Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sandra251

Co dla meza na gwiazdke?? nie mam pomyslu

Polecane posty

Gość upsa
patrzcie co ona pisze myszka83 mój maz urodzil sie martwy miał zero punktów renimowali go dzis ma 27 lat i jest zdrowy nic mu nie dolega przyczyną jego stanu jest to ze urodziłs sie przez cc gdzyą juz sie dusił i w momencie ciecia za głeboko wsadzili skalpel i troszke skaleczi go w główke i wszytko sie złożyło na ten stan ale dzis jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
mój maz urodzil sie martwy ??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słownik języka polskiego się kłania martwy - 1. «taki, w ktorym ustaly procesy zyciowe» 2. «o przedmiotach i zjawiskach przyrody: nieruchomy, nieozywiony» 3. «taki jak u zmarlego: nieruchomy, blady, pozbawiony wyrazu» 4. «taki, w ktorym nic sie nie dzieje» 5. «taki, ktory przestal funkcjonowac, jest bezuzyteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Myszka lubię Cię podczytywać ale czasem jak walniesz kaczora to większego niż nasz prezydent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieee to bogactwo to ściema
myszka to Ty w bloku mieszkasz??? większość z nas, bogatych, ma domy a nie mieszkanie w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahabuhaha
oj myszka myszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
farsa farsa farsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
a to stary ten dom był skoro trzeba go było remontowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahabuhaha
lubie czytac twoje posty myszka przy kazdym z nich mam niezly ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak.....dziewczyna lubi sie
popisywac:D zawsze jestem ciekawa co znowu wymysli:D a ona sie juz gubi w tych swoich wymyslach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz tv na gwiazdkę, to nie LCD tylko plazmę:p A tak na marginesie, to uważam ze maszynka elektryczna to świetny prezent pod choinkę czy na urodziny. O ile facet jej nie ma i ma zarost;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka to jest fajna lala
rezydencję myszki można zobaczyć z boczku na fotce ( po prawej stronie wyraźnie widoczna po powiększeniu) włazi do nie jakaś kobieta ... pewnie to pokojówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka to jest fajna lala
po lewej stronie miało być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy peugota 307 cc i wyobraż sibie nie ma nawigacji nie wszytkie auta maja drugie audi A6 i tez nie mailo a znam sie zmezem 2 lata :) no nie wiem że 307 cc to kiepski smaochód salyw skórze no lakla to ty nie wiem czym ma obszyte złotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekzmazur
faktycznie jesteś brzydka jak noc listopadowa - ojej nie chciałbym miec takiej żoby nie dość,że paskudnej to jeszcze przemądrzałej:-)0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekzmazur
Ty przy mojej żonce wymiękasz mysiu szara - chociaż nick sobie wybrałas odpowiedni. Oj dziewczyny jakbym chciał aby moja żonka zrobiła takie siedem życzen dla mnie pod choinke ( lepsze od drogich prezentów)- codziennie spełniała by te wymienione życzonka.Masaż to jest to co uwielbiam.Fajne macie pomysły dziewczyny nie to co myszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczkazołza
Myszko a ty telewizora w domu nie miałas,że musiałaś drugi kupić???No tak myszke na plazmę nie było stać - może w przyszłym roku sprawi ukochanemu taki prezent. a myślałam mysiu,że ty w rezytencji mieszkasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fe jak tak można
Zadziwiające jaką frajdę sprawia Wam szydzenie z drugiej osoby. Nie znam myszki, nie znam Was. Jednak nie mogę się oprzeć wrażeniu, że większość potępiających myszkę za to, że jest, to osoby z problemami psychicznymi dużo większymi niż ewentualna mitomania samej ofiary - myszki. Zapewne na co dzień jesteście matkami, żonami, przyjaciółkami itd. Chociaż można podejrzewać, że w żadnej z tych ról się nie sprawdzicie będąc tak złymi ludźmi, BA może nawet jesteście ludźmi wiary? ale nie sądzę, bo prawdziwie wierzący tacy nie są. Szczególnie w tak istotny dla chrześcijan czas. Czy z tak potworną zawiścią, jadem, złośliwością, udaje się Wam jeszcze patrzeć w lustro? Polecam jakąś terapię, albo chociaż kurs asertywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej.... ale odbiegacie od tematu:o Mamy tu gadać o prezentach dla faceta, a nie o jakiejś Myszce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fe jak tak można
przepraszam Grzywa, ale czytając topik myślałam, że poznam parę ciekawych pomysłów innych kobiet. Niestety to, co znalazłam to kilka normalnych wypowiedzi normalnych osób. Cała reszta kojarzy się z........ szambem? Na dodatek sama zakupiłam wspomnianą m.in. przez myszkę nawigację. Mąż kocha sporty ekstremalne i często wyjeżdża. Aż strach pisać, bo zaraz zostanę okrzyknięta nienormalną, idiotką itd., bo wydaję tyle i tyle. Przepraszam, ale temat kosztów prezentów jest co najmniej nie na miejscu i jest wybitnym przejawem braku kultury. Każdy ma prawo kupić co chce, bez względu na cenę. Dlaczego tak trudno jest zrozumieć fakt, że różni ludzie mają różne zarobki? Mało tego, niektóre kobiety potrafią odkładać na prezent miesiącami (tak było w moim przypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam ten topik od początku i rzeczywiście zrobiła się dyskusja pod tytułem : myszka, może dziewczyna wymyśla, a może nie, jej sprawa, ale uważam, że nie powinno się komentować tego jak ktoś wygląda, a tym bardziej wyglądu dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... Ja juz sie na temat zazdrości nie rozpisuję... mam cytat w stopce, który idealnie tu pasuje:) No dobra... to co jeszcze na temat prezentów??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszki83..
nawigacje mu kupilas do auta? to kiepskie te wasze fury skoro nie bylo w nich nawiacji. no ale co z tego ze maluchy, skoro mozna sie pochwalic ze są aż 2... mój mąż kupil auto w salonie z nawigacją. monitorek znajduje w miejscu gdzie twój maż ma radio ze stadionu, które dalas mu na imieniny 6 lat temu. dobrze ci radze, pod choinke kup mu mowy samochód, bo obciach jezdzic takim z dokupioną nawigacją :-( podaj inne typy prezentów, bo cos kiepsko strzelasz. tv 32 cale do salonu? chyba do sypialni takie maleństwo. oj myszka myszka, nie popisalas sie, chyba słabo go kochasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc czły w skórze zresztą nie interesi mnie już co macie do powiedzenia bo z pustakami nie da sie gadac miłych świąt życze jestem osobą kulturalną i mimo tak dennych wypowidzi i złośliwości niedowiarkom zycze spokojnych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skdjfasl9
A6.... ciekawe iluletnie... bo jak kilku, to nie ma się czym chwalić. A dlaczego złapałaś faceta na dziecko? Teraz tak podkreślasz, że to twój mąż, a gdyby nie wpadka, to pewnie nigdy by się z Tobą nie ożenił. Ja też życzę wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek22
nawet jak 3-4 letniue to co ty po roku wyrzucasz auto ???? a czy slub jest priorytem chcieli dziecko to ok a jak ich tkneło na slub to ich sprwa a moze byli po cywilnym a moze byli zareczeni i zaszła w cize a moze straloi sie om dzidzi nie nasza sprawa oni wiedza lepij skora sa ze soba to sie jkochaja a dzidza piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×