Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytalinka

bluzka doradzcie jaki rozmiar kupic-link

Polecane posty

Gość pytalinka
wiem ze sa podane ale nie wiem ktora wybrac mam wymiary na pograniczu xs i s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W/g Twoich wymiarów to powinnaś sobie kupić rozmiar XS(34),a to: obwód w biuście 79-82 cm,obwód w talii 63-65 cm.Długość 55 cm. Jaki kolor planujesz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalinka
podoba mi sie ta w groszki i ecru, ale nie wiem czy w ta xs zmieszcze sie w biuscie jak myslisz? o ile moze byc szerzej uszyta? na pewno nie ma 82cm w obwodzie tylko wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalinka
wszystko jest na mnie za duze:( nienawidze swojej figury:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie wybrałaś.:) A jeśli chodzi o rozmiar.....XS masz w biuście 79-82,natomiast S 83-86.Jeżeli Ty masz w biuście 83 to lepiej pasuje XS,bo S będziesz miała o 3 cm za dużo.... No,tak!Ale XS może być za mało:D (1 cm) Reasumując,jeśli chcesz bluzeczkę mieć luźniejszą,weź S,a jeśli bardziej dopasowaną to XS. Teraz to już zależy od Ciebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profa nacja
Jezeli obawiasz sie czy XS bedzie dobra w biuscie to kup lepiej S lepiej zeby luzniej opadala na biodra niz mialaby sie rozchodzic w biuscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalinka
napisałam tam meila i nie szyja juz 34:( a s-ka chyba za duza bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalinka
mówia ze jesli s-ka pasuje na kogos kto ma 86 w buscie to jest i tak uszyta wieksza ale gady nie chca napisac o ile wieksza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.O ile większa.To jest bardzo istotne. Ja kilka razy już się nacięłam.Zamówilam rozmiar 38,a oni mi przysłali 38-40 i,co?Oczywiście,rzeczy były za duze.Dobrze,ze mam bratowa,która nosi rozmiar 40 i jej dałam.Tak,bym musiała odsyłac,itd...... Nie lubię kupowac w internecie.Nie ma to jak w sklepie.Można przymierzyć,pooglądać,no i,w ogóle..... Mogłam zamawiać 36 zamiast 38:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profa nacja
A juz zamowilas?Tak szczerze mowiac to bluzek tego typu jest teraz wszedzie pelno wiec lepiej po prostu pojsc do sklepu i poprzymierzac niz kupowac w ciemno i pozniej oddawac.Ja mam dwie takie bluzeczki jedna kupilam w H&M druga w Solar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalinka
ja mam dziwne wymiary bo wszystkie bluzki w sklepach jak sa dobre w talii to cisna w biuscie i na odwrot a przeciez , nie wiemd laczego i jak biore taka ktora w biuscie lezy ok to w talii mi strasznie wisi, nuiby nie mam duzego wciecia ale jakas taka budowe ze wisza i nie wiem jaki rozmiar wybierac? doradz mi, juz nie mam sił we wszystkich sklepach to samo a juz mam dosc bluzek z bawełny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalinka
nie jeszcze nie kupiłam a moze wam odpisza o ile jest wieksza? wyslijcie tez im maila jak mozecie? mnie chyba juz maja dosc bo juz 4 im napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam taką bluzkę w sklepie kolor czerwony, nosze zwykle 36 a tą wzięłam 38, bo tak jakby w biuście była za ciasna, guziczek się rozchylał i te gumki z rękawa bardzo piłowały. Także uważam że lepiej weź S. Satyna się nie rozciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalinka
a jak lezy wieksza w talii? wisi czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, na mnie jest dobra tak jakby to było moje 36. Wiesz w sklepach pełno jest tych bluzek może warto przejść i gdzieś coś przymierzyć dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalinka
no własnei wg wymierow bluzka z orsaya powinna byc na mnie dobra w rozmiarze S a wisi mi tak w talii ze szkoda gadac! dlatego nei wierze tym wymiarom i rozmiarom! jak oni to szyja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pocieszenie powiem Ci ze wg tej tabeli to ja patrzac na rozmiar biustu powinnam kupic XL( 42) mam 98 cm biuscie a wg pasa powinnam kupic M(38) bo mam 71 cm w pasie...i to jest dopiero turbo problem...mam tylko jedna koszule i to tez ktora lezy tak jak lezy i nie jest to klasyczna koszula bo takich nie dam rady kupic sobie....i tak bardziej mnie dobijaja zakiety...teraz mam dobrze bo te szerokie sa w sam raz;) takze nie smuc sie nie masz az tak zle...a tych bluzeczek faktycznie jest duzo w sklepach moze cos znajdziesz ..ja na Twoim miejscu z tej rozmiarowki wzielabym 34:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalinka
ja tez ale nie szyja wiec trudno nic nie poradze musze poszukac w innym sklepie jakiejs takiej bluzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satyna____
wychodzi już z mody lepiej kup tą biała lub tą z kwiatami pochodzisz dłużej.. ale ogólnie krój ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×