umowę o jakiś dodatkowy pakiet...i w tej umowie (zagmatwanie z poplątaniem ) że jeśli nie odeślesz to znaczy że się zgadzasz coś takiego ...i tatuś odesłał i okazało się że mamy z nimi umowę o jakiś pakiet...już od 10 miesięcy nigdy nie użytkowany bo nawet nie wiedzieliśmy nie był nigdy aktywny bo nie opłacany a dziś żądają zwrotu kosztów..na razie korespondujemy ja składam reklamację oni odpisują..wypowiedziałam tą umowę i czekam...ale czy będę musiała zapłacić za coś czego nie używałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z gory zaplcilam z pol roku, a teraz wyjezdzam za granice, a sprzet jest moj. okres umowy na 18 miesiecy. czyli moge juz teraz napisac ze nie zaplace juz wiecej i rezygnuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam umowe na rok a nie na pol roku, 2 tygodnie temu wyslalam do nich pismo, wiem ze tak to trzeba napisac... Tylko jak sie spoznisz z wyslaniem tego bedzie lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o rozwiązanie umowy o abonament nr 11111 z końcem minimalnego okresu wypowiedzenia umowy. Aha i nie zapomnij sie podpisac, po ci odesla za miesiac ze masz sie podpisac i bedziesz musiala zaplacic jeszcze za ten miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek z braamy
ludzie,po co wy w ogole podpisujecie umowy z tymi telewizjami?Wciaz tylko slysze narzekania.Wiemy wszyscy,ze to oszusci,wiec nie bierzmy tego i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek z braamy
Prawo jest ustawione pod nich.Co to w ogole za prawo,ze jak nie zrezygnuje,to mam z nimi nowa umowe?Jak zapomne wypowiedziec,to place.Przeciez to nie prawo,tylko bezprawie.W ten sposob oni sa uprzywilejowani wobec prawa.Co z jakims znajomym rozmawiam na temat cyfry=,czy polsatu,wciaz slysze to samo.Oni bardziej przypominaja jakas mafie niz firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotki2 - dziekuje za pomoc. chodzi o to ze wyjezdzam za granice, a nie chce przenosic na osoby trzecie cyfry, bo rodzice maja kablowke i im to wystarcza.heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony-Kapturek
Odgrzebuję temat, cyfra z cyfrowym polsatem zrobili niespodziankę i na nowy rok podwyższają ceny. Pięknie. Czas się chyba ewakuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatujka33
jezeli sie decydujesz, to teraz mozesz bez zadnych przykrych konsekwencji to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola-kola
my już nadaliśmy za potwierdzeniem odbioru, ważne żeby w wypowiedzeniu podać wszystkie dane osobowe znajdujące się w umowie i podpisać się dokładnie w ten sam sposób jak w oryginalne umowy. po miesiącu wypowiedzenia można śmiało podpisywać umowę z innym operatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaKaja
To może i dla mnie jest jeszcze jakiś ratunek :) Po serii takich zaskakujących newsów po nowym roku, naprawdę nie mam ochoty na kolejne. Już wolę przejść do bardziej stabilnego operatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję Ci N i nagrywanie ulubionych programów na dekoder, super sprawa jak musisz zająć się dzieckiem a w TV leci nowy odcinek barw szczęścia lub m jak miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiv
trzeba tylko zmieścić się w terminie, 30 dni od czasu poinformowania o zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błędy błędy błędy
Ja kiedyś wypowiedziałam umowę Cyfrze od nowego miesiąca. Okres wypowiedzenia był 3 miesiące za które musiałam jeszcze płacić. A tak na prawdę musiałam płacić 4 miesiące, bo pismo wysłałem pocztą ok 20, a oni mi mówią że liczy się u nich nie data nadania, tylko wpłynięcia, a wpłynęło drugiego, więc dopiero wypowiedzenie zaczyna się od następnego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca tira
Cyfra a teraz T-Mobile /dawna Era/ to jedna banda za minute rozmowy w sieci t-mobile i na stacionarne = 60 groszy.MUSZE SZUKAĆ INNEJ SIECI bo ta mnie zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrwrtew
nie musisz szukać, tylko play się liczy innych sieci nie warto brać pod uwagę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belladonnaaa
mam w orenż ale nie wiem ile płace za minute musze sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×