Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama w domciu

bardzo prosze napiszcie jaką rybe oprócz karpia

Polecane posty

Gość sama w domciu

można podać na wigilie ale bez ości dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba maślana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losos
ma tylko takie duze osci latwo da sie wyciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie mogę już doczekać na łososia z grilla mojej mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos kto napisal ryba maslana jest w bledzie szczegolnie ze dla dziecka??? Ryba maslana jest lekko trujaca, dziecko by po niej mialo sraczke jakich malo!!!! A Łosos jest ok tak mysle i smaczny, Tunczyk tez jest dobry i smakuje troche jak mieso :P tylko jest drogi i ciezko go dostac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filety ryb morskich mają bardzo mało ości przed przygotowaniem możesz lekko pamasować rybę palcami i jak coś wyczujesz to można wyjąć, ale i tak trzeba będzie pilnować szczególnie małe dziecko jak będzie tę rybę jadło jak masz wątpliwości to zmiel rybę i zrób kotleciki dla dziecka wtedy będzie małe prawdopodobieństwo zadławienia się ością. I maślana dla dzieci absolutnie się nie nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każda ryba maślana jest trująca, trujące są bodajże tylko dwie odmiany tej ryby. A cała reszta jest ok. Ale raczej nie dawałabym jej dziecku, szczególnie, że nieznająca się osoba może mnieć problem w odróżnieniu jej. Dobry jest też halibut, dorsz :) A łosoś jak już to bałtycki nie norweski. Czyli ten nie taki bardzo pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos wczesniej napisal paluszki rybne, wsumie moglobny byc tam mosci nie znajdziesz i nie bedziesz miala tez duzo roboty z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do maslane: Moj chlopak kiedys zjadl pol kilo to przez caly dzien nie wychodzil z lazienki, teraz nie zje nawet kawalka tak sie boi powtorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja całkowicie przeszłam na mirunę . moje dzieci ją uwielbiaja . próbowałam pangi ,ale jak dla mnie trochę za bardzo\'czujna\" . halibut za tłusty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w domciu
jestescie wielkie bardzo dziekuje własnie chodziło mi o rybe sole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałyście o pstrągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panga jest dobra
delikatna i nie śmierdzi rybą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errr
Wszelkie filety - panga ma najdelikatniejszy smak, ale oprocz tego moze być morszczuk, tilapia czy mintaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalinka
ja ugotowałam dzisiaj sole (chyba tak sie owa ryba zwie) i ugotowałam na parze, zrobiłam pomidorowy sos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalinka
I wszystko jest na jutro bo szanowny pan mąz rybę cedził, syn chory na zoładek po imprezie nie jjadł nic , na dodatek wyjechał, perspektywa jedzenia ryby zagraza mi na 2 dni a panu męzowi upichce jakies cos niecos innego . :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×