Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna_s

CHOINKA- ŚWIEŻA KONTRA SZTUCZNA- JAKĄ MACIE? PYTAM BO...

Polecane posty

Gość czarna_s

U mnie w domu rodzinnym jest zawsze wielka, świeża choinka ktora pieknie pachnie i wnosi wiele ciepła i świątecznej atmosfery... A moj ukochany zawsze mial sztuczną w domu i uwaza, ze swieza to tylko gubi igły i trzeba ją podlewac i odkurzac pod nią :D Dla mnie to nie problem, ale jak mu to wytłumaczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampa
fakt sztuczna jest wygodna, ale nie ma tego uroku, zapachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_s
Eeee Gackowata Ty chyba nigdy nie mialas świezej choinki w domku co? Bo gdybym ja nie miala, to znajac moje lenistwo :D tez bym wolała wygode ze sztucznym drzewkiem.... Ale zywa choinka to dla mnie 1 z najpiekniejszych elementow swiąt, jej zapach mmmmmm jeszcze tydzien i znow go poczuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna siostra
zdecydowanie świeża !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie swierza
my z moim mezem na pierwsze boze narodzenie mielismy swierza choinke w doniczce,i teraz rosnie w naszym ogrodku i jak na nia patrzymy to jest nam baaardzo milo! w tym roku tez bedziemy miec swierza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeŻa tumanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadlas slonki cale moje dziecinstwo mialam w domu prawdzisa zielona pachnaca choinke i wiem jaki klopot sprawiala .....wiec teraz gdy jestem na swoin tz.garnuszku wole sztuczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę sztuczną, ale bardziej ze względow światopoglądowych (nie chcę się przyczyniać do kradzieży drzew z lasu) niz praktyczno-higienicznych do tego dokupuję stroich z "odpadów" i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie tzn jak
ja mam sztuczna ,zawsze mozna powiesic "zapach" choinki gdzies obok :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnaa
sztuczna; w całym domu pachnie bo ze swiezych gałązek robie stroiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markonos
Naturalna, moim zdaniem to inny klimat, sztucznej nie mamy od kilku lat. A zamawiamy u nas w Wawie, z dowozem, ustawieniem i ubraniem, u nich - greenstyl.pl/?-h2-choinki-z-dowozem-!!!-h2-,55 Po prostu nie mamy na to czasu, a oni temat załatwiają za każdym razem bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wieszamy bombki na paprotce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczna o niebo lepsza. Nie śmieci, nie cuchnie, nie trzeba na nią wydawać co roku pieniędzy. Dla mnie ścięcie ładnego drzewa tylko po to, żeby postało u kogoś przez tydzień w domu to istna głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tylko i wyłącznie żywa, sztuczna jest brzydka, tandetna i plastikowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świeża choinka niestety nie pachnie długo, czuć ją tylko wtedy jak się ja osadza w stojaku i obcina gałęzie i nie mam pojęcia dlaczego tak jest, miałam i swierki i sosny mam też sztuczną w "zapasie" jak się nie zdąży z żywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×